2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

ben de çabuk kalktım canım hatta hiç yatmadım ara ara uzandım işte

Aynen iyimi yaptım köyümü yaptım bilemedim valla:KK43: ama istediğin zaman gidebilirsin nasıl kendini iyi hissedersen öyle yap dediler:KK43: araştırıyoruz transfer sonrası yatanlar ile yatmayanlar arasında bi fark yok, ama yinede olmazsa suçların kendimi ben:KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Cnm ilk 3 gün bari azcık yatsaydın bnde uzanıyorum sadece tv izliom kitap okuyorum tlfnda geziniom ama o kadr kabz olmaktan korkuyorum ama duphalac şurup verdi eğer kötü olursam içcem sende yatmıyorsan bile çok hareket etme en azından. Dün bnle aynı zmnda transfer olan bayan 1 saatte gitti evine bn 3 bçk saat bekledim:-(( aarkadaşım 8 saat beklememi söylemişti inatla dayanamadım

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Valla ben benimle transfer olanları bilemiyorum ayrı odalarda olduğumuz için :KK43: allahım hayirlisiyla tutar inşallah bebeklerimiz.

Aynen iyimi yaptım köyümü yaptım bilemedim valla:KK43: ama istediğin zaman gidebilirsin nasıl kendini iyi hissedersen öyle yap dediler:KK43: araştırıyoruz transfer sonrası yatanlar ile yatmayanlar arasında bi fark yok, ama yinede olmazsa suçların kendimi ben:KK43:

hangi dr a gitsem aynı şeyi söylüyor yatmaya gerek yok diye tabi abartmıyorum ama evde işimi falan yapıyorum yorulmadan

Valla ben benimle transfer olanları bilemiyorum ayrı odalarda olduğumuz için :KK43: allahım hayirlisiyla tutar inşallah bebeklerimiz.

İnş tutar hepimizin bebişleri ben hissizleştim bitaz sanki:-( bnce yatmak ve yatmamak aradında bi fark yok kader

Kızlar yaa bisey sorucam size, dun transferim oldu. Dün bi ağrım olmadı fakat bugun bacaklarimda kasığımda sanki adet olucakmisim gibi ağrı var, neden olabilir sizce yaa doktoru aramalı miyim??

Benim bi arkadaş 3 defa tüp bbk yaptrdı ilk ikisinde 3 5 gün yatıp kalkmış olmadı 3. De teste kadar yattı ve şimdi 3 aylık hamile belki tesadüf belki kader bilinmez ama hiç yatmayıp tutanlar da var Allah bilir artk

hangi dr a gitsem aynı şeyi söylüyor yatmaya gerek yok diye tabi abartmıyorum ama evde işimi falan yapıyorum yorulmadan

Aynen valla, ben oluşan sonra bile gezmeye gittim, eşim falan dinlenme dedi ama ben hasta değilim kendimi iyi hissetmeye ihtiyacım var dedim tamam dedi, şimdide uykum gelirse yatiyorum yoksa bende ayaktayim yorulmadan birşeyler yapmaya çalışıyorum,

İnş tutar hepimizin bebişleri ben hissizleştim bitaz sanki:-( bnce yatmak ve yatmamak aradında bi fark yok kader

Evet dun Dr. Gebe kalda gel sevindir beni dedi, dedim ki valla ben 6 senedir beceremedim inşallah bu sefer olur, vakti saati geldiyse olacak o biz elimizden gelenin en iyisini yaptık dedi, bence vakti saati geldiyse nadip te varsa olacak o bebek

Kızlar yaa bisey sorucam size, dun transferim oldu. Dün bi ağrım olmadı fakat bugun bacaklarimda kasığımda sanki adet olucakmisim gibi ağrı var, neden olabilir sizce yaa doktoru aramalı miyim??

