2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Sor tabi benimde merak etklrm oluyo yanımda eşim var yarın annem geliyo 😊 il dışındaydı donmuş olarak yok yani bugün arıycaklr biz düşünmüyoruz ama onların tutma şansı az diye duymştm

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bence kaliteli embriyon varsa dondur.ben dondurulmuslarla hamile kaldım ilk denemmde hemde cok sukur Allahıma. transferim fazla yumurta toplanma sebebyle ohss riski yuzunden iptal edilmisti 10 tane kaliteli embriyo dondrdular 2 ay sonra transferim dondrulmuslarla oldu.simdi 14.haftamz bitcek insallah ilerlyn zamnlarda kardes dusundgmz zamn ilac kullanmadn direk transfer yaptrmyi dusunyorm.dondurulmusla direk trnansfern farki yok sans ayni cok arastrmstm bende.

Ama 9 gun eger pozitifse hcg knda dolaşiyo olmali dgl mi;((

Bn erken die biliyorum.. bozma moralini lutfenn drlarin bana soyledigi sey moral moral moral.. tamam biz kendimizi herseye hazirlamaliyiz ama drlarin soyledigi tarihten once de test yapmamaliyiiiiz:) umarim seninledir pitircigin:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya 9. Gün ikiz olsa bile çıkmaz sen ilacını aksatma 3 gün daha sabret daha mercimek kadar değil hemen bozma moralini arkadaşım

Offf cok sinirlerim bozuldu 9.gun cok silik cizgi gorenlerim cumlelerini.okuyunca moralim bozuldu fena halde ;((10 gun olcak yarin kanda baktricm eger pozitifse cikar die dusunuorum;(

Bn erken die biliyorum.. bozma moralini lutfenn drlarin bana soyledigi sey moral moral moral.. tamam biz kendimizi herseye hazirlamaliyiz ama drlarin soyledigi tarihten once de test yapmamaliyiiiiz:) umarim seninledir pitircigin:)

Ins arkadasim ama.icimi ole.bi korku aldi ki anlatamam;((

Arka arkaya 2 test yptim ikiside negatif bugun 9.gun bebigim yok;((

korkma canm stres yapmamn lazim.9.gun cikanlar var evet ama herkeste olmayabilio.hcg degeri zaten tutunmussa 10.gun kana karsmya basliomus sitenn birinde oyle okumustum.o yuzden 12gun kanda bakıolar.sıkma canını lutfen bebisin sennledir insallah.

Hyir idrarla evde bktim;((9 gun idrarla cift cizgi gormus bissuru kisi okudum o sebeple cok morslim bozuldu akinti kasikta belde agri hersey vardi ve ben cok umutlanmistim;((cok mutsuzum;(

Canımmm moralini bozma lütfen umudunu kesme daha henüz kesin belli bişey yok bak benimde bugün 9.günüm ilk defa dün vebugün kasıktaağrılarım oldu herkez normal deyince bende umutlandım tabii, hatta bugün test yapmak istedim eşim izin vermedi doktorun söylediği tarihte yani 7 Ağustos'dan önce olmaz dedi .bekliyeceğim yapılacak bişey yok.
Bak sende 3 gün sonra hastanede kan testi yaptıracaksın ve Allah'ın izniyle inşallah bizlerede müjde vereceksin.lütfen salma kendini duyuyormusunnnnnn!!!!,

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ins arkadasim ama.icimi ole.bi korku aldi ki anlatamam;((

Ah canim benim hangimizde o korku yokki:KK43: bana transferimn hemen sonrasinda lavoboya gondermemek icin sonda taktilar. Bn bi ciglikla irkildim o an basladi korkum herne kadar drlar korkma bisey yok deseler bile ya benden gittiyseler die.. yani rahatlatmaya calis kendini.. bn ole yapiorum. Dua ediyorum beni rahatlaticak tek sey rabbime siginmak.. sende neyle rahatliyosan onu yap.ne kadar imkansiz olsa da dusunmemeye calis. nasibimizde varsa bizle olucaklar..bizim dualarimz seninle.

bence kaliteli embriyon varsa dondur.ben dondurulmuslarla hamile kaldım ilk denemmde hemde cok sukur Allahıma. transferim fazla yumurta toplanma sebebyle ohss riski yuzunden iptal edilmisti 10 tane kaliteli embriyo dondrdular 2 ay sonra transferim dondrulmuslarla oldu.simdi 14.haftamz bitcek insallah ilerlyn zamnlarda kardes dusundgmz zamn ilac kullanmadn direk transfer yaptrmyi dusunyorm.dondurulmusla direk trnansfern farki yok sans ayni cok arastrmstm bende.

