2014 temmuz agustosda tup bebek deneyecekler hayyyydiiii :)))))

Sagol bitanem...Hayir canim bitek esin yetiyo her asamada... baska hic kimseye gerek yok

canim be cvp veriim :) benim yanimda esim ve annem vardi. esim asagida beklemek zorunda kaldi. cunku bicok transfer hastasi vardi ve beylerin ortalikta olmasi cokta iyi olmuyo cunku ameliat kiyafetiyle odadan cikip bicok kez karindan ultrosonla kontrol ediliosun ictigin suyun yeterli olup olmadigni. annem yanimdaydi ama onunda yapcak bi gorevi yoktu aslinda sadece ameliyat kiyafetini giyerken yardimci oldu. onuda kimse olmasa bile yalniz basina yapabilirsin. transferden hemen sonra yatman gerekiyo tuvalet icin zor durumdaysansurgu verilio :) bi ihtiyac hasil olursada hemsure hastabakicilar ilgileniyo zaten. ama bu sartlar tedavi olunan hastaneye gire degisiklik gosterebilir sanirim.Ben istanbul tup bebek merkezindeydim :)

Saolun canlar bugün topladılar yumurtaları pazartesi arıcaklar inşAllah hayırlısı yatıyom evde lala gibiyim bende kadıköy şifada yım ve cok memnunum hakkımızda hayırlısı sizinkilere kardeş olsun tutunsunlar inşAllah😊😊🙏🙏

Hic korkma ben de korktugum icin erteledim ama aslinda basit bir islem doktorun soylediklerini uyguladiktan sonra hic karisiklik yok 👍

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hayir henuz degil transfer yapildi 12 gun sonra test yapilacak beklemedeyim suan insallah guzel sonuclar aliriz

insallah rabbim hayirlisini nasip etsin sanada. Hayirlisiyla gebe kalir bebeginide saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin

insallah rabbim hayirlisini nasip etsin sanada. Hayirlisiyla gebe kalir bebeginide saglikli bir sekilde kucagina almayi nasip etsin

Amin insallah canim allah butun isteywnlere bekleyenlere versin insallah su mubarek gunde 💙

Yarın kanda yaptıracaz eşim illa gününde yapalım diyor ... Özel hastanelerde ne kadara yapıyorlar ki fiyat olarak

merhaba

bende bugün yaptırdım özel hastanede ve maalesef sonuç 3.93 çıktı :KK43: 2 embriyo koyulmuştu . SSK çalışan 22 tl ödedim 2 saat beklemekte çok zor ve stresli.

umarım yarın güzel haberler alırsınız ve bebeğinizi sağlıcakla kucaklarsınız.

merhaba

bende bugün yaptırdım özel hastanede ve maalesef sonuç 3.93 çıktı :KK43: 2 embriyo koyulmuştu . SSK çalışan 22 tl ödedim 2 saat beklemekte çok zor ve stresli.

umarım yarın güzel haberler alırsınız ve bebeğinizi sağlıcakla kucaklarsınız.

Canım ne desem boş şuanda sana ... Yarın bende yaptırcam ama sanki benim değerimde senin gibi çıkacak :KK43: kaçıncı gününde ?? Belirti olarak ne vardı

Kizlar dun transferim yapildi. Iki tane koydular. Umarim bebislerim beni hic birakmazlar. Cok donuyorum yatakta ve hastaneden eve gelirken araba cok sarsti. Ilaclardan mi yemekten mi midem de yaniyor iki kez hapsurdum, oksurdym, cok tedirginim ama allahima inaniyorum o verirse her turlu her sekilde beni birakmazlar, oyle degil mi?
Hayirli ugurlu olsun canimmmm benimde dun transferim oldu srnin kacinci gun trasferi canim

Canım ne desem boş şuanda sana ... Yarın bende yaptırcam ama sanki benim değerimde senin gibi çıkacak :KK43: kaçıncı gününde ?? Belirti olarak ne vardı

dondurulmuş transferdi. Bugün 15.günümdü.transferden sonraki gün biraz kanamam oldu ama ertesi gün geçti. sadece hafif karın ağrısı ( demekki iğnelerden miş ve biraz mide bulantısı) Dr çrş tekrar tahlil istedi ama bütün ilaçları da kesti yani herşey bitti.....

Transfer öncesi çok kaliteli embriyolar dediler ama kısmet değilmiş.

dondurulmuş transferdi. Bugün 15.günümdü.transferden sonraki gün biraz kanamam oldu ama ertesi gün geçti. sadece hafif karın ağrısı ( demekki iğnelerden miş ve biraz mide bulantısı) Dr çrş tekrar tahlil istedi ama bütün ilaçları da kesti yani herşey bitti.....

Transfer öncesi çok kaliteli embriyolar dediler ama kısmet değilmiş.

Benim 3. Gün embriyosu.. 2. Kalite biri 8 hücreli biri 7 hücreliydi.. Bana kötü geldi ama doktor güzel transfer oldu demişti .. Ama şuandaki adet kasılmalarım beni ümitsizliğe itiyor .. Sonucum sanki seninki gibi çıkacak gibi geliyor :KK43:

Saol cnm doğru söylüyosun en iyisi yapmamak Rabbim sanada güzel haberler almayı nasip etsin bizede haber ver inşAllah 😊❤❤

İnşallah canım haber veririm. Sende her evreyi yaz ☺️

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Hayirli ugurlu olsun canimmmm benimde dun transferim oldu srnin kacinci gun trasferi canim
Cok tesekkurler evt seninle ayni gun olmus transferimiz insallh ikimizde guzel sonuclar aliriz. Benim 3. Gun embriyosuydu 5. Gune gerek duymadilar ama bilmiyorum olursa bu sekilde de olur dimi cnm kafami rahatlatmaya calisiyorum ama evin icinde yatmaktan cok skldm hic bi is yapmiyorum ama yatmaktan yoruldum senin ilk denemenmi benım 2. oldugu icin daha da stresliyim. Ama umudum var, olmak zorunda...

Saolun canlar bugün topladılar yumurtaları pazartesi arıcaklar inşAllah hayırlısı yatıyom evde lala gibiyim bende kadıköy şifada yım ve cok memnunum hakkımızda hayırlısı sizinkilere kardeş olsun tutunsunlar inşAllah😊😊🙏🙏

canım kaliteli kaliteli embriyoların olsun inşallah :):KK16:

Cok tesekkurler evt seninle ayni gun olmus transferimiz insallh ikimizde guzel sonuclar aliriz. Benim 3. Gun embriyosuydu 5. Gune gerek duymadilar ama bilmiyorum olursa bu sekilde de olur dimi cnm kafami rahatlatmaya calisiyorum ama evin icinde yatmaktan cok skldm hic bi is yapmiyorum ama yatmaktan yoruldum senin ilk denemenmi benım 2. oldugu icin daha da stresliyim. Ama umudum var, olmak zorunda...

canım benim kızım 3. gün embriyosu idi tutmuştu sonra onun 5. gün donmuşlarını denedik tutmadı şimdi 5. günle yeniden hamileyim :) rabbim ol der inşallah ve senin kuzun oluverir :):KK16:

Arkadaslar benim 3.gun embriyosu bugun 5.gunumdu oglen kan testi yaptirdim 2.74 cikti sizce yukselir mi 2 embriyo transfer edilmisti biraz daha yuksek cikmasi gerekmez miydi sizce negatif mi

Benim 3. Denemem bunun haricinde bir tsnede donmus embro tedavisi yaptik. 4 de diyebiliriz aslinda... ben fazla yatamiyorum kalkiyorum arada ama bi is yapmiyorum surekli yatmanin bir faydasida yokmus zaten doktor oyle dedi.. aynen umudumuz var cunku Allah var.. insallah olur bu kez hepimizin... ben ocak ayinda ikizlerimi düsurdum 8 haftalik...

X