2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Bide yatarakmi gecirmistin bekleme donemini. Neler yspmistin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yok canım 2/3 gün yattım ama öyle tüm hın yatak değildi ..iş yapmadım hiç bulaşık Mak çamaşır mak yaklaşmadım hiç eşimle girdim mutfağa yemek için .. Hergün zaten iğnem vardı dışarı çıktım ..

Cnm aslinda bu sekilde ilerlerse 12. Gune kadar hamilesin demektir. 5. Gun 2.74 ise 6. Gun iki katina yani 5.48 gibi bi rakama cikar 7. Gun 11, 8. Gun 22, 9. Gun 44 , 10.gun 88 11. Gun 177 12.gun 354 gibi guzel bi rakam cikar benm testlerimde hic sifirin ustune cikmadigi icin rakamin 5. Gun için fena gelmedi yine de seni umutlandirmak istemem ama sabretmek lazim 12.gune kadar bekle..

Cok tatlisin yorumun beni mutlu etti insallah senin dedigin gibi olur rakamlar. uzun protokol gecti ama su birkac gun resmen gecmek bilmiyor. Insallah sen de ben de yani her isteyen hamile kalir nar suyu ve ananas suyu iciyorum bolca onu da bu sabah ogrendim iyi geliyomus sen ne durumdasin simdi beklemede misin yeni mi basliyosun tedaviye

Canım aldık sonucumuzu .. 313,6 çıktı şükür mucizem gerçekleşti ... Darısı sizlere
Oh cok sukur ben sana demistim dimi. Degerin cok guzel hem de masallah. Bebisin tutunmus iste sana iki tanemiydi senin bilmiyorum ama ikiz degeri de olabilir bu. Inan kendim almisim gibi cok sevindim bu haberi darisi bizlere, test gununu bekleyen tum potansiyel hamislere..

Cok tatlisin yorumun beni mutlu etti insallah senin dedigin gibi olur rakamlar. uzun protokol gecti ama su birkac gun resmen gecmek bilmiyor. Insallah sen de ben de yani her isteyen hamile kalir nar suyu ve ananas suyu iciyorum bolca onu da bu sabah ogrendim iyi geliyomus sen ne durumdasin simdi beklemede misin yeni mi basliyosun tedaviye

Cnm bnm 2. Gunum bugun. Daha yeni yani. Benim tek sikintim hareketsiz yatmak, bide her hareketimden tedirginlik cikarmak, hapsurdum, gerindim, cok dondum bisey olurmu diye. Rahatlik mi iyi yoksa asiri dikkatmi bilemiyorum ama sncta Allahin dedigi olur. Bu ikinci denemem ilk denememde baya ananas yedm olumsz olunca bu kez yeltenmedim ama posali meyveler kayisi filan yiyorum.

Oh cok sukur ben sana demistim dimi. Degerin cok guzel hem de masallah. Bebisin tutunmus iste sana iki tanemiydi senin bilmiyorum ama ikiz degeri de olabilir bu. Inan kendim almisim gibi cok sevindim bu haberi darisi bizlere, test gununu bekleyen tum potansiyel hamislere..

Saol canım ... Evet yüksek çıktı biraz .. Iki tane koyulmuştu .. Darısı sizlere inşallah

Bugun transferimin 3.gunu 12.gun bayrama geliyo 8.gun cuma gunu test yaptirmayi düşünüyorum. Bayrama sevincle girerim inşallah

Cnm bnm 2. Gunum bugun. Daha yeni yani. Benim tek sikintim hareketsiz yatmak, bide her hareketimden tedirginlik cikarmak, hapsurdum, gerindim, cok dondum bisey olurmu diye. Rahatlik mi iyi yoksa asiri dikkatmi bilemiyorum ama sncta Allahin dedigi olur. Bu ikinci denemem ilk denememde baya ananas yedm olumsz olunca bu kez yeltenmedim ama posali meyveler kayisi filan yiyorum.

Secil bnde yatıyorum ama deli dana gibi dönüyorum. Uykuda ne yaptgimizi kontrol edemeyizki. Hersey bahane fazla kasmaya gerek yok. Asagi yukari uzanma agir kaldirma. Bn is yapmıyorum sadece yemegimi isitiyorum alip yyrm allahim ol derse olacak

Benim ilk denemem fazla tecrubem yok ama doktorum ilk 3 gun iyi dinlen devamli yatmana gerek yok demisti ben yine de 4 gun full yattim 5.gun kan testi yaptirdim iste bugun de yemek yapmaya basladim cok da hareketsiz kalmamak lazim sanirim. Insallah senin bu sefer olumlu olacak 2. Gun benim hafif belim agrimisti sonra gecti seninde agriyor mu kimin agrisi sizisi varsa hamile kaldi

canım nar suyunu önermiyor benim drum :) fazla içme içtersen :) özellikle söyledi :)
Slm canm nasılsın senin kahve ve acık pembe kanaman oldumu hiç keseyi ne zön görecksin inş :KK16:yatın test günm bu arada

canım silik çizgiyi görmüşsün hamilesin bence:) kendini strese sokma inşallah olmuştur :) canım benim hiç lekelenmem olmadı ama olanlar da vardı :) tatlım yarın kanını ver güzel haberini alalım artık :)
salı günü keseyi görmeye gideceğim hayırlısı ile :) inşaallah hepimiz için hersey yolunda gider :):KK16::KK16::KK16::KK16:

canım nar suyunu önermiyor benim drum :) fazla içme içtersen :) özellikle söyledi :)

canım silik çizgiyi görmüşsün hamilesin bence:) kendini strese sokma inşallah olmuştur :) canım benim hiç lekelenmem olmadı ama olanlar da vardı :) tatlım yarın kanını ver güzel haberini alalım artık :)
salı günü keseyi görmeye gideceğim hayırlısı ile :) inşaallah hepimiz için hersey yolunda gider :):KK16::KK16::KK16::KK16:

Tamam canim sagol dikkatin icin tesekkur ederim derhal birakiyorum zaten bu sabah basladim icmeye ananas bulamadim markette ananassuyu aldim o nasil sence devam edeyimmi ona bilgin var mi

Tamam canim sagol dikkatin icin tesekkur ederim derhal birakiyorum zaten bu sabah basladim icmeye ananas bulamadim markette ananassuyu aldim o nasil sence devam edeyimmi ona bilgin var mi

ananas yedim ben 3-5 gün canım ama drum hamileliği öğrendikten sonra (ananas yediğimi bilmiyordu) onu da yeme dedi :) forumlarda transferden sonra 3-4 gün yiyin diyorlardı :) sen içme de yeme de bence yine de :) kabak çekirdeği ye hem faydalı imiş hem de zevkli :)

ananas yedim ben 3-5 gün canım ama drum hamileliği öğrendikten sonra (ananas yediğimi bilmiyordu) onu da yeme dedi :) forumlarda transferden sonra 3-4 gün yiyin diyorlardı :) sen içme de yeme de bence yine de :) kabak çekirdeği ye hem faydalı imiş hem de zevkli :)

Tamam canim sagol hayirli olsun senin de bebisin insallah saglicakla kucagina alirsin sorunsuz hamilelik yasarsin 💖

X