İstersen ara rahat etmek için, bende dun oldum transfer gayet iyiyim hic biseyim yok:) hatta tedavinin başından beri ilk kez bu kadar iyiyim

bende mayıs 2014 de tup bebek yaptırdım.pkoluyum ondan olmuyodu.1,5 yıllik evliyim.cok sukur rabbime ilk seferde tuttu 14.haftamizdayiz.bide dondurlmuşlarla oldu transferim ohss riski nedeniyle transferim ertelnmisti.transfer sonrasi napmm gerektigni cok okudum bu sitede.hastnede 4 saat yattim erken gondermediler.evdede ilk ücgun dikkat ettim ara ara kalktim ama ben.sonrasnda norml hayata dondum gezdm piknklere falan gittim ama agır iş falan yapmdm ayaklarmi sicak tuttum hep.cok özel yicekler yemedm ama transferden 1 hafta once ananas yedim hergun.hamile kaldgnizi hissediyosunuz zaten içinizde bi karınclnma kıvlcm tuaf bisey oluo ben 9.gunu idrar testinde silik 2.cizgiyi gormstum.en önemlisi hic olumsuz dusunmedm kızlar kendmi hep hamileymsm gibi hissetim.8.gun adet agrisna benzer agrilarm oldu belim kasiklarm agridi kahverengi leke geldi iki üc damlada pembemsi leke herkeste olmayabiliomus ama yerlesme sirasnda olabiliomus boyle tutanları okudukca cok umutlaniyodm sizede bi faydası olmustr umarm ve hepiniz bu duyguyu yasarsnz insallah dualarmda isteyn herkesi katiyorm.

İstersen ara rahat etmek için, bende dun oldum transfer gayet iyiyim hic biseyim yok:) hatta tedavinin başından beri ilk kez bu kadar iyiyim

Aradım cnm, hemşire ilaçlardan olabilir işlem gayet başarılıydi dedi.. Bekleyelim görelim artık 12'sini :))

Canım bizimde sayı 2 milyon onunda yarısı olu mikro enjeksiyon yapıldı, 16 yumurtamsı toplanmıştı 10 tanesi dollendi, 1 çok iyi kalteydi geri kalanını donduralimmi dedim embriyolog dondurmaya gerek yok dedi

Hmm anladim tesekkur ederim. Insallah bebegin sana tutunur sonrasinda da saglicakla gelir ve iyiki dondurmamisim dersin:KK66:

kızlar yaa bisey sorucam size, dun transferim oldu. Dün bi ağrım olmadı fakat bugun bacaklarimda kasığımda sanki adet olucakmisim gibi ağrı var, neden olabilir sizce yaa doktoru aramalı miyim??

korkma olumsuz dusunme tutunuyodur sana ondan olabılır.erken baslamıs senınkı benımkı 8.gunde olmustu adet sancısı gıbı.

Canimmm sikinti yapma ilk oncee bulcaginiz doktoruniza guvenin o spermiogramlara baksinki..
Mikroenjeksiyonlu tup bebk yapiyruz cunku spermleri iyi takip etmeleri lazim 20bin kat buyutp inceliyrlar. Soru. Spermlerde olunca mecbur..doktoruna guven..

Tesekkur ederim, doktorumuz kesin ignelerimi falan aldim baslayacagiz ama hala tedirginim birde ben yurt disindayim ve insanin doktorunun yabanci olmasi ve kendini anlatmasi ayri bir stres anadilin gibi olmuyor tabi bizde mikroenjeksiyona yonelecegiz sanirim daha mantikli geliyor

eşim azospermdi daha önce.ocak ayında sperm çıkışı başladı bizde.
özel hastanede yaptırdığı testlerde sayı hep 0 dı.o yüzden evden götürmek sayıyı azaltırmı bilmiyorum ama meninin kaç dk sonra işleme alındığı önemli dıye biliyorum.
sperm çıkışından sonraki testleri hep tüp bebek merkezinde yaptırdık.orda zaten rahat oldu bi sorun yaşamadı eşim.oda gayet konforlu ve rahatmış.
şubatta ilk denememizi yaparken sayımız 100 bindi.şuan ise 300bin.o zamanda mikroenjeksiyon yöntemi kullanıldı bizde. şimdide öyle olacak.
bu sayıyla başka şansımız yok zaten.ama sorun da yok bizce.tedirgin olma bence sende.