Maşallah inş yolunda gider herşeyin böyle okuyuncada mantıklı geldi iğne süreci beni etkiledi son günlere doğru ağlıyodum bitsin artık diye 😔 eğer kaliteli embriyo varsa düşünelm arayan da olmadı daha

Hyir idrarla evde bktim;((9 gun idrarla cift cizgi gormus bissuru kisi okudum o sebeple cok morslim bozuldu akinti kasikta belde agri hersey vardi ve ben cok umutlanmistim;((cok mutsuzum;(

Idrar testi kesin sonuç vermiyo derler sen bırakma kendini ben şuan kendimi senin yerine koydum lütfen pes etme test gününü bekle

Canım selam. Bana da doktorum 2 yumurta koymuştu. Ama ikisinin tutma ihtimali yüzde 15 demişti. Bana da ikiz fikri çok cazip gelmeye başlamıştı. Bir taşla iki kuş. Hem kardeşi de olur öbür türlü belki de kardeşi olmaz diye düşünüyordum. Hamile olduğumu öğrendim keseyi görmeye gitmeden önce uzun uzun düşündüm. Kendi kendime dedim ki ikizin hem güzel hem de zor yanları var. Bir kere zor buldum gebeliği riskli. Düşük ihtimali var. Sürekli dikkat etmem gerekecek. Erken doğum ihtimali var bebekler için riskli. O yüzden dedim ki. Allahım sen hakkımda hayırlı olanı ver. Hem güzel hem zor. Nitekim tek olduğunu öğrendim doktoruma da dedim riskli diye korkuyordum zaten o da dedi ki zaten biz de tek olmasını isteriz. O da öyle diyince dedim nasip böyleymiş. Yani bence ihtimali arttırmak için iki tane koydur ama sonrasında hep hayırlısı için dua et. Eger hayırlısıysa allahım sana iki bebeğini versin ama risk olacaksa da tek versin. İkisine de üzülme... Tek olsun ikiz olsun kız olsun erkek olsun sağlıkla bizim olsun 😊 iyi şanslar...

Canim benim yaaa ne guzel yazmissin yaxini okuyunca icim ferahladi.... rabbim yavrunu sana bagislasin:)

yesilinci

Kizlaaarrr biliyorum sorularımdan bıktınız ama soz bu son sorum :)) progestan kapsül kullanıyorum vajinadan, 15 dk kadar yatıyorum yaptıktan sonra. Ama tuvalete gittiğim zaman beyaz beyaz çıkıyo yaa acaba ben mı yapamıyorum, böyle olan var mı kızlar?

:) ben cok tebrik edemiyorum..akıllı işi degil. tabii allah saglık versin cocugu ile güzel bir ömür gecirsin...
aglaman duygusal bir ataktır...
bebek olmuş. ama maddi manevi çöküntü. bu ailenin maddi durumu iyiymiş anladıgım kadar ile..ne kadar maddi olursa olsun bir saatten sonra harcadıgın emek-vakit-para-manevi hislerin hepsi zulme giriyoor. ilk kendine sonra etrafına...nasıl psikolojidir bu anlamadım...hastalıklı bir fikir illaaa oolacakkk olaacakkk... bana göre degil.

ikiz eger tüpe karar verirsem ve yaşan yırtarım 34 35 e pek bişey kalmadı.. :KK70: ben ikiz cok istiyorum. gebelik sırasında taşıması zor, erken dogum riski olabiliyor. 2 tane taşıdıgın için sıkışıyorlar içeride ama yapacak bişey yok :) bazen biri digerinden daha gürbüz dogar :KK70: senin de organlar sıkış tıkış olacak, nefes alman uykun vs. derken cok zorlanacaksın ve konforsuz bir gebelik gecireceksin.

Merhaba... rabbim insallah gonlune gore verir bende ikiz cok istiyorum ama gebelik surecindrki riskleri korkutuyo beni iste. Biz yinede kismet olursa 2 embriyo transfer edicez bakalim hayirlisi... sen sanirim daha hic tup denemedin?

yesilinci

Kizlaaarrr biliyorum sorularımdan bıktınız ama soz bu son sorum :)) progestan kapsül kullanıyorum vajinadan, 15 dk kadar yatıyorum yaptıktan sonra. Ama tuvalete gittiğim zaman beyaz beyaz çıkıyo yaa acaba ben mı yapamıyorum, böyle olan var mı kızlar?

Bende kullanmistim canim cikmasi normal icerde kalanlar yeterli senin icin

yesilinci

Canim o normal bnde kullanıyorum zaten almasi gerekeni aliyo vucut.

Merhaba canm bende kullandim vajinadan ister 15 dk yat ister 1 saat o yine cikiyor kireç gibi. Bebim sabah 2 aksam 2 taneydi. Zaten biri gidiyodur gidecegi kadar.aksam olanida yatarkn atiyodum fazla cikmiyordu.dogru yapiyosun yani bi sıknti yok. Bu arada tlfndan yaziyorum goremiyorum hamilemisin ?

X