2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

inşallah cvp için teşekkür ederim. sende de mi rezerv sorunu var? bana kimse pek cevap yazmıyor zaten bi çok kişinin sebebleri aynı rezervi az olanlar çok nadir galiba moralim bozuluyor ben 40-45 yaş sınırına mı giriyorum heralde;(( ama yaşım 25 daha

Benimde yarin 8.30 var:KK43: valla bütün hislerin birbirine karıştı, artik ne hissettiğini bilemiyorum, uyku uyuyamiyorum:KK43: kötüyüm yani

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Surekli yatmaman gerekiyor zaten iyi yapmissin karin kaslarini zorlama arada bi 1 saat yat dinlen yeter.. Ben de aynen senin gibi yaptim... Su an 9 haftalik hamisim 😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Cnmmm cok mutlu oldumm snn icin allah ins bize de nasip ederrr isteyen herkezlere nasip ederrr:KK66:

yok tatlim oyle dusunme agri varsa tutunma belirtisidir benim hastaneyle ev 2 saat suruyor takside gelene kadar sallana sallana geldim ben de dus almistim eve geldigimde. Aklina kotu seyler getirme allahin izniyle guzel sonuclar alicaksin insallah

Insss inssss kuzummm benimledir;(

Bugün yumurta toplama işleminden sonra ilk defa hastaneye gittim.Dr'la uzun uzun konuştuk.Dondurulmuş 3 embriyomunda iyi olduğunu söyledi.Biri 10 hücreli diğerleri 8 hücreli😃😃😃Ilk menapoz iğnemide yaptırdım😃😃😃1 ay sonra 1 tane daha olucakmışım eğer herşey yolunda giderse Ekim başı gibi kavuşacam bebişlerime.yanlız Dr %20 geri gelmeme ihtimaline karşı 3'ünü birden dondurduk eğer herşey yolunda giderse 2 sinı koyar 1'ini tekrardan dondururuz dedi😳😳😳aklım karıştı dönüp çözülen sonra tekrardan donan embriyo zarar görmez mi❓❓❓

Ilk 4-5 gun bnmde vardi. Gecti 8.gunum hicbirsey im yok hic biyerim agrimiyo

Cnm az kalmis senin ins guzel haberlerini aliriz benim daha dün oldu transerim ama gaz bel agrisi ve hafif igne batmasi tarzi kasik agrilari var.kabiz olmim die gittim eczaneden dupalac aldim dun cnku pek normal degildi oldugundan daha katiydi tedirgin oldum nolur nolmaz isi sansa birakmim dedim:KK66:

Ooo super masallah cikar illaki kaliteli yumurtalarin simdiden gozun aydinnn sende bebisini karnina al gel...iki embriyo transfer edilecek insallah siki siki tutunur ilk seferde askim:))))
progestron yüksek bu ay transfer yapamam önümüzdeki ay dedi doktor bakalım hayırlısı

Canim bugun doktor bana da havuc suyu icmemi soyledi kati meyve sikacagi ile sikiliyor ben zaten icmeye dun baslamistim

Tesekkur ederim cnm :) embriyo transferinden oncemi basla dedi doktorun. Bizimde aklimizda bulunsun

Cnm az kalmis senin ins guzel haberlerini aliriz benim daha dün oldu transerim ama gaz bel agrisi ve hafif igne batmasi tarzi kasik agrilari var.kabiz olmim die gittim eczaneden dupalac aldim dun cnku pek normal degildi oldugundan daha katiydi tedirgin oldum nolur nolmaz isi sansa birakmim dedim:KK66:

Bn normalde cok kabiz olurum hemsire ye sormustum hiç bi ilac kullanma kayisi incir ye dedi

Benimde yarin 8.30 var:KK43: valla bütün hislerin birbirine karıştı, artik ne hissettiğini bilemiyorum, uyku uyuyamiyorum:KK43: kötüyüm yani

Canoooo stres yukkkk kasma kndinii normal muayne olcam de sadece heyecan yapma ins bebislerini al gel.. banada anlat neler olcagini olirmu nedese olsa ayni doktor :) yarin guzel olsun ins senn icin

Tesekkur ederim cnm :) embriyo transferinden oncemi basla dedi doktorun. Bizimde aklimizda bulunsun

transferden sonra sonucumu aldiktan sonra soyledi ama sen simdiden basla bence icmeye dun tv de ibrahim saracoglu da soyledi havuc suyunun cok faydasi oluyormus

benim progestron hormonu yüksek önümüzdeki ay transfer yaparım bu ay dondurum dedi doktor yerleştirdilermi peki

hayır transfer olmadı, yarın embriyoların durumuna göre dondurma işlemi yapılacak. Bir adet gördükten sonra kontrol olacağım , her şey yolundaysa transfer yapılacak. Başarı şansını artırmak amacıyla da yapılıyor bir taraftan.
Her şey yolunda gider senin için de umarım..

X