2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

transfer yapıldı mı ? önceki yazılarını okuyamadım, sonuç mu bekliyorsun? benim henüz bu hafta içi opu m yapılacak. bu arada eşim karadeniz ereğli de iş görüşmesi yapıyor. oraya yerleşebiliriz.. orada yaşadığını görünce yazmak istedim. nasıl bir yer çook merak ediyorum???

Canım bugün sonucumu aldım ... Şükürler olsun hamileymişim :) ben hala şoktayım.. Güzel bir ilçe sen nerdesin şuanda ... Pek çok İlçeye göre artıları fazla küçük bir yer değil il boyutunda bir yer .. Sahili var şehir merkezinden boylu boyunca ..

Canım bugün sonucumu aldım ... Şükürler olsun hamileymişim :) ben hala şoktayım.. Güzel bir ilçe sen nerdesin şuanda ... Pek çok İlçeye göre artıları fazla küçük bir yer değil il boyutunda bir yer .. Sahili var şehir merkezinden boylu boyunca ..

evet, ben de sonradan fark ettim seni tebrik etttiğimi, çok sevindim, darısı başıma inşallah.. biz İstanbul, Bakırköy deyiz. ama İstanbul büyük ve karmaşık, zor bir yer. eşimin işi, koşulları iyi olursa gelir yerleşiriz, kısmet her şey... belki oralarda görüşürüz? fotoğraflara baktım, güzel görünüyor. hakkımızda hayırlısı...

Merhaba bayanlar gonapeptyl kullanmissinizdir yada kullananlariniz varmi bende 18 gun sonra basliycam nasil kullaniliyor hergun 1 ignemi yapiliyor .adete kadar tekrar kontrole hastaneye gitmek gerekiyormu .cok merak ediyorum .bana bu tup bebek konusunda bilgi verebilirmisiniz ne siklikla gidiliyor özellikle devlet hastanesi zeynep kamile gidenler varmi aranizda cok heyecanliyim gercekten :)

evet, ben de sonradan fark ettim seni tebrik etttiğimi, çok sevindim, darısı başıma inşallah.. biz İstanbul, Bakırköy deyiz. ama İstanbul büyük ve karmaşık, zor bir yer. eşimin işi, koşulları iyi olursa gelir yerleşiriz, kısmet her şey... belki oralarda görüşürüz? fotoğraflara baktım, güzel görünüyor. hakkımızda hayırlısı...

Niye olmasın canım yardımcı olmaya çalışırım ... Bende 3 yıla aşkındır buradayım .. Kamuda çalışıyorum ...

arkadaslar, transfer sonrasi sikayetleriniz sıkintilariniz nelerdi? paylasirmisiniz? burdan edindigim bilgilere istinaden kayisi, kabak cekirdegi komposto tuketiyirum bolbol ama abarttimmi acaba surkli karnimda gurultu bi siskinlik bi baski hissi, cok sık idrara cikma vs vs normalmi bunlar deneyimlerinizi paylasin lutfen..

Komposto bnde yiyorum ama hep kabizim. Surekli idrar bndede var. Hep açım hep uyuyorum hep kasik agrim var bi tuhaf haller

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ne guzel gozunuz aydin rabbim kucagina alip hayirlisiyla buyutmeyi nasip etsin .rabbim bizlerede nasip etsin .boyle guzel haberler duyunca umutlaniyorum gercekten . :)

Merhaba bayanlar gonapeptyl kullanmissinizdir yada kullananlariniz varmi bende 18 gun sonra basliycam nasil kullaniliyor hergun 1 ignemi yapiliyor .adete kadar tekrar kontrole hastaneye gitmek gerekiyormu .cok merak ediyorum .bana bu tup bebek konusunda bilgi verebilirmisiniz ne siklikla gidiliyor özellikle devlet hastanesi zeynep kamile gidenler varmi aranizda cok heyecanliyim gercekten :)

Tam yerine geldin bende zeynep Kamil de yaptrdim bekliyorum 3 . günüm. Senin uzun protokol heralde benm kisaydi adetin 2.gunu başladım sonra 3 kere daha gittim yumurtalar buyudu 4.gidisimde toplandi 5.gidisimde transfer olduuu sonuc bekliyorum

