2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

amin hepimizi gukdrsun insallah canim kimsenn emegni bosa cikarmasn rabbim dunya dua üzerine dualarnda eksik etme ben bol bol insirah suresi okudum kenzul arş ve yasin tedavi boyunca rabbim birinden birini duyar insallah canm.

canım hayırlı olsun sonu bebişli olsun bende söylemedim kimseye ablam ve çok samimi bir arkadaşımın dışında ve üstelik ben kayınvalidemlerle aynı apartmandayım

Âmin canım ben kocamı zor ikna ettim söylememesi için o da çok doğrucu Davut dedim söylemesek tutmayacakmı niye strese sokuyorsun beni dedim anca ikna ettim.
Senin daha zormuş aynı binada benim karnım şiş 4-5 aylık gibi bide iş yapmıyorum temizlik yapmıyorum ablamın evindeyim semtte eşimin akrabaları çok Bayram ziyaretine mecbur kalmayalım diye tatildeyiz dedik tutana kadar haberleri olmasın da tuttuktan sonra söylerim zırt pırt olmuyo mu niye tüp yapmıyosunuz yaşınız geçti deli ettiler beni her ay açıklama bekliyorlar benden oldu mu olacak mı olmuyo mu vah vah vahhh sinirler

İkiside 1. Kalitemiydi?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evet canim 18 tane yumrta toplandi 14ü dollendi transferim ohss yuznden iptl oldu 10 tanesni dondrdular hepsi 1.kalitydi 10tanenin sonra 5ini cozdrduler ikisni transfer ettller 5 tane daha yavrucum duruo donuk bi sekikde canm blast 5.gun embriyosydu ikisde

Benim bi tane 1. Kalite transfer edildi blast. Bendende 16 tane toplandı 10 u dollendi 1 tane iyi kalite vardı konuda transfer ettiler iste, gerisi doldurulmaya değmemiş

Kizlar korkudan wc ye gidemiyorum kac gündür karnim şişti ikinmak istemiyorummm ama bi taraftan da patliycamm

Bacım bende senin gibiydim girince ıkınmıyosun korkma karnımın içi ağrıdı sıkmazsan kendini ıkınmıyosun korkma gir zaten Ohhh diyecek kadar rahatlamıyosun sadece nefes alcak kadar ıkınma yok doğru wc ye marş marş su iç bol bol korkma

hayirlisi olsn canm insallh o bitaneck sana tutnr ve sendrr seni.blastta tutnma ihtimali daha cok insallah sennledr.

Alemsin valla bacim :) sagolasin gitcem valla cesaret geldi

Uff benimde bugun bu sorunum var yemedigim sey kalmadi cikamadim wc ye. Kendimi hic sıkmak istemiyorum korkuyorum.

Alemsin valla bacim :) sagolasin gitcem valla cesaret geldi

Uff benimde bugun bu sorunum var yemedigim sey kalmadi cikamadim wc ye. Kendimi hic sıkmak istemiyorum korkuyorum.

Ya kızlar evde dolaşın korkmayın ben ilk günden beri yatmıyorum dolaşım bozukluğu olur diye ama yorulmadan incinmeden wc işi ilkinde korktum sonra ablama dedim ki bulaşığı ben toplayayım da ıkınmak istemiyorum dedim normalde iş yaptırmıyorlar ufak ufak bulaşık mış masa toplamaymış faydasını gördüm.zaten Allah ol derse kim tutabilir? Bebeklerimiz önce Allah'a emanet rahat olalım ki pıtırcıklarımız da rahat etsinler

Benim basimda bi anne var ki sormayin:) kalkarken bile beni kaldirmaya calisiyo karin kaslarimi kullanmamm icin:) surekli yuruyorum zaten ondan stres yaptim neden bole oldu die dun iyiydim bnm de 3.gun ilk defa boyle oldu:/ ustelik hic zorlanmamistim.

Canım ben hrs hastanesinde tarık aksuya gittim kendisi süper bi doktor. Hastane de ekip de çok başarılı. 1. De tuttu çok şükür. Tarık hocaya güvendim ne dediyse yaptım çok şükürr.. Başkent hulusi hoca medicana tolga ecemişi de çok duyuyorum bu arada. Onlar da başarılı ve gidenler çok memnun.. İyi şanslar...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cok sevindim senin adina canim allah anali babali buyutsun :).. Bu arada senin sorun neydi.??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…