2014 Seçim Sonuçları

bir antalyalı olarak ankarada ve istanbulda inşaallah chp kazansın diye dua ediyorum.hele birde antalyada da chp kazanırsa değmeyin keyfime.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reactions: Meg
CNN Türke göre Mansur Yavaş'ın kazanmasına sadece 2570 oy kaldı! hadi Ankaram....

kendi kendimize olmasakta kimseyi takmadığımızdan kafamız rahat recom bak bunlar hep nirvanadan :KK53: bugün taktir ettim seni sinirlenince nirvanaya gittin geldin :KK53:

olsun kavga yok gürültü yok beddua yok:KK6: bana bunlarla gelin:nazar:

beddu olmaması önemli tabi, seviye düşüyor öyle olunca :KK37:
melih gökçek bi tv programında yine dini alet edip müslüman olan chp'ye oy vermez demişti.
bende inşallah bu sefer akp kazanamaz demiştim ve yineliyorum inşallah kazanamaz, amiiiiiiin :KK31:

Istanbul'u kaybettik. Bari Ankara kurtulsun be. En Büyük TÜRKİYE

daha sayılmayan çok oy varmış yalnız keçiörende 75000 dedi adam

ne zaman biter acaba

kendi kendimize olmasakta kimseyi takmadığımızdan kafamız rahat recom bak bunlar hep nirvanadan :KK53: bugün taktir ettim seni sinirlenince nirvanaya gittin geldin :KK53:

nirvana beni çağırdı hacı o an:KK53: valla ben de kendime şaşırdım ne yalan söyleyim:KK14:

kuzum sen bilgi verirken bölmeyim kızcemi didim:KK1:
olsun bugun başka gün:KK55: ama hayret etmedim değil:KK1:

hee anılarımı anlatıyordum kızçem :KK6: o zaman yiter bu kadar hayret ben yatıyom :KK52: :KK54:kendim için değil ha sırf sen daha fazla hayret itme diye :KK52: angarayı bekliyordum ama hala belli olmadı :26: Hayde size iyi sohbetler..

X