2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Cok acele etmissin ptesi gunu anca kanda cikacak ki sen idrarda ciksin istiyosun bozma moralini bazi arkadaslarin erken belli oluyo ama istisna onlar uzulme

yesilinci

öyle mi diyosun canım benim... inşallah.... gerçi ben saldım koyverdim ağlamaktan bitap düştüm.... bide bende dün sabah ve akşam bgn de sabah jelle gelen siyaha yakın kahverengi akıntı var o yüzden herşey bitti diye düşünüyorum...

arkadaşlar bugün 6.gün blast transferimin 8.günü sabah idrar testi yaptım malesef negatif pazartesi asıl test günüm ama.... bu defa da olmadı galiba olsa çıkardı demi...

daha erken ama bende blast transferle hamile kaldım.9.gun idrar testi yaptım cok silik cikti varla yok arasnda umudnu kaybedp uzulme sakin kanda baktır gunun glince kanaman falan yoksa korkma gerci kanamsi olup test gunu hamile old.ogrenenleri cok okudum.Allah yardmcn olsun muradni versn tez zamnda.

gerçekten mi şuan umut doldum çok sağol ben sabah 6dan beri koyverdim kendimi hatta ilaçları bile kesmeyi düşündüm...kanamam yok ama crinone jelle gelen kahverengi parcacıklı akıntım var sürekli gelmiyo ama...

Benimde ilk tedavimde 2 embriyo transfer edilmisti ama olmadi malesef simdi 2. Tedavime basladim yine 2 yapmayi dusunuyoruz ama ben gebelik surecinden korkuyorum dogumdan sonrasini dusunmuyorum pek yani anne karninda ben onlara yetebilirmiyim yeterince besleyebilirmiyim sonucta cogul gebelik riskli gebelik grubuna giriyo... offf ikiz olsa cokta guzel olur:)

yesilinci

valla canım sans artio evet bana ikitane transfer edildi ama biri tutmus Allahm hayrlsni versin.embriyolog transfere girerken ikiz geblk olma ihtimali var riskleride cok tum bunlari kabulediosan ikitane transfer edelm dedi erken dogum riski dusuk riski hamillkte seker yuksekmesi gibi dedi dedim raziyim tamm.simdi diyorum Allah heerkesn kalbne gore versin hep gonlmden bitanesinn tutunması geciodu oylede oldu.ikizler tatlı oluyo ama cidden zor herseyi ile.

Sakin umudunu kaybetme belkide bebis siki siki annesine yerlesiyodurda lekelenme ondandir:)

yesilinci

Canim benim allah bebegini sag salim kucagina almayi nasip etsin:) dokrorum yine iki tane transfer ederiz dedi. bakalim artik hayirlisi...

yesilinci

o kahverengi akintidan bendede geldi insallh tutunmstr sana simsiki..korkma sakin insallah guzel haberlerni aliriz.hatta sonrasnda pembesi leke olmustu cok korkmustm senn gibi ama cok sukur darisi sana.

o kahverengi akintidan bendede geldi insallh tutunmstr sana simsiki..korkma sakin insallah guzel haberlerni aliriz.hatta sonrasnda pembesi leke olmustu cok korkmustm senn gibi ama cok sukur darisi sana.

canım aynısını yaşıyorum şuan biraz önce wcye gittim pembe bişey geldi peçeteye çok korkuyorum... peki 9.gün çok silik gördüm dedin ya değerin kaçtı canım baktırmışmıydın...

Kızlarrrrr bugün kasığımda ağrılar oldu sürekli değil ama ara ara tam gün sizdede oldumu normalmi ?????
Yorumlarınızı bekliyorum teşekkürlerrrr

seninle aynı gidiyoruz test günün ne zaman yaşadıgın ağrı normal sanırım inşaallah tutunuyorlardır

Canim benim allah bebegini sag salim kucagina almayi nasip etsin:) dokrorum yine iki tane transfer ederiz dedi. bakalim artik hayirlisi...

yesilinci

saol darisi isteyn herkese burdakilere sana insallah canim.bence iki transfer mantikli ikiz olsada tek olsada . olsunda hangisi olursa olsun :)

canım aynısını yaşıyorum şuan biraz önce wcye gittim pembe bişey geldi peçeteye çok korkuyorum... peki 9.gün çok silik gördüm dedin ya değerin kaçtı canım baktırmışmıydın...

evet canm baktrdm 59.6 cikmisti.korkma insallah sennledr bebegin.

Selam roosemoon umarım normaldir benim transferim 24/7 de oldu o günü saymayın dediler yani 25/7 tarihinden itibaren doktorum benim 7/8 de kan testi yaptırmamı istedi halbuki benim hesaplarıma göre 5/8 da
Çok sabırsızlanıyorum artık senin ne zaman??

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

amin inş hepimize allah yardım etsin..

canım bencede öyle olması lazım çünkü benim transferim 26 sında test günüm 6 sında zaten zaman geçmiyor bir de daha fazla uzamasın

Canım selam. Bana da doktorum 2 yumurta koymuştu. Ama ikisinin tutma ihtimali yüzde 15 demişti. Bana da ikiz fikri çok cazip gelmeye başlamıştı. Bir taşla iki kuş. Hem kardeşi de olur öbür türlü belki de kardeşi olmaz diye düşünüyordum. Hamile olduğumu öğrendim keseyi görmeye gitmeden önce uzun uzun düşündüm. Kendi kendime dedim ki ikizin hem güzel hem de zor yanları var. Bir kere zor buldum gebeliği riskli. Düşük ihtimali var. Sürekli dikkat etmem gerekecek. Erken doğum ihtimali var bebekler için riskli. O yüzden dedim ki. Allahım sen hakkımda hayırlı olanı ver. Hem güzel hem zor. Nitekim tek olduğunu öğrendim doktoruma da dedim riskli diye korkuyordum zaten o da dedi ki zaten biz de tek olmasını isteriz. O da öyle diyince dedim nasip böyleymiş. Yani bence ihtimali arttırmak için iki tane koydur ama sonrasında hep hayırlısı için dua et. Eger hayırlısıysa allahım sana iki bebeğini versin ama risk olacaksa da tek versin. İkisine de üzülme... Tek olsun ikiz olsun kız olsun erkek olsun sağlıkla bizim olsun 😊 iyi şanslar...

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Crinone jel o lekelenmeyi yapıyor cnm. Benim de 8. Ve 9. günler olmuştu. Hastlansım sanmıştım hemşirem takip edelim artıyor mu bakalım yarın beni tekrar ara dedi onun ara dediği zamana hiç bişi kalmamıştı. Şu an 10. haftadayım hala crinone kullanıyorum. Hala peynir kıvamında kahverengi siyah arası döküntülerim oluyor. Hatta 2 hafta önce içimde kaldı o döküntüler doktorum çıkardı. Endişelenme. İlaçlarını sakın bırakma. İnşallah meleğin seninledir.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…