2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

:) ben cok tebrik edemiyorum..akıllı işi degil. tabii allah saglık versin cocugu ile güzel bir ömür gecirsin...
aglaman duygusal bir ataktır...
bebek olmuş. ama maddi manevi çöküntü. bu ailenin maddi durumu iyiymiş anladıgım kadar ile..ne kadar maddi olursa olsun bir saatten sonra harcadıgın emek-vakit-para-manevi hislerin hepsi zulme giriyoor. ilk kendine sonra etrafına...nasıl psikolojidir bu anlamadım...hastalıklı bir fikir illaaa oolacakkk olaacakkk... bana göre degil.

ikiz eger tüpe karar verirsem ve yaşan yırtarım 34 35 e pek bişey kalmadı.. ben ikiz cok istiyorum. gebelik sırasında taşıması zor, erken dogum riski olabiliyor. 2 tane taşıdıgın için sıkışıyorlar içeride ama yapacak bişey yok :) bazen biri digerinden daha gürbüz dogar senin de organlar sıkış tıkış olacak, nefes alman uykun vs. derken cok zorlanacaksın ve konforsuz bir gebelik gecireceksin.

kendime yaptıgım en büyük iyilik kilo almak oldu (46 kilodan 52 yed cıktım )...aşırı oburluktan yemek yiyip kilo aldım gebelik olsun diye özelikle bişey yapmadım ama bir rivayete göre aşırı zayıflıkta gebelige engel olabilirmiş.
digeri de gebe kalmaya faydası olsun diye yeniden prolaktin ilacına başlamam... nefret ediyorum bu ilacı içmekten...
en sonuncusu da senelerden beri kaçtıgım şeye bir adım dahi olsa yaklaşmam :) yani tüp bebek merkesine gidişim..

An itibari ile dün bu saatlerde 3.gün trasferimi olmus bulunmaktayiiim:)) sanirsam icimde benimle beslenen ve ins benimle nefes alicak 2 pıtırcıgım var:)) rabbim hakkimzda hayirlisii versin.. rabbim hicbi zaman kaldiramicagimiz yuk vermez.. nasipse ikiz, tek ve hatta hucreler bolunup ûcüz bile olabilir:)) ya da hic olmaz bunu yasayip gorcez artik.. neylerse güzel eyler. Bu aradaaa pitirciklarima surekli kuran okuyorum.. ve sizlere de dua ediyorum. Bana da dualarinizda yer verin olur muu? :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Slm kızlar burda çok yeniyim benim durumumda olanlarla dertleşmem paylaşımda bulunmak istiyorum 😊 transferimin 2. Günü bugün sürekli yatıyorum 2 emb transfer edildi şansınız artar denildi ikiz gebelikten hep korktum ama önemli olan tutunması şuan herkese bu yolda bol şans dilerim Allah emeklerimizi boşa çıkartmasın 👼👼

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Transferin hayırlı olur inşallah 😊 çok heyecanlıyım benim ilk denemem sende sürekli yatıyomusun

Hosgeldiinn:)) Bnmde 2. Gunumm.. bnde yatiyorum hep. dr. Ilk 2gun 2saat yat 15dk yuru sonraki gunler hic is yapmadan yorulmadan yavas yavas yemegini yapabilrsin dedi.. test gunun ne zamn? Bnm 11 agustos:)

Transferin hayırlı olur inşallah 😊 çok heyecanlıyım benim ilk denemem sende sürekli yatıyomusun

Seninde hayirli ugurlu olsun ins. Bnde heycanliyim:) cunkuu bnmde ilk denemem:)

Hoşbuldum 😊 test günüm 12 Ağustos o güne kadar nasıl bekliycem bakalım

Hoşbuldum 😊 test günüm 12 Ağustos o güne kadar nasıl bekliycem bakalım

Beklices artik sayili gun cabuk gecer diye avutalim kendimizi:) birbirimize destek olcas:) dondurulmus embriyon varmii ve yaninda biri kaliyo mu? Fazla mi soru soruyorum ne:)

Sor tabi benimde merak etklrm oluyo yanımda eşim var yarın annem geliyo 😊 il dışındaydı donmuş olarak yok yani bugün arıycaklr biz düşünmüyoruz ama onların tutma şansı az diye duymştm

Benim cevremde donmus olarak tutan 3kisi var:) bu yuzden bn cok istiyodum cok sukur dondurduk.. bn annemde kaliyorum.. saolsun oda kurallara harfiyen uyuyoo:)) tabi tatli tatli bunalttigi da oluyo ama anne iste:) bu arada bana yuzustu yatmak yasak dediler sen nasil yatiyosun. Sirtim agridi artik sirtustu yatmaktan

Yatmak sıkıntı benimde sırtım kötü Dr yan yatablrsin dedi öyle dinlendirym sırtı donmuş emb daha az sıkıntın olur iğne derdin olmaz, inş onlara gerek kalmaz da yavru( larını)nu kucağına alırsın 😊

Bel ağrın var mı bugün bende başladı da

Bel agrimda karin agrimda arasira oluyo maalesef hemde adet olcak gibi ama bn dr a sordugumda normal demisti onun icin sikinti yapma. Ins gerek kalmaz da onlara kardesler yaparim:) ziyan olmasin:))

Üzme kendini kan testi mi yaptın erken değilmi biraz daha bekle şimdiden moralini düşürme hakkımızda hayırlı olan oluyo

Hyir idrarla evde bktim;((9 gun idrarla cift cizgi gormus bissuru kisi okudum o sebeple cok morslim bozuldu akinti kasikta belde agri hersey vardi ve ben cok umutlanmistim;((cok mutsuzum;(

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…