2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Kuxuuuu ylnis oldu biliorm hmis dglsin annim bn takip ediorum seni ins sende olucaksin ve ben seni burdan tebrik etcem ama nix i kutlmak idtiodum yalnis oldu:KK66:

Inssss cnmmm bnmm allh razi olsun rabbim yar ve yardimcimiz olsun allhmi solletti ne ilk tebrik.eden sen oldun :)

günaydın kızlar peynir kıvamında döküntüler 2 gün oldu geçti gibi şimdilik bakalım bugün 5.gün amma velakin sabah yatakta sırt üstü dümdüz yatarken aniden hapşurdum sağ kasığımdan bi şey koptu sanki ağlattı beni canımın acısından inşallah bi şey olmamıştır kanama falan yok çok korktum ama :KK43:(( (şöyle de bir durum var 1 ay önce ameliyat oldum ben çikolata kistinden acaba dikiş yeri mi bilemedim tam laparaskoopi yeriydi)

Merhaba esının evden götürdükleri ile hastanede verdıgı arasında deger farkı cokmu? Benım esım sımdıye kadar 3 kez yaptırdı ilkinı hastanede dıger ıkısını orda yapamıyorum dıye evden götürdü ama ılkınde 10 mılyon olan deger ıkıncıde 3 mılyon 3.de 1,5 milyon çıktı ürolog belkı bu sebepten olabılır demıstı bu ay tup bebek yapacagız ve bu degerlerdekı farklılık yüzünden mıkroenjeksıyon mu olsun normal tüpbebekmi karar veremiyoruz

Bıraz uzun anlattım ☺️kusura bakma ama çok tedırgınım bu konuda

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

eşim azospermdi daha önce.ocak ayında sperm çıkışı başladı bizde.
özel hastanede yaptırdığı testlerde sayı hep 0 dı.o yüzden evden götürmek sayıyı azaltırmı bilmiyorum ama meninin kaç dk sonra işleme alındığı önemli dıye biliyorum.
sperm çıkışından sonraki testleri hep tüp bebek merkezinde yaptırdık.orda zaten rahat oldu bi sorun yaşamadı eşim.oda gayet konforlu ve rahatmış.
şubatta ilk denememizi yaparken sayımız 100 bindi.şuan ise 300bin.o zamanda mikroenjeksiyon yöntemi kullanıldı bizde. şimdide öyle olacak.
bu sayıyla başka şansımız yok zaten.ama sorun da yok bizce.tedirgin olma bence sende.

günaydın kızlar peynir kıvamında döküntüler 2 gün oldu geçti gibi şimdilik bakalım bugün 5.gün amma velakin sabah yatakta sırt üstü dümdüz yatarken aniden hapşurdum sağ kasığımdan bi şey koptu sanki ağlattı beni canımın acısından inşallah bi şey olmamıştır kanama falan yok çok korktum ama :KK43:(( (şöyle de bir durum var 1 ay önce ameliyat oldum ben çikolata kistinden acaba dikiş yeri mi bilemedim tam laparaskoopi yeriydi)

Benimde bugün 3 . Günüm peynir kıvamında az bendede oluyo relax ol canım en ufak şeyde doktorunu ara bi de hem o kadar para hem de umut bağlıyoruz tabiki bize cevap verecekler

bende saat 22.00 de çatlatma iğnemi vurdum artık iğneler kolay kısmıymış işin azı bitti çoğu kaldı şu cumartesiyi de atlatalım da ben en çok transferden tırsıyorum sıkışık olup da nasıl tutcaz kendimizi o kadar :KK53::KK53::KK53:

Bizim transfer olsun da ben sıkışıklıga razıyım:18: inşallah sperm bulunur da transferimiz olur:KK55:

bu ananas meselesi nedir bir yerde yenmeli tutunmasına yardımcı oluyr yazıyor bir yerde rahim kasılmalarına neden olduğundan yenmemeli diyor bilen var mı? Bir de yenmeliyse ne zaman yenmeli

İnsallah bebegin seninle kali 9 ay sonrada kucagina alirsin, Sende 12 agustostami sonucu ogreneceksin:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sonucu 11 ağustos ta alcakmışım senin nie 12 acaba??

bende saat 22.00 de çatlatma iğnemi vurdum artık iğneler kolay kısmıymış işin azı bitti çoğu kaldı şu cumartesiyi de atlatalım da ben en çok transferden tırsıyorum sıkışık olup da nasıl tutcaz kendimizi o kadar :KK53::KK53::KK53:

Canım can yakan bi süreç değil, sadece bebeğine kavuşmak istediğin için zaman çabucak geçsin istiyorsun yani benim yumurta takibinde ara ara kaşık ağrıların oldu, yumurta toplamadan birşey Anlamıyorsun zaten anestezi aldığım için çıktığımda 1 saat agrim oldu sonra iyiydim kahvaltı ya ve pazara gittim hatta, transferde çok kısa zaten jinekolojik muayene gibi

Hihihihihihu bnde diyrumki kndi kndime anesteziyle uyku modundasin mesane dolu olsa doktora dogru iseriz hahahahah koptum yaaa tobeeeee. Iyimis ozamn :))

:) ben dun transferden önce yıkama yapıyorlar ya o yapıldı transfer oldu Dr spekulumu çıkardı bi sıvı aktığını hissettim eyvah istedim dedim ama yıkadığı siviydi gelen:)

Canım can yakan bi süreç değil, sadece bebeğine kavuşmak istediğin için zaman çabucak geçsin istiyorsun yani benim yumurta takibinde ara ara kaşık ağrıların oldu, yumurta toplamadan birşey Anlamıyorsun zaten anestezi aldığım için çıktığımda 1 saat agrim oldu sonra iyiydim kahvaltı ya ve pazara gittim hatta, transferde çok kısa zaten jinekolojik muayene gibi

hakkımızda hayırlısı inşallah canım bebişe kavuşmak için mecbur katlancaz herbirşeye :KK34:
ben pek tutamayan biriyimde ondan çok korkuyorum işlem bitene kadar korka korka tutcaz gitti gidiyor aman diye :KK1: trasfer bittikten sonra ne kadar yattın hastanede

Son düzenleme:
Kızlar bana daha Salı günü transfer yapıldı. 5. gün embriyosu.
Sigara kullandığım için (yeni bıraktım) tutmayacak diye çok korkuyorum, 12. günü beklemek ne kadar zormuş. Gece bile düzgün uyuyamıyorum. Allahım yardım etsin hepimize :KK43:

Sigara kullandığım için (yeni bıraktım) tutmayacak diye çok korkuyorum, 12. günü beklemek ne kadar zormuş. Gece bile düzgün uyuyamıyorum. Allahım yardım etsin hepimize :KK43:

canım tedavin hayırlı olsun şimdi hiç içmemeye gayret et bende yeni bıraktım içim gidiyo içmek için ama bebiş için kendimi tutuyorum transferden sonra ağzıma bile sürmiycem

Evet, bence en zoru kan tahlili yaptirdigimiz gün, negatif olursa ne yaparım bilmiyorum:KK43:

merhabalar yazılanları uzun süredir takip ediyorum benim de transfer günü dahil 7.günüm bugün beklemek değilde ya negatif olursa düşüncesi bitriyor beni hiçbirşey de hissetmiyorum hisseden belirti gören arkadaşlar var mı acaba

canım ya ben de sigara kullanıyorum bir de bununla uğraşmak deli ediyor beni

Evet, bence en zoru kan tahlili yaptirdigimiz gün, negatif olursa ne yaparım bilmiyorum:KK43:

kötü düşünmek yok tutunacak bebeğin sana sürekli konuş tutun bebişim bana de onlara. moral en önemli şeymiş bugün o kadar çok yazı okudum ki ilk önce stresten uzak durmak lazımmış ve morali hep ama hep yüksek tutmak lazımmış umudiharın dediği gibi o bebek bu eve gelecek :KK1: :KK1: transferden sonra ne kadar uzandın hastanede

canım ya ben de sigara kullanıyorum bir de bununla uğraşmak deli ediyor beni

Ben iğneler olurken günde bir kaç tane içtim. Yumurtalar toplandıktan sonra da günde 3 tane falan içtim. salı günü transfer oldu ama hiç içmedim ama zor tutuyorum kendimi.
Tutacak mı tutmayacak mı stresinin üstüne bi tane yakasım geliyor :)

merhabalar yazılanları uzun süredir takip ediyorum benim de transfer günü dahil 7.günüm bugün beklemek değilde ya negatif olursa düşüncesi bitriyor beni hiçbirşey de hissetmiyorum hisseden belirti gören arkadaşlar var mı acaba

Test günüme kadar hiç bir belirtim olmamıştı cnm. Belirti yok diye sakın stres yapma. Testten sonraki gün göğüslerim ağrımaya başladı.. Negatif ihtimalini çok düşünme ben hep sevdim onu ordasın dimi tutunuyosun diye konuştum.. Test günü sonuç gelene kadar o 3 saat geçmedi karnıma kramplar girdi telefon çaldığında ölcem sandım. Ama hemşirem güsel haberlerim var diyince dünyalar benim oldu... İnşallah sen de güsel haberler alırsın ama güsel şeyler düşünmek çok önemlii unutma...

X