2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Herkese merhaba,bende 2 aşılama ve 1 tüp bebek yaptım.şimdi hamileyim çok şükür 20 gün sonra doğum var.benden size tavsiye transfer günü çok sıkışık olmayın,çünkü transferden sonra en az 1 saat yerinizde yatın.çok sıkışık olarak transfere girenler yarım saat bile yatamadan lavabo için kalktı.aynı gün 6 kişi transfer olduk,sadece ben hamile kaldım.belki bunula alakası yoktur ama benim aklıma bu hep takılmıltı.hastaneden en son ben ayrıldım.birde transfer sonrası üritik yani idrara çıkaran yiyecekler yemeyin,maydonoz,tüm birki çayları gibi.inşallah herşey gönlünüzce olur,hiç korkmayın,içinizi rahat tutun ve sonucu kötü olursa be yaparım diye düşünmeyin,pozitif olun,negatif insanlarla 12 gün görüşmeyin :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

merhabalar yazılanları uzun süredir takip ediyorum benim de transfer günü dahil 7.günüm bugün beklemek değilde ya negatif olursa düşüncesi bitriyor beni hiçbirşey de hissetmiyorum hisseden belirti gören arkadaşlar var mı acaba

Canım bende sonucun yazılı olduğu zarfı ilk açtığım anı düşünüp duruyorum. Ya ne gatif çıkarsa ne yaparım diye. Ama işte herşey allahtan. Benim göğüslerimde hassasiyet vardı ama hormon iğnelerinden heralde transferden beri bişi hissetmiyorum. Dün akşam belim ağrıdı biraz. Ara ara da hasta olacakmış gibi hissediyorum. Bilmiyorum ki iyi mi kötü mü bunlar

bu ananas meselesi nedir bir yerde yenmeli tutunmasına yardımcı oluyr yazıyor bir yerde rahim kasılmalarına neden olduğundan yenmemeli diyor bilen var mı? Bir de yenmeliyse ne zaman yenmeli

Arkadaşlarım yememi tavsiye etti hergün 1 dilim ben yemeye başladım bi de transferi yapılan kuzlar hep sırtüstü mü yatıyosunuz

Arkadaşlarım yememi tavsiye etti hergün 1 dilim ben yemeye başladım bi de transferi yapılan kuzlar hep sırtüstü mü yatıyosunuz

Ben günde 1 bardak taze sıkılmış havuç suyunun tutunmaya faydalı olduğunu duydum. Şimdi hergün 1 bardak içiyorum. Sırtüstü yan yüzüstü her şekilde yatıyorum. Dr istediğim gibi yatabileceğimi söyledi

Ben iğneler olurken günde bir kaç tane içtim. Yumurtalar toplandıktan sonra da günde 3 tane falan içtim. salı günü transfer oldu ama hiç içmedim ama zor tutuyorum kendimi.
Tutacak mı tutmayacak mı stresinin üstüne bi tane yakasım geliyor :)
senin test ne zamandı

merhabalar yazılanları uzun süredir takip ediyorum benim de transfer günü dahil 7.günüm bugün beklemek değilde ya negatif olursa düşüncesi bitriyor beni hiçbirşey de hissetmiyorum hisseden belirti gören arkadaşlar var mı acaba

Bende seninle ayni düşünceler içerisinde yım:KK43: benim daha bugün 1 tedaviye başladığım günden beri hic bu kadar iyi hissetmemistim kendimi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Test günüme kadar hiç bir belirtim olmamıştı cnm. Belirti yok diye sakın stres yapma. Testten sonraki gün göğüslerim ağrımaya başladı.. Negatif ihtimalini çok düşünme ben hep sevdim onu ordasın dimi tutunuyosun diye konuştum.. Test günü sonuç gelene kadar o 3 saat geçmedi karnıma kramplar girdi telefon çaldığında ölcem sandım. Ama hemşirem güsel haberlerim var diyince dünyalar benim oldu... İnşallah sen de güsel haberler alırsın ama güsel şeyler düşünmek çok önemlii unutma...

inşaallah ben de alırım hayırlı bir haber ama hani derler ya insan hissedermiş yada rüya görürmüş falan ben de tık yok valla

Çok zor valla:KK43: sende ağrı yapiyomu progesteron benim kssiklarimda ve belinde ağrı yapıyı adet olacakmisim gibi:KK43:

Bnde progesteron iğnesi kalçalarmda çok ağrı yapıyo zor oturuyorum valla hastanemi aradım nie bana jel yerine iğne verdiniz die:-)) onlarda fazla yumurtam olduğu için dediler bide jelin hastalara yan etkileri çok fazlaymış o yüzden jel vermiolarmış artık ne gibi yan etkisi olacak bilemedim

kötü düşünmek yok tutunacak bebeğin sana sürekli konuş tutun bebişim bana de onlara. moral en önemli şeymiş bugün o kadar çok yazı okudum ki ilk önce stresten uzak durmak lazımmış ve morali hep ama hep yüksek tutmak lazımmış umudiharın dediği gibi o bebek bu eve gelecek :KK1: :KK1: transferden sonra ne kadar uzandın hastanede

İnşallah:) transferden sonra 15 dk masada uzandim, sonra odaya çıktım bi 15 dk da öyle uzandim kalktim tuvalete gittim üstünü giydim hemşire geldi ne yapmam gerektiğini anlattı çıktım, sonra eve geldim yemek yedim ilaçlarını içtim uzandim yattım kalktim sürekli halada oyleyim

Bnde progesteron iğnesi kalçalarmda çok ağrı yapıyo zor oturuyorum valla hastanemi aradım nie bana jel yerine iğne verdiniz die:-)) onlarda fazla yumurtam olduğu için dediler bide jelin hastalara yan etkileri çok fazlaymış o yüzden jel vermiolarmış artık ne gibi yan etkisi olacak bilemedim

İyice bebek tutunsun diye değilmi progesteron kaç yumurtanın toplandı benim 16 toplanmisti

Canım benim öncelikle tedavin hayırlı olsn kuzum🙏😊 Allah emeğimizi boş çıkarmaz inşallah tatlım tez zamanda müjdeli haberlerle geliriz😉👍 transferin bugün gerçekleşti mi?

Dün transferim gerçekleşti yatıştayım uzanıyorum bütün gün oda evdekilerin zorlamasıyla ben gezinmek istiyorum iğne olmam lazım hastaneye gitme eve hemşire getirelim diolar o kadardan da bişey olmZ heralde

İyice bebek tutunsun diye değilmi progesteron kaç yumurtanın toplandı benim 16 toplanmisti

Benimde 17 toplanmıştı iğne olmak istemiom ya ondan başıma gelio hep. Ee sana su toplamasını önlemek için. Gonapepty verdiler mi 2 tane

Benimde 17 toplanmıştı iğne olmak istemiom ya ondan başıma gelio hep. Ee sana su toplamasını önlemek için. Gonapepty verdiler mi 2 tane

Bana yumurta toplamadan sonra 5 gün boyunca kullanmamıştır için tetradox ve prednol verdiler cumartesi toplandı yumurtaların çarşambaya kadar içtim perşembe transfer oldu iste

Bana yumurta toplamadan sonra 5 gün boyunca kullanmamıştır için tetradox ve prednol verdiler cumartesi toplandı yumurtaların çarşambaya kadar içtim perşembe transfer oldu iste

Bnde yumurta toplamadan sonra prednol kullandım bide bi kerelik bi iğne kullandım şimdi 3 ağstosta ve 8 ağustosta ypmm için 2 gonapeptly verdiler acaba öyle bi sorun yaşıyorumda ondan mı veriolar ki

Bnde yumurta toplamadan sonra prednol kullandım bide bi kerelik bi iğne kullandım şimdi 3 ağstosta ve 8 ağustosta ypmm için 2 gonapeptly verdiler acaba öyle bi sorun yaşıyorumda ondan mı veriolar ki

Bilemedim valla:KK43: ama takılma bence Dr biliyordur ne yapacağını sonuçta, foruma bakıyorum da ben transferden sonra cabuk kalkmisim:KK43:

Bilemedim valla:KK43: ama takılma bence Dr biliyordur ne yapacağını sonuçta, foruma bakıyorum da ben transferden sonra cabuk kalkmisim:KK43:

Cnm ilk 3 gün bari azcık yatsaydın bnde uzanıyorum sadece tv izliom kitap okuyorum tlfnda geziniom ama o kadr kabz olmaktan korkuyorum ama duphalac şurup verdi eğer kötü olursam içcem sende yatmıyorsan bile çok hareket etme en azından. Dün bnle aynı zmnda transfer olan bayan 1 saatte gitti evine bn 3 bçk saat bekledim:-(( aarkadaşım 8 saat beklememi söylemişti inatla dayanamadım

X