Degerler dusmeye baslayinca urolog neden evden goturuyorsunuz ondan olabilir dedi ama laboratoire bir saat icinde evdende getirseniz olur diyerek bence yanlis yonlendirdi 3 ay oncede asilama yaptim yine evden goturdu esim orda yapamiyorum diye etkisi oldugunu bilsek yapmazdik neyse gecti artik insallah bu ay hepimiz guzel sonuclar aliriz

Sagol cnm, korkmuştum neden böyle oldu diye ama hemşire de korkma dedi rahatladım şimdi :)) inş tutunuyordur cnm yaa inş...

zaten basarili demisler sana bak drumda bana gayet basarili oldu %80tutar 20lik kısimd Allahm bilce iş demisti gulmustuk hatta sende icini ferah tut nekadr rahat olursan tutunma sansi yuksek olur sana önceki sayfad belirtilerimi yazmistim oku istersen canim . insallah rabbim ol demistir.

bende mayıs 2014 de tup bebek yaptırdım.pkoluyum ondan olmuyodu.1,5 yıllik evliyim.cok sukur rabbime ilk seferde tuttu 14.haftamizdayiz.bide dondurlmuşlarla oldu transferim ohss riski nedeniyle transferim ertelnmisti.transfer sonrasi napmm gerektigni cok okudum bu sitede.hastnede 4 saat yattim erken gondermediler.evdede ilk ücgun dikkat ettim ara ara kalktim ama ben.sonrasnda norml hayata dondum gezdm piknklere falan gittim ama agır iş falan yapmdm ayaklarmi sicak tuttum hep.cok özel yicekler yemedm ama transferden 1 hafta once ananas yedim hergun.hamile kaldgnizi hissediyosunuz zaten içinizde bi karınclnma kıvlcm tuaf bisey oluo ben 9.gunu idrar testinde silik 2.cizgiyi gormstum.en önemlisi hic olumsuz dusunmedm kızlar kendmi hep hamileymsm gibi hissetim.8.gun adet agrisna benzer agrilarm oldu belim kasiklarm agridi kahverengi leke geldi iki üc damlada pembemsi leke herkeste olmayabiliomus ama yerlesme sirasnda olabiliomus boyle tutanları okudukca cok umutlaniyodm sizede bi faydası olmustr umarm ve hepiniz bu duyguyu yasarsnz insallah dualarmda isteyn herkesi katiyorm.

canım hayırlı olsun allah daim etsin inşaallahama ben şu hissetme olayını birtürlü anlamıyorum anlayamıyorum nasıl hissediliyor bu ben hiç birşey hissetmiyorum

canım hayırlı olsun allah daim etsin inşaallahama ben şu hissetme olayını birtürlü anlamıyorum anlayamıyorum nasıl hissediliyor bu ben hiç birşey hissetmiyorum

canım bu şekilde kendini strese sokma, bekle biraz. İlla kendinde büyük değişiklikler hissedeceksin diye bir şey yok. Herkesin bünyesi farklı. Şöyle düşün, kimisinin tüm hamilelik döneminde miğdesi buşanır, başı döner, kimisine hiç birsey olmaz, hamile değilmiş gibi geçirir bu dönemi. Herkesin bünyesi aynı tepkileri verecek diye birşey yok. Moralini yüksek tut. En önemlisi bu. İnşallah korktuğunun aksine bebişin sıkı sıkı tutunuyordur sana :)

onu zaten ilk gun ikinci gun hissetmiosun canm ama boyle için cok tuaf oluo o anlatılmiyoki iste :) arkadsta demis ya her hamilede aynı seyler olmuyo die ama ikerkyen zamnlarda tuttugunu sende anlkcksin hissetceksin bak.9. gunu sabah uyandm icimde garip bi his vardi test yaptm cikti.zaten mide bulantisi gibi belirtiler arama o cok sonrki iş.bide su gibi akıntm vardı benim ıslandgmi hissediyodum renksiz kokusuz bildgn su gibi akintim vardi transfern ertesi gunu istahm acildi cok acikiyodum.

X