2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Tamam canim sagol hayirli olsun senin de bebisin insallah saglicakla kucagina alirsin sorunsuz hamilelik yasarsin 💖

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

amin canım :) darısı sana :) hayırlısı ile güzel haberlerini alırız inşallah :)

Canım aldık sonucumuzu .. 313,6 çıktı şükür mucizem gerçekleşti ... Darısı sizlere
canim inan cok.sevindim. bende beklemedeyim ya annem yanimda onada soyluorum esimede onlar bile sevindi. esim telefonu elime aldigmi girunce diyo zaten " topikten habermi var" diye :) o da alisti . tekrar hayirli olsun. darisi bayramda basimiza..

tebriklerrr allah kucağına almak nasip etsin ,,, darısı başımıza demişsin..
aminnnn inşallahhhh, şu mübarek günler mucizelerle dolu olsun :KK1:

canim inan cok.sevindim. bende beklemedeyim ya annem yanimda onada soyluorum esimede onlar bile sevindi. esim telefonu elime aldigmi girunce diyo zaten " topikten habermi var" diye :) o da alisti . tekrar hayirli olsun. darisi bayramda basimiza..

Oyy canım benim. sağol güzelim.. Annenin elinden öperim .. Slm söyle benden ... Darısı inşallah sizlere teşekkürler ya duygu yoğunluğu yaşıyorum bu da cila oldu şimdi :) evinizin salonunda gibi hissettim kendim, :))

Icim yaniyo 10 tane cigkofte yedim. Insallah yasak degildir. Resmen aserdim yemek zorundaydim :KK70:

Kuzu bnde istanbul tup bebik.ins hersey yolunda gider.dun catlatma ignesi yptim bgn kasilklarimda karnimda kucuk agrilar var normldir dimiiii...

Cok normal bnm de cok sancim olmuştu

arkadaslar, transfer sonrasi sikayetleriniz sıkintilariniz nelerdi? paylasirmisiniz? burdan edindigim bilgilere istinaden kayisi, kabak cekirdegi komposto tuketiyirum bolbol ama abarttimmi acaba surkli karnimda gurultu bi siskinlik bi baski hissi, cok sık idrara cikma vs vs normalmi bunlar deneyimlerinizi paylasin lutfen..

çok sevindim allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah

Özel olmazsa hangi şehirde ve nerde yaptırdığını Drr adını öğrenebilirmiyim?

Canım ben özel muayenehaneye gittim. ... Doktorum Prof.dr. Cemal tamer Erel ... Istanbulda Nişantaşı'nda muayenehanesi ama işlemleri İstanbul tüp bebek merkezinde herşeyi kendisi yaptı . Toplama ve transferini... kontrollerine muayenehanesine gittik .. Memnunda kaldım .. Titiz biri her saat telefonla arayabildim. ... Arıyorum da hala. ... Ben kdz ereğli de yaşıyorum

Canım ben özel muayenehaneye gittim. ... Doktorum Prof.dr. Cemal tamer Erel ... Istanbulda Nişantaşı'nda muayenehanesi ama işlemleri İstanbul tüp bebek merkezinde herşeyi kendisi yaptı . Toplama ve transferini... kontrollerine muayenehanesine gittik .. Memnunda kaldım .. Titiz biri her saat telefonla arayabildim. ... Arıyorum da hala. ... Ben kdz ereğli de yaşıyorum

transfer yapıldı mı ? önceki yazılarını okuyamadım, sonuç mu bekliyorsun? benim henüz bu hafta içi opu m yapılacak. bu arada eşim karadeniz ereğli de iş görüşmesi yapıyor. oraya yerleşebiliriz.. orada yaşadığını görünce yazmak istedim. nasıl bir yer çook merak ediyorum???

X