2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Geçmiş oldun canım iyiki iyiki trasferin olmamış bu aralar ne zaman olcak ne aşamadasın tedavide

Canım benimkiler donduruldu😜😜😜şimdi ilk adet döneminde çikolata kmıştım için tedavi olucam.inşallah birkaç ay içinde transferim olucak😃😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım benimkiler donduruldu😜😜😜şimdi ilk adet döneminde çikolata kmıştım için tedavi olucam.inşallah birkaç ay içinde transferim olucak😃😃😃

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

inşallah canım hayırlısıyla bebişin göbüşüne konar.

arkadaslar bugun(pazar) transferimin 3. gunu uc gundur yasadigim.gaz karin batmasi gurultu vs hepsi gitti herseyim gayet normale dondu buda beni endiselendirdi. hersey normalse bende normalim o zaman diye aglamaya basladim annemde esimde sacmalama niye boyle olumsuz dusunuyosun diyolar. transferden sonra hic sıkınti ptoblem vs yasamadan hamile olanlar varmi :KK43:((

Canım benim ne belim ağrıdı ne göğüslerim şişti ilk bi kaç gün içim katılaştı sonra bi iki gün guruldamalarım oldu o da geçti başka hiç bişi hissetmedim 6.7. Günden sonra ara ara çok sık değil iğne batması gibi kasık batmalarım oldu 8.Günden sonra adet kasılmalarım başladı ve dedim olmadı kesin bu 12. Gün kanda değerim 313,6 çıktı yani dün :) ve hamileyim bende çok dedim herkesin bir yeri ağrıyor bende bişi yok tutmadı mı diye ... 3.gün embriyosu ise zaten bu aralar gömülmeye başlıcak .. Sıkma canını

Canım benim ne belim ağrıdı ne göğüslerim şişti ilk bi kaç gün içim katılaştı sonra bi iki gün guruldamalarım oldu o da geçti başka hiç bişi hissetmedim 6.7. Günden sonra ara ara çok sık değil iğne batması gibi kasık batmalarım oldu 8.Günden sonra adet kasılmalarım başladı ve dedim olmadı kesin bu 12. Gün kanda değerim 313,6 çıktı yani dün :) ve hamileyim bende çok dedim herkesin bir yeri ağrıyor bende bişi yok tutmadı mı diye ... 3.gün embriyosu ise zaten bu aralar gömülmeye başlıcak .. Sıkma canını

gözünaydın cnm cok sevindim inş bende böle pozitifleri görürüm benim transfer gününü sayarsak 11.günüm banada 5. gün embriyosu kondu benimde adet olcak gibi belirtilerim var inş tutmustur testi ugünmü yapsam yrnmı die kararsızım acıkcası

12.30 da opu icin ameliyathaneye alındım.anestezi ohh mis hic bisi hssetmedim ama yatakta uyandugimda cokkkkk çoook agrim oldu;((agri kesici bi igne daha yaptilar popisimden 2 saat merkezde klfim su an ciktik ama hic hissetmiosun cümleleri kuran arkadaslarim bnde tesir etmrdi sanırım cok kotuydu tek mutlu ysni 17 yumurta ama ods yarin belli olcak kac tsne dollendi offf su beklemekler yokmuuu????

12.30 da opu icin ameliyathaneye alındım.anestezi ohh mis hic bisi hssetmedim ama yatakta uyandugimda cokkkkk çoook agrim oldu;((agri kesici bi igne daha yaptilar popisimden 2 saat merkezde klfim su an ciktik ama hic hissetmiosun cümleleri kuran arkadaslarim bnde tesir etmrdi sanırım cok kotuydu tek mutlu ysni 17 yumurta ama ods yarin belli olcak kac tsne dollendi offf su beklemekler yokmuuu????

geçmiş olsun canım, bir aşamayı daha atlatmışsın, 17 yumurta çok güzel valla... yaş kaçtı senin? yarın da güzel haberler alırsın inşallah:KK9::KK9: ben de bu gece çatlatma iğnesi yapıyorum ve çarşamba sabah 10 da opu m var hayırlısı bakalım :KK34:

Gecmis olsun canim yumurta sayin masallah cok guzel insallah bol bol saglikli embiryolarin olur sonrada annesine sıkı sıkı tutunurlar

geçmiş olsun canım, bir aşamayı daha atlatmışsın, 17 yumurta çok güzel valla... yaş kaçtı senin? yarın da güzel haberler alırsın inşallah:KK9::KK9: ben de bu gece çatlatma iğnesi yapıyorum ve çarşamba sabah 10 da opu m var hayırlısı bakalım :KK34:

yas 25 kuzu:KK66:
Ama bnim esim ksybakliydi infertilite o sebeple cok sevinemedim 17 yumosa herdey yarin belli olcak kac tane dollencek kac hucreli embrio olcak ne zaman transfer olcak offf cok heycanliyim ya esimde sperm ckmamissa bu yumoslar bosa mi gitcek;(

Seninde gusel guzel haberlerini bekloruz kuzu hangi merkezdesin?

İlk denememdi. Bir daha da esimi ikna edemem benim saglik problerimden dolayi esim istemiyor zor ikna ettim o da bir kez bir daha olmaz dedi :KK43:(((

ah bu eşler!!! bir sürü sıkıntıyı (iğneler, kontroller...) biz çekeriz, onlar sıkıntı çıkarır. Gerçi seninki seni düşünmüş baksana rahatsızlığın yüzünden, gün doğmadan neler doğar arkadaşım, sen yine de garanti test sonucunu gör mutlaka.. sonrasını yine düşünürsün..

canım maşallah :):nazar: kaliteli sana tutunacak embriyoların olsun inşallah :)

bugun 10.gunum test yaptim negatif cikti yaaaaa :KK43:((((((((((

canım kandaki sonucu bekle bence :) ilk idrarla mı yaptın? kaçıncı gün embriyosu canım?

canım sanki beni anlatmışsın.ben de senin gibi konu her açıldığında ağladım ama yapacak bişey yok ağlaya ağlaya 3 tedaviye gittim.şimdi de çok karışık duygular içindeyim,olumsuz düşünmemeye çalışıyorum.dün ilk iğnelerimi oldum.bir cesaret başla canım yoksa o korku hiç geçmiyor...inş hepimiz güzel haberler alırız ve burdan mutluluğumuzu paylaşırız...
Kusura bakma yeni gordum yazini tskip edicem seni insallah bu surecte destek oluruz burbirimize ve 3. Bizim sansimiz olur rabbim yardimcin olsun ben randevu alamadim tatile gitmis hoca bayramdan sonra artik

X