2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Kızlar kendi ailem dışında kimseye söylemeden bayramın 3. Günü 3. Gün embriyosu olarak transferi yaptık. Kaynanalar eşimin akrabaları vs söylemedim çünkü strese sokuyolar ablamların yazlığında tatildeyim biliyorlar.haftaya bugün inşallah güzel haberler paylaşırım sizlerle hepimize dua ediyorum zaman ağır akıyo burda ama dinleniyorum ilk günden beri yatmadım dolandım uzun oturdum bol yemek yedim kabız olmamak için sigara da canım isterse yakıp yarı olmadan içime çekmeden söndürdüm diğer türlü daha stres oluyo insan zaten içemiyosun da kahve de çok severdim pişirip koklayıp döküyorum Allah herkesin kucağını çifter çifter doldursun

:)):)):)) kahve olayina bayildiiimmmmmm:)) -sigarayida yakmadan ic o kahveden daha onemli

yesilinci

Bozma canim moralini havalarda cok sicak onunda etkisi vardir belki... hormonlarinda bi sikinti olmasinda onemli olan o.

yesilinci

Teşekkür ederım ben yurt dısındayım pek sıcakta yok aslında ama gecen hafta bır ıkı gün tatıle gıttım belki hava degışıkliğindendir yarın doktora gıdecegım artık ınsallah duzensız olmussun gelecek aya kaldı demez umarım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Insallah beklemek gercekten cok zor. Ben nisanda ilk tedavimi oldum negatifle sonuclandi. Bir ay dinlenip hemen ikinciye baslayacaktik ama bi turlu adetim duzene girmedi. Ben deli oldummm biran once baslasin dedim iple cektim. Cok sukur basladim simdi. Demekki diyorum vakti bu zamanmis

yesilinci

Yatilmiyo evet:) bende yatamadim hic allahtan ameliyathanwde transfer olduktan sonra yqtmisim 15 dk yoksa hic yatmamis olacaktın, benimde 3. Gunum zaman çabucak gecsede son uclarimizi öğrensek bir an önce

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Evet vakti saati geldiyse olacak ama inşallah benimledir benimle olduğunu düşünmek bile güzel bi duygu:) kaç embriyo transfer edilmişti sana

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

:)):)):)) kahve olayina bayildiiimmmmmm:)) -sigarayida yakmadan ic o kahveden daha onemli

yesilinci

Aklıma gelmedi walla ama canım çok isterse öyle yaparım yalnız bu psikoloji ile zaten içine çekme hep içme olmuyo şimdi de eşime diyodum saçımı yıka diye de gir banyonu yap dedi 3. Günü atlattın dedi birde hep karnımda bi ağrı var normalmidir

Kullandigin ilaclardandir muhtemelen.. bide tedavi oldun rahmin birsuru islem gordu. Sicak suyla yapma sakin.... doktorum ayakta hizli sekilde ilik suyla dus almami soylemisti bana

yesilinci

Istanbul tup bebek merkezinde canim. Yanliz ben opudan sonra olmadim ohss transferden sonra oldum transferden sonra gebelik hormonu ignesi yaptilar beni o mahvetti. O yuzden yine ayni dozla basladik bakalim

yesilinci
yaaa canım benimde belitlilerim vardı oshh ilgili hatta ben transfere girerkende efedersin cıkardım sonra girdim

tedavin hayırlı olsun canım benim transferimde salı günü inşallah tutunur bebişlerimiz
ayyy canım ne güzel bak baraber gün sayıcaz o gün güzel haberler verelim birbirimize nerde yaptırıyorsun ben umut tüp bebek merkezindeyim

kızlar umarım transferiniz hayırlı uğurlu olur sonu pozitif olur inşallah...

allah razı olsun canım seninde kan sonucun çok güzel cıkar inşallah

canım hayırlı olsun canım tedavin sorunsuz ve sonucu güzel olsun inşallah

canım hayırlı olsun sonu bebişli olsun bende söylemedim kimseye ablam ve çok samimi bir arkadaşımın dışında ve üstelik ben kayınvalidemlerle aynı apartmandayım

Yaaa doktorun transfer yapmayalim demedimi? ? ?

yesilinci

canım hayırlı olsun canım tedavin sorunsuz ve sonucu güzel olsun inşallah[/QU

Tesekkur ederim canim rabbim isteyen herkeze evlat nasip eder inş.

Yaaa doktorun transfer yapmayalim demedimi? ? ?

yesilinci

canım dedi ama 1 kere acıklama yapmadan ben nerden biliyim böyle bir durumda transfer yapılmayacagını biz kendimizi onlara emanet ediyo deseki bana bu ay donduralım ve bir dahaki ay transfer yapalım bir dahaki aya kalırsa bu ilaçalrı tekrar kullanmıyacaksın daha rahat olucak rahim dinlenmiş olacak yok.kendide sonradan anladı hata yaptıgını aslında sen ne kadar istesende ben yapmamam lazım dı dedi

Benim doktorum cok israr etti transfer yapmayalim diye ama beni ikna edemedi. Ben kendimi cok iyi hissediyodum ohss olmam ben dedim bir ay daha beklemek istemedim ama doktorumu dinlemedigim icin cok pismanim... simdi nefes alma dese nefesimi tutarim:))

yesilinci

Kizlar korkudan wc ye gidemiyorum kac gündür karnim şişti ikinmak istemiyorummm ama bi taraftan da patliycamm

Bol bol kuru kayisi ve kayisi suyu ic cnm bide benim doktorum tamamen dogal bi ilac tavsiye etti kabizlik durumu icinnn istersen onu yazabilirim bide bol bol su ic cnm

Bol bol kuru kayisi ve kayisi suyu ic cnm bide benim doktorum tamamen dogal bi ilac tavsiye etti kabizlik durumu icinnn istersen onu yazabilirim bide bol bol su ic cnm

Incir üzüm yiyorum psikolojik olarak etkilendim sanirim tşk ederim tavsiyen için artik ayaklanmak istiyorum hareketszlik de yapyo sanrm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…