2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Kizlaaaaaar cok sukur pozitif allahim hepinize nasip etsin insallah hep dua edecegim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Gpzun aydinnnnnnn cnmm ck svindmm allh tamamina erdrsin ins.transferden snra nasl bi yol izledin dinlendin mi hep normal hayatina mi dondun anlat bakalimmm :KK66:

tedavi için cetrotide kullanan varmı bunları dolapta mı saklayacağım odada mı anlamadım birde malum havalar sıcak
Ben kullandim.oda sicakligi dediler ozellikle.bende tup bebek ilaclari dolapta durur diye baska yerede sordum.gunes gormeyen bir yerde saklayin dediler.salonum sabah gunes goruyor ogleden sonra gormuyor diye vitrinde sakladim ben

Gpzun aydinnnnnnn cnmm ck svindmm allh tamamina erdrsin ins.transferden snra nasl bi yol izledin dinlendin mi hep normal hayatina mi dondun anlat bakalimmm :KK66:

ilk 3 gun wc ve yemek disinda nerdeyse hic kalkmadim sonraki gunler yemek yaptim yorulmadan ortaligi toparladim 5.gun kan testi yaptirdim 2.74 cikti cok uzuldum olmadi diye ama 5.gunden sonra deger yukselmeye basliyomus sizinde bilginiz olsun 9. Gun idrar testi yaptim biraz silik ama pozitifti zaten doktorum evime 2 saat uzaklikta taksi karsiya gecmem trafik var dedi otobuse bindim yani arkadaslar hic kendinizi kasmayin lutfen allah nasip ettiyse oluyor bugun doktorla konustuk hergun 1 bardak havuc suyu ic dedi maydonoz dusuk yapar yeme dedi beslenmene dikkat et dedi cok yagli yemeyin yani bunun gibi seyler insallah sizde guzel sonuclar gorceksiniz

Kizlaaaaaar cok sukur pozitif allahim hepinize nasip etsin insallah hep dua edecegim

Ben sana demistim dimi degerin yukselir diye cunku umut veren bir degerdi cnm cok sevindim darisi nice hasretle bekleyenlere ve bana insallah. Bugun 7. Gunum. Haftaya carsamba test gunum. Dualarini esirgeme cnm artik bir annesin sen...cok guzel bi melek tasiyosun icinde :)

Ben sana demistim dimi degerin yukselir diye cunku umut veren bir degerdi cnm cok sevindim darisi nice hasretle bekleyenlere ve bana insallah. Bugun 7. Gunum. Haftaya carsamba test gunum. Dualarini esirgeme cnm artik bir annesin sen...cok guzel bi melek tasiyosun icinde :)

aaa benimde 7. günüm canım:KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:aynıyız

Ben anca 3. Denemede yumurta verebildim cnm hiç üzülme sen nasip olduktan snra inşAllah bizimde yüzümüz gülcek😊😊❤️

inşallah cvp için teşekkür ederim. sende de mi rezerv sorunu var? bana kimse pek cevap yazmıyor zaten bi çok kişinin sebebleri aynı rezervi az olanlar çok nadir galiba moralim bozuluyor ben 40-45 yaş sınırına mı giriyorum heralde;(( ama yaşım 25 daha

Cok cok Tebrikler canım. Kacinci denemendi

inşallah cvp için teşekkür ederim. sende de mi rezerv sorunu var? bana kimse pek cevap yazmıyor zaten bi çok kişinin sebebleri aynı rezervi az olanlar çok nadir galiba moralim bozuluyor ben 40-45 yaş sınırına mı giriyorum heralde;(( ama yaşım 25 daha

canımmm üzülme moralini yüksek tut ve olacağına inan zaten normaldede hepimiz tek yumurtadan meydana gelmedikmi...arı sütü bal polen yumurta kalitesini arttırıyor... ve incir kürü yap kendine oda çoğaltıyormuş... duymuştursun... :KK16::KK16::KK16:

Bayanlar merhaba, ben simdi tupbebek icin gerekli ilaclarimi aldim inceliyorum ancak dogum kontrol hapida var iclerinde tupbebek tedavisinde dkontrol hapi kullananiniz oldumu?
Bu arada guzel haberler alan butun arkadaslari tebrik ederim.Allah hayirlisiyla kucaginiza almayida nasip eder ve bu ay hepimizde bu seruvene katiliriz insallah.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kızlar buarada bi kaç gün önce yazmıştım burdan yumurtalarım toplanacak diye.
Dün topladılar, 14 tane yumurta toplamışlar. Ağrı acı hiç bişi hissetmedim çok şükür.
Bugün aradılar 10 tanesi döllenmiş gelişimlerini inceliyorlar. Cumartesi ya da salı allah kısmet ederse transfer olacak.
Buarada her gün BİR BARDAK TAZE SIKILMIŞ HAVUÇ SUYU için. Bebeğin tutunması için çok faydalıymış. Dr um söyledi ayrıca dün tv de ender saraçoğlu da bastıra bastıra söyledi. Fazla değil sadece 1 bardak.

Canm gozunn aydin coksewindim allh tamamini erdirsin ins su cuma gunu allh herkesin kalbindeki dilegini gerceklestrsin bizlerde mutlu haberlee verelim inss

Ben kullandim.oda sicakligi dediler ozellikle.bende tup bebek ilaclari dolapta durur diye baska yerede sordum.gunes gormeyen bir yerde saklayin dediler.salonum sabah gunes goruyor ogleden sonra gormuyor diye vitrinde sakladim ben

millet vitrinde kristallerini sergiler biz tüp bebek ilaçlarını sergiliyoruz :) benimkiler de orada :)

canım hayırlı olsun :) kat kat rtsın değerin inşallahhhhhhh :)
İyi geceler kızlar bugun 2 adet blastokist embriyom donduruldu agustosa kaldı tansferim heycanlıyım inşAllah bırakmazlar beni ve çözüldüklerindede tutunurlar inşAllah🙏🙏

canım inşallah ağustosta sıkı sıkı tututnur bebşlerin sana ve seni 9 ay bırakmazlar inşallahhhhhhh :)

Dün topladılar, 14 tane yumurta toplamışlar. Ağrı acı hiç bişi hissetmedim çok şükür.
Bugün aradılar 10 tanesi döllenmiş gelişimlerini inceliyorlar. Cumartesi ya da salı allah kısmet ederse transfer olacak.
Buarada her gün BİR BARDAK TAZE SIKILMIŞ HAVUÇ SUYU için. Bebeğin tutunması için çok faydalıymış. Dr um söyledi ayrıca dün tv de ender saraçoğlu da bastıra bastıra söyledi. Fazla değil sadece 1 bardak.

canım kaliteli kaliteli sana sıkı sıkı tutunacak embriyoların olsun inşallahhhhh :)
canımmm üzülme moralini yüksek tut ve olacağına inan zaten normaldede hepimiz tek yumurtadan meydana gelmedikmi...arı sütü bal polen yumurta kalitesini arttırıyor... ve incir kürü yap kendine oda çoğaltıyormuş... duymuştursun... :KK16::KK16::KK16:
canım geçmiş olsun okudum epeyi badire atlatmışsın :) merak ettim seni ama transferden sonra çok girmek istemediğini düşündüm :) test günün ne zaman şeker :)

Sağlıklı, sıkı sıkı tutunacak embriyolar olsunlar inşallah:nazar:

Masallh cnm hayrlisi olsun ins guzel gelisirlerde sana tutunsunlar havuc suyu deekn havucu kaynatip suyunumu iciyrsun nasil yapiyrsun cnm nezamn basladin havuc suyuna..

X