2014 Seçim Sonuçları

Türkiye Cumhuriyetini yönetmek demek sadece halktan alınan vergilerle yol yapmak demek değildir

İmkanı olan lütfen seyranbağlarına gitsin desteğe ihtiyaç var.

Siz de izmirlisiniz dimi

Yok yok bigün toplaşıp fasıla gitmek şart oldu bize..Rakı içesim geldi yav

Ben Temmuzda döndüm Medim ya keşke daha önce tanışsaydık ama mutlaka kpss yi atlatayım gelmeyi düşünüyorum babam işi dolasıyla Seferihisarda şu sıralarda hatta inşallah kalıcı olur da taşınırız

Ne güzel yazmışsın..

Ankarada Mansur Yavaş kazanırsa bu akşam Ankara da hem chp hem mhp kazanır haydi Ankaram haydