2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

eşimin kromozom analizinde resiprokal tranlokasyon çıktı... düşüklerin sebebide buymuş sakat olur bu durumda dedi doktor o yüzden embriyolara pgt yapılmasını önerdi aralarından en sağlı olanları transfer ediceklermiş bunun içinde ek ücret gerekiyo

ben tüp bebeği samsunda tıp fakültesinde yaptırıcam acaba bu testleri yapıyor mudur fakülte gerçi doktor istemezse zorla yaptıramam da bilemedim şimdi:26:

ben tüp bebeği samsunda tıp fakültesinde yaptırıcam acaba bu testleri yapıyor mudur fakülte gerçi doktor istemezse zorla yaptıramam da bilemedim şimdi:26:

düşükler olunca iştiyo doktor canım.. inşallah senin olmaz kimsenin olmasın sağlıklı bir tanede olsa yeter bence insan daha ne isterki:KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:

Herkese selamlar , benim de 21 Temmuz'da transferim olacak. Bu 2. Denemem ve dondurulmuşlarla yapılacak. 13 yaşında da bir kızım var bu arada. Allah isteyen herkesin kucaklarını doldurur inşallah. Bol bebişli bir topuk olmasını diliyorum

inşallah buz bebişin sıcacık annesine sımsıkı tutunur..evlat sevgisini yaşamışsın rabbim inşallah bizlerede yaşamayı nasip eder:KK16:

hayırlı olsun canım gözün aydın :KK49: böyle ol inşallah sağlıcakla ilk güzel haber senden gelicek inşallah
amin canim benim.. insallah sirayla herkesten guzel haberler gelicek :)
sen ne zaman basliyorsun ignelere?

Son düzenleme:
Herkese selamlar , benim de 21 Temmuz'da transferim olacak. Bu 2. Denemem ve dondurulmuşlarla yapılacak. 13 yaşında da bir kızım var bu arada. Allah isteyen herkesin kucaklarını doldurur inşallah. Bol bebişli bir topuk olmasını diliyorum

meraba canim benimde temmuzda transferim yapilacak..hatta temmuzda transferi olacaklar icin actigim topigimde var orayada buyur gel :))

Kizlar kimler ignelerine basladi veya yakin zamanda baslayacak???

canım hosgeldin :) inşallah tedavilerimiz olumlu sonuçlanır ve rabbim kucaklarımızı doldurur :)

canım hayırlı olsun :) sonu bebişli olsunnnnnnnnn :)
amin canimm insallah hepimiz icin... :)
ayyy ne güzel umarım bizde temmuzda başlarız iğnelerimize... ay ne ilginç insan kendine iğne yapmak için sabırsızlanır mı :KK9::KK9::KK9:
hic sorma yaa neseyle yaptim bugun igneyi ,umut doldu yine icim :))

canım şuan çok kalabalık değiliz ama burdaki arkadaşların çoğu tedaviye temmuzda başlayacak...bizim iğneleri vurmaya daha var...
anladim canim..ben basladim ignelere bugun ama uzun prorokol benimki,o yuzden temmuzdada devam edicem ignelere ve temmuzun 5-10 u arasi sanirim transferim gerceklesicek...temmuzun sonundada sonuc alirim ..insallah guzel haberlerle gelirimde sizlerede moral olur, umut olurum...

anladim canim..ben basladim ignelere bugun ama uzun prorokol benimki,o yuzden temmuzdada devam edicem ignelere ve temmuzun 5-10 u arasi sanirim transferim gerceklesicek...temmuzun sonundada sonuc alirim ..insallah guzel haberlerle gelirimde sizlerede moral olur, umut olurum...

benim ilk tedavim kısa protokoldü bu ikinci tedavimde kısa protokol olursa benim transfer de temmuzun 14-15 gibi olur kısmetse... hemen hemen aynı zamanlarda sonuç alıcaz rabbim güzel haberler almayı nasip eder inşallah...inşallah pozitif sonucu görür bebişlerimizi sağ salim dünyaya getiririz...

Slm kızlar bizde haziran sonuna doğru başlayacağız. Smyrna art da yaptıracagiz. Allah isteyen herkese nasip eder insallahhh

amin canim benim.. insallah sirayla herkesten guzel haberler gelicek :)
sen ne zaman basliyorsun ignelere?

ben temmuzda diye düşünüyodum.. ama yeni bir dert daha açıldı başıma embriyolara pgt yapılması gerekiyo bunun içinde ek ücret gerekiyo bakalım inşallah başlayabilirim henüz yüp doktorumla konuşmadım bakalım o ne diyecek şuan moralim sıfır endişelerim ikiye katlandı

Slm kızlar bizde haziran sonuna doğru başlayacağız. Smyrna art da yaptıracagiz. Allah isteyen herkese nasip eder insallahhh

3,5 senedir deniyoruz hiçbir sorun yok olmadı bi türlü. Doktorlar herseyiniz süper diyo inş tutar tüp bebek:KK43:

merhaba canım... şimdiden hayırlı uğurlu bebişli olsun inşallah canımmmm:KK34:

benim ilk tedavim kısa protokoldü bu ikinci tedavimde kısa protokol olursa benim transfer de temmuzun 14-15 gibi olur kısmetse... hemen hemen aynı zamanlarda sonuç alıcaz rabbim güzel haberler almayı nasip eder inşallah...inşallah pozitif sonucu görür bebişlerimizi sağ salim dünyaya getiririz...

insallah canim...
ben temmuzda diye düşünüyodum.. ama yeni bir dert daha açıldı başıma embriyolara pgt yapılması gerekiyo bunun içinde ek ücret gerekiyo bakalım inşallah başlayabilirim henüz yüp doktorumla konuşmadım bakalım o ne diyecek şuan moralim sıfır endişelerim ikiye katlandı
pgt nedir????

kizlaryaslariniz kac ve kacinci denemeniz??

X