Komposto bnde yiyorum ama hep kabizim. Surekli idrar bndede var. Hep açım hep uyuyorum hep kasik agrim var bi tuhaf haller

yaaa evett bende surrkli acim. her ne.kadar bogazina duskun biri olsamda normalde cok kolay tutarim oruclarimi cok uzun sure ac dururum ama su uc gundur surekli yememe ragmen deli gibi acikiyorum.. kabizlik yok cok sukur ama iki gundur surekli gazli gurultulu durumdaydim bugun biraz hafifledi.

Tam yerine geldin bende zeynep Kamil de yaptrdim bekliyorum 3 . günüm. Senin uzun protokol heralde benm kisaydi adetin 2.gunu başladım sonra 3 kere daha gittim yumurtalar buyudu 4.gidisimde toplandi 5.gidisimde transfer olduuu sonuc bekliyorum

Senin kisaymis canim ne guzel carcabuk bitiyor .insallah bebegine kavusursun .:)

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ağustosta inşallah tüp bebek deneyeceğiz genart hakkında bilgisi olan var mı

arkadaslar bugun(pazar) transferimin 3. gunu uc gundur yasadigim.gaz karin batmasi gurultu vs hepsi gitti herseyim gayet normale dondu buda beni endiselendirdi. hersey normalse bende normalim o zaman diye aglamaya basladim annemde esimde sacmalama niye boyle olumsuz dusunuyosun diyolar. transferden sonra hic sıkınti ptoblem vs yasamadan hamile olanlar varmi :KK43:((

arkadaslar bugun(pazar) transferimin 3. gunu uc gundur yasadigim.gaz karin batmasi gurultu vs hepsi gitti herseyim gayet normale dondu buda beni endiselendirdi. hersey normalse bende normalim o zaman diye aglamaya basladim annemde esimde sacmalama niye boyle olumsuz dusunuyosun diyolar. transferden sonra hic sıkınti ptoblem vs yasamadan hamile olanlar varmi :KK43:((

Canim benimde hic bir belirtim yok herkesin adrt agrilari var benim hic birseyim yok bugin 9. gun galiba olmayacak:KK43:(((((

Canim benimde hic bir belirtim yok herkesin adrt agrilari var benim hic birseyim yok bugin 9. gun galiba olmayacak:KK43:(((((
ayyy yaaa bende bi teselli.mesaji yazilmistir umuduyla actim. :) cika cika benim gibi isgillinin teki ciktii :)) sende benim kafadansin. Evlat sahibi olmayi hakkimizda hayirli kilsin MEVLAM(CC)AMİNNN

Kızlar slm😃😃Her işte bir hayır vardır derler ya... iyi ki transferim bu aralar olmamış👍👍👍Dün ARI'nın üstüne oturdum ve doğal olarak o da beni soktu😱😱😱Acıdan ve korkudan kendimi şekilden şekile soktum😂😂😂😂sonradan düşündüm ki gerçekten her işte bir hayır var👍👍👍

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tabii ki canım ..

canım hayırlı olsun gözün aydın inşallah Rabbim sağlıcakla kucağına almayı nasip eder darısıda bize düşer :KK52:

Kızlar yaaa tedaviye başlayacağım ama bir türlü adet olmadım 19 unda olmuştum geçen ay gerçi pko var bir kaç gün ileri atıyor hep ama bende çok heyecanlı ve stresliyim bir an önce olsam da başlasam tedaviye ne yapsam ki iftardan sonra soğan suyu falan mı içsem

Kızlar slm😃😃Her işte bir hayır vardır derler ya... iyi ki transferim bu aralar olmamış👍👍👍Dün ARI'nın üstüne oturdum ve doğal olarak o da beni soktu😱😱😱Acıdan ve korkudan kendimi şekilden şekile soktum😂😂😂😂sonradan düşündüm ki gerçekten her işte bir hayır var👍👍👍

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Geçmiş oldun canım iyiki iyiki trasferin olmamış bu aralar ne zaman olcak ne aşamadasın tedavide

X