2014 Seçim Sonuçları

Ben Istanbulluyum, ama annem, anneannem Izmirli. Izmir'de cok bulundum, cok gezdim. Havasi suyu ayri guzel, halki da aydin.
Nasil da Izmir'i CHP alacakti tabii, AKP burda anca havasini alir diye emin konusuyorsunuz. Facebook'ta da rastliyorum. Bir de guzel Istanbuluma bak. Icine etsinler ancak.
Izmir ayrilip ayri bir ulke olsa yeridir.
:KK14:

Sevdecim, neden bu kadar emin konuşuyorum biliyor musun? Aslında bu chp akp olayı değil..
İzmir vakti zamanında genç partiyi akpye tepki olarak 2. parti çıkarmış bir şehirdir..

Hani 3 arkadaşın oturup karar almasından bahsetmiyorum. Koca bir halkın tepkisinden bahsediyorum.
Böyle bir bilinç var izmir halkında.

$10173687_563012503817083_1122478463_n.jpg
:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

biz şimdi ankaraya dua ediyoruz ya kazanmasın diye beddua edenler vardır emin olun:KK9::KK9:

850 tl asgarı ucretle calısıp ay sonunu zar zor getırıp yınede akpye oy veren vatandaş ne yapılırsa yapılsın mustehaktır...

Siz de izmirlisiniz dimi :KK1:

Yok yok bigün toplaşıp fasıla gitmek şart oldu bize..Rakı içesim geldi yav :KK52:
:KK24:

Eski köye yeni adetler gelmiş ben küsüp siteye uğramamaya başladığımdan beri..
Med seni artık beğenemiyormuşum.. :KK14:

Sevdecim, neden bu kadar emin konuşuyorum biliyor musun? Aslında bu chp akp olayı değil..
İzmir vakti zamanında genç partiyi akpye tepki olarak 2. parti çıkarmış bir şehirdir..

Hani 3 arkadaşın oturup karar almasından bahsetmiyorum. Koca bir halkın tepkisinden bahsediyorum.
Böyle bir bilinç var izmir halkında.

Medim Bucayı Levent Priştina mı aldı?

Son düzenleme:
X