2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Canimmm yumurtaya can veren rabbim ol derse olur inss dualarim sennle hayrli haberler ver inss..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

İnsallah cikar canim kalitesi daha onemli ... Rabbim yuzunu guldursun insallah...

Gercekten durumun çok zor allah bu mübarek günlerde herkesin gönlüne gore versin, e2 kaç çıktı ki? İnşallah seni bebeğine kavuşturacak kaliteli yumurtaların olur canım benim.

inşallah tutar ben de dınledım benım pazar toplanıcak sağda 15 dedı solda 9 tane yumurtam varmış ama bu ay yerleştırmıcem dedı doktor kaç taneden çıkıyor bır bardak acaba şımdıden başlasammı içmeye önümüzdeki ay devam ederim

Uzulmeniii istemiyrum bak. Daha yolun basindayizzz .. simdi guzelce uyu ve dinlen.. sabah yumoslarini alda gel..

Bunu sana hatırlayacağımi bilmenin isterim:) uyuyamiyorumki sabah ilk vaka benim aslında bi bakıma güzel zaman gecmek bilmiyo çünkü ve beklemek sahada stres yapıyor. Olsunda bitsin kurtulayim hayirlisiyla herşeyi bi dert

Ilkmi cnm senn bnmde ilk olck anliyrum demesi kolay ama iste destek olmaya clisiyrum :)tw ac dinlen guzelce olcak ins ben hissdiyrum.. nerde otruyrsun sen cnm bn sancaktepedeyim.. baska hastanler arastrdinmi

Ilkmi cnm senn bnmde ilk olck anliyrum demesi kolay ama iste destek olmaya clisiyrum :)tw ac dinlen guzelce olcak ins ben hissdiyrum.. nerde otruyrsun sen cnm bn sancaktepedeyim.. baska hastanler arastrdinmi

Ben normalde istinyedeyim ama ama bu aksam umraniyede kayınvalide deyim:) başka merkez baktım bruksele gittim mesela oradada yücel bey tüp bebek dedi, orada yaptırmaya karar verdim ama yücel bey biraz soğuk geldi bana, birşey sormak istersem korkuyodum valla o yüzden emin olamadım bruksele gidip gitmemek konusunda, çalıştığım yerdeki Dr lar da nuri bey ve tansel bey tavsiye ettiler on görüşmeye gideyim ne olacak ki dedim en azından beni yönlendiren Dr. Ada gittiğimi söyleyebilirim mahcup olmam dedim randevu aldım gittim. Çok güzel karsilandim, sonra beni nuri beyle gorusturduler ben tabi sert suratsız birini düşünüyorum ay bide baktım karşımda guler yüzlü çok pozitif bi Dr. Bi yarim saat konuştuk çok iyi geçti beni baya rahatlattı, sonra florence gitmeye karar verdim, eğer beni yönlendirme seydiler mümkün değil kadıköy florence aklıma gelmezdi çünkü ben 2 yildir yaptirirsam Brüksel de yaptircam diyordum yani ama iste Dr tavrida çok onemliymis bunu farkedince vazgectim

Bu arada evet ilk, desteğin içinde ayrıca tesekkur ederim, gecenin bu saatinde bana cvp yaziyosun ayrıca tesekkur ederim, çok sagol

Ewetttt bnde uskudar eurofertille gorustum doktr birz soguktu birde misal doktrla konusuyrsun herseyini anltyrsun yumurta tolancak doktr degil yndasi gelmis :))) ole dediler bna dedim yoookkk vazgectim dedim bosver.. sonra dewlet hadtnesine gittmisim ole hastyim.. enfeksiyonum vardi onder beyle gorustum sonra durdimi anlatinca bna bu hastanenin yani emel hnimin numarasini verdi.. cok titiz bir yer faln filn cocugun olmasina deger veriyrlar kimi yrde paraya onem veriyrlar.. fln diye.. dedim bir bklim on gorusme yaptik.. doktor cok iyi ayricada hastanede tam tesekuulllu basimiza birsey gelse acil orda mudahale edebilirler.. embriyolog sewda hnimda isinin ehli biri bn burda birini daha buldum senn gibi oda nuri beye gitti haata telimizi bile verdik birbirimize ikzleri var oda umraniyede onun 4.denemesi sanirim tuttu sukur.. bebisleri 4aylik inss bizimde olur bnm dahaaaa cokkk ya 1ay ya 2 ay bilmiyrum :)) ama ii olcak inss ..

Son düzenleme:
Bu arada evet ilk, desteğin içinde ayrıca tesekkur ederim, gecenin bu saatinde bana cvp yaziyosun ayrıca tesekkur ederim, çok sagol

Nedemek cnmm seni bn anliyrum bnmde ilk olck bende uykuuu hiccc yokkkkiii bu yasima kadar hepp uykusuzum.. geceden sonra sizip klirsam amenna :)) destek olabiliyrsam ne mutlu banaaa : iyi olck ins..

Amin inşallah olacak, evet bana nuri bey daha ilk görüşmede verdi kartını birşey olursa arayabilirsiniz diye, ayrıca gerçekten para hic konusulmuyor, bana her konuşmada nuri bey bi gebe kalça diyor öyle mutlu oluyorum ki:) bu arada on gorus ne hariç beni 2 kez nuri bey 2 kez de tansel bey muayene etti hatta nuri bey bana su gün yine gel ama ben yokum tansel bey bakacak bilgisini verdi benim yüzünün sekli değişince yumurta toplamaya ve transfere kendisinin gireceğini söyledi, gerçi boşuna süratinin sekli değişmiş tansel beyde iyi bi Dr.

Oluyosun valla yoksa bana saat geçmezdi valla:) ben valla uyuyorum saat 9 da ama bu ara uykularim kaçtı iste çünkü daliyorum 1 saat sonra pozisyon değiştirirken uyanır gibi oluyorum aklıma geliyor daha uyu uyuyabilirsen:)

Bak hber vermis nekadar dusunceli haber vermeyebilirdi bndaha muanesinden gcemedim daha cok var.. ewet ins.. hadi artik uyu bak yarin dinc olman lazim ..gecen bnde aradim tel tid dedi hemen acti sagolsun..

Son düzenleme:
Bak hber vermis nekadar dusunceli haber vermeyebilirdi bndaha muanesinden gcemedim daha cok var.. ewet ins.. hadi artik uyu bak yarin dinc olman lazim ..

Evet söylemiş olması güzel bunu sana yazdimki hani tansel beyde derlerse rahat olabilirsiniz oda iyi halden anlayan bi Dr. Uyumaya çalışayım ama olmayacak biliyorum, iyi geceler sana, bi aksilik olmazsa yarin yazicam sana olan biten herşeyi, daha dogrusu bugun :) iyi geceler

Benim rezervler iyi ama gelişmedi işte yumurtalar niye bilmiyorum şimdi bidahaki ay transferimi beklicem inşAllah sanada banada cümlemizede nasip olsun bu güzel duygular🙏🙏🙏

Kizlaaaaaar cok sukur pozitif allahim hepinize nasip etsin insallah hep dua edecegim

Harikaa yaa, Allahım çok şükür böle güzel haberlerin devamı gelir inşallahhh🙏gözün aydın canımm👯😃💃💃🍼

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kolaymi yasadiklarimiz umut ah allahim dalina gore kar verrmis.. ins hayrlisini versin rabbim..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…