2014 Seçim Sonuçları

Teşekkür ederiz canım.
Evinde güzel yerdeymiş.

hiç yakıştıramadım

Atamın da resmini alalım önümüze, bakışa bakışa içelim
Bak alkol almayan ben rakı içesim var

İmkanı olan lütfen seyranbağlarına gitsin desteğe ihtiyaç var.

Mesajını son sayfaya çekeyim dedim.

İnşallah canım benim

Hiç şaşırmadım..

İzmirliyiz tabi ki canım. :)
Gidelim fasıl yapalım. medcezirim ben tugcecan hemşerin. :)

Bilmez miyim meleğim
Gidelim valla, levent marineye gidelim şöyle denize karşı bi fasıl yapalım

guruplaşmayın kıskanç kimliğim ortaya çıkmak üzere
bak bizde geliyoruz yavaş yavaş

İzmire geleceksen hızlı hızlı gel

Annem demisti ki gecen gun... 70'erde 80'lerde olsak bu halk bu partiyi coktan basindan atardi, indirirdi asagiya. Birlik olabilirdi. Simdi oyle degil, insanlar koru korune inaniyor.
Izmir'de bu birlik olma kalmis demek ki, ne guzel.

Simdi oyle noktaya geldik ki kardes kardese kustu. Insanlar cok cok cahil. Inanilmaz cahil. Bir de cogaliyorlar bunlar. Nerde ulkeyi kotuye goturen bir insani indirecek bilinc bu insanlarda. Daha bugun BDV'de okudum. Hanimefendi "icgudusu"yle bilmeden oy vermis. Bu isanlar boyle oy veriyorlar iste. Bilmeden etmeden, dusunmeden, birbirlerinden etkilenerek. Ulkenin cahil yuzdesi de cogunlukta olunca boyle sonuc manzaralari cikiyor iste.

Son düzenleme:
İzmire geleceksen hızlı hızlı gel

yolum illaki düşecek izmire koşa koşa gelicem yanınıza
ama şimdi ''yavaş yavaş'' geliyoruz
ömrümden ömür gitti bugün med şurda rahat rahat polimiğe bile giremedim yakın oy takibi yapacam diye

Son düzenleme:
demek ki saatin 3 olmasını bekliyormuşuz yeni saate göre
bakın ne güzel anlaşıyoruz

Vallaha tek kelimeyle helal olsun, aydın insansın vesselam Kalemine, gönlüne sağlık.

...........................................................................................()

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…