2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Yaa coooookkk tsk ederim hepiciginize ama bi kotu oldum iste.merakima yenik dustum gittim test aldim esim bilse cok kizar😋ve inanamiyorum.ama 20 dk sonra iki testtede.2.silik ince cizgi belirdi umutlanmak istemiyorum belki 20 dk sonra test.gecerliligini yitirmistir ama.yine de dedim ki allahim sen ne kadar buyuksun ki ins gercektir ins hepimizin isteyen herkezin ki guzel sonuclanir ama bi anlik gaflet.iste umudumu kaybettim gitti benogim sandim cok korktum tabii bu testlerdeki silik ikinci cizgilerde gervek olmaya bilir ama ne bilim iste sevindim cok

Benim de sabah 2 aksam 2 tatlım ama cok cikiyo yaa sanki bana hepsi cikiyo gibi geliyo ( bu arada bugun transferimin 3. Gunü inşallah oyleyimdir cnm :)

Idrar testi kesin sonuç vermiyo derler sen bırakma kendini ben şuan kendimi senin yerine koydum lütfen pes etme test gününü bekle

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yok kuzum pes.etmek yok ins.yavrukusum benimledir.ve sizin yavrukuslarinizda sizinle cok tsk ederm desteginiz icin

Senin durumunda olan bi cok kisi hamile oldugunu ogrendi insallah sende onlardansindir:)

yesilinci

Kizkar ilk denememde tuttu dsha sonra kaybettim bugunn sabah yeni transferim oldu uzandim yatiyorum ilkinde fazla yatmanistim busefer yatmayi dusunuyorum surekli

Benim de sabah 2 aksam 2 tatlım ama cok cikiyo yaa sanki bana hepsi cikiyo gibi geliyo ( bu arada bugun transferimin 3. Gunü inşallah oyleyimdir cnm :)

Sana oyle gelir gidecegi kadar gider o üzülme biraz daha ileri itile gitsin :)) masallahh hadi hayirlisi olsun.Allahm emeklerini hayallerini bosa cikarmasin insallh. Bende korkuyodum ama cok sukur tutundu yawrum.Allahm isteyen herkese versin

Cnm 2. Çizgi çıktıysa hamilesin bence, cok okudum forumlarda ben 2. Çizgisi cok sonra çıkıp da hamile olanları.. Senin de oyle bence sevinmeye başla :))

Sana oyle gelir gidecegi kadar gider o üzülme biraz daha ileri itile gitsin :)) masallahh hadi hayirlisi olsun.Allahm emeklerini hayallerini bosa cikarmasin insallh. Bende korkuyodum ama cok sukur tutundu yawrum.Allahm isteyen herkese versin

Cok tebrik ederim cnm benim allahım kucağına da almayı nasip etsin inş , darısı bizlereeee :))

ahhh o igneler :) ben ilk vurdugumda cok aglamıştım acısndan korktugmdan degildi strestn dolmustm herlde o an bosalma oldu dedim Allahm sen kurtar beni bu ilaclrdan.ins sennde hersey istedigin gibi olur.

ahhh o igneler :) ben ilk vurdugumda cok aglamıştım acısndan korktugmdan degildi strestn dolmustm herlde o an bosalma oldu dedim Allahm sen kurtar beni bu ilaclrdan.ins sennde hersey istedigin gibi olur.

Aminn inş bel ağrım var şuan baya sıkıntı yapıyo 😔 onun dışında sabır sabır diyorum

bence kesin hamilesin :) bende cok silik varla yok arasnda gormustum 9.gun sonra kostm hastnye kan vermye.tutundu bebislern sana.

2. Günü ya bide kabızlık oldumu kabız olmaktan sakının diyolar pimpiriğin tekiyim offff bendede başladı sanki

Keske liste yapilsa bilen var mi acaba yapiverse herkesi ordan daha kolay takip ederdik. Malum bayyaaaa bi uzun topik:) anca yarisina kadar okuyabilmistim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Kizkar ilk denememde tuttu dsha sonra kaybettim bugunn sabah yeni transferim oldu uzandim yatiyorum ilkinde fazla yatmanistim busefer yatmayi dusunuyorum surekli

hayirli ugurlu olur insallah bu sefer kucagina almayi nasip etsin Allahim.hepimiz kucagmza saglikli bi sekilde alıriz insallah.ilk3gun yat cok kalkma ama sonrasnda yavas yavas normle don yatmk kan dolasmini yavsltiyo o daha kotu.kabiz olma ihtimaln artiyo.ara ara dolan bence yoksa zamn gecmezki canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…