2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

evt cnm seninle ayni gidiyoruz. Benim adet agrisina benzer kasik agrilarim var 4. Gunden itibaren ara ara geliyo. Sen de varmi hissettigin bisey filan? Tam gunundemi yaptircaksin testini?

Canim aynen benimde oyle agrilarim var belimde cok agriyo ama ben kum dusuruyorumya heralde karisti agrilar... :)))) hayirlisi olsun... belki ben pazartesi özelde yaptiririm

Tebrikler, Allah hayirlisiyla kucaginiza almayida nasip etsin.
Birsey soracagim ben bugun ilaclarimi aldimda dogum kontrol hapida var iclerinde siz dogum kontrol hapi kullsndinizmi igneleri yaptiginiz donem

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Evet yasmin kullandim doktor lucrin ve yasmini birlikte veriyor kullanman gerekiyor canim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canim ben de idrar yolu enfeksiyonu geciriyorum ayni zamanda hamile oldugumu bugun ogrendim bol su ic ben simdi biraz daha iyiyim

Evet canim icmeye calisiyorim bende insallah gecer ya offf sana ilac verdimi doktor

Evet yasmin kullandim doktor lucrin ve yasmini birlikte veriyor kullanman gerekiyor canim

Tesekkur ederim rahatladim.enteresan gelmisti dogum kontrol hapi niyeki diye

Havuc sert ya nasil neyle sikiyrsun suyunu cnm ..

Canim bugun doktor bana da havuc suyu icmemi soyledi kati meyve sikacagi ile sikiliyor ben zaten icmeye dun baslamistim

Evet canim icmeye calisiyorim bende insallah gecer ya offf sana ilac verdimi doktor

Evet enfexia mi ne oyle biseydi ilacim cok etkili hemen geciriyor 2 gun kullandim simdi su ve meyveye agirlik verdim o ilaci hamileler de kullanabiliyor insallah hemen atlatirsin sende

Tesekkur ederim rahatladim.enteresan gelmisti dogum kontrol hapi niyeki diye

Aynen yaaa ilk duyunca ilaci ben de sasirmistim doktor tibbi bir aciklama yapti ama simdi unuttum 😀 insallah sen de guzel haberler alirsin tadavi suren boyunca gez dolas transfer oncesine kadar strese girme tedavi uzun ama sonunda muhtesem bir olay

ilk 3 gun wc ve yemek disinda nerdeyse hic kalkmadim sonraki gunler yemek yaptim yorulmadan ortaligi toparladim 5.gun kan testi yaptirdim 2.74 cikti cok uzuldum olmadi diye ama 5.gunden sonra deger yukselmeye basliyomus sizinde bilginiz olsun 9. Gun idrar testi yaptim biraz silik ama pozitifti zaten doktorum evime 2 saat uzaklikta taksi karsiya gecmem trafik var dedi otobuse bindim yani arkadaslar hic kendinizi kasmayin lutfen allah nasip ettiyse oluyor bugun doktorla konustuk hergun 1 bardak havuc suyu ic dedi maydonoz dusuk yapar yeme dedi beslenmene dikkat et dedi cok yagli yemeyin yani bunun gibi seyler insallah sizde guzel sonuclar gorceksiniz

Ya bn bi tedirgin oldum smdi ilk 3 gun kakmadim dedin ya bnim transferim dun oldu ama dr um ytmana luzum yok aksine dolas ki dolasim hizlansin fln deyince bn evde ufk ufak dolastim dus aldim dsari ckip 30 dk kdr yuruyup bi markete fln ugradim sndi de kasiklarimda belimde bi agri var tutunmadi mi acaba bebigimm;((

bu arada dün folik aside başladımmmm geç kaldım aslındaa maleseffffffff....haftaya perşembe evlilik yıl dönümümüz 3 yıldır evlendim evleneli bebek arzusu bir an kalbimden aklımdan çıkmıyo inşallah bu defa Rabbim hepimize nasip etsinnn :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

amın canım benım pazar günü yumurtam toplanacak ilk denemem 37 yaşındayım sağda 15 solda 9 yumurta var iyimi bilmiyorum doktor meşgul daha cok meşgul etmek ıstemıyorum ama burdan okuduğum kadarıyla kalıtesıde cok önemlıymış

Kizlaaaaaar cok sukur pozitif allahim hepinize nasip etsin insallah hep dua edecegim

Hayirli olsun cnmm allah kucagina almayi nasip etsin...

Canlarım benim Perşembe gunü transferim var, estrofem kullanıyorum sabah, öğle, aksam.. Arife gunü oruç tutmak istiyorum? ilaçlar 1 gün aksasa sorun olur mu sizce yaa :KK43:(

Ya bn bi tedirgin oldum smdi ilk 3 gun kakmadim dedin ya bnim transferim dun oldu ama dr um ytmana luzum yok aksine dolas ki dolasim hizlansin fln deyince bn evde ufk ufak dolastim dus aldim dsari ckip 30 dk kdr yuruyup bi markete fln ugradim sndi de kasiklarimda belimde bi agri var tutunmadi mi acaba bebigimm;((

Surekli yatmaman gerekiyor zaten iyi yapmissin karin kaslarini zorlama arada bi 1 saat yat dinlen yeter.. Ben de aynen senin gibi yaptim... Su an 9 haftalik hamisim 😊

Canlarım benim Perşembe gunü transferim var, estrofem kullanıyorum sabah, öğle, aksam.. Arife gunü oruç tutmak istiyorum? ilaçlar 1 gün aksasa sorun olur mu sizce yaa :KK43:(

Bence riske atma cnm. Ilaclarin zamanlari onemli oluyor..

amın canım benım pazar günü yumurtam toplanacak ilk denemem 37 yaşındayım sağda 15 solda 9 yumurta var iyimi bilmiyorum doktor meşgul daha cok meşgul etmek ıstemıyorum ama burdan okuduğum kadarıyla kalıtesıde cok önemlıymış
Ooo super masallah cikar illaki kaliteli yumurtalarin simdiden gozun aydinnn sende bebisini karnina al gel...iki embriyo transfer edilecek insallah siki siki tutunur ilk seferde askim:))))

Son düzenleme:

merhaba, ilaçları zamanında almak daha doğru bence.. dondurulmuş embriyo transferi mi olacak? benim yumurtalarım toplandı, adet olunca tekrar gel dedi doktor da.. neler var bundan sonra merak ediyorum:44:

yok tatlim oyle dusunme agri varsa tutunma belirtisidir benim hastaneyle ev 2 saat suruyor takside gelene kadar sallana sallana geldim ben de dus almistim eve geldigimde. Aklina kotu seyler getirme allahin izniyle guzel sonuclar alicaksin insallah

Canim yanlis yonlendirmek istemem ama doktorum bana ilaclarini aksatma ve tutma demisti ben de kadir gecesi tutmak istemistim tutamadim

merhaba, benim yumurtalarım geçen çarşamba toplandı. bu yıl 41 oluyorum. 10 yumurtam alındı, 9 u olgunmuş ve 7 si döllenmiş..
umarım seninki de çok iyi çıkar :KK9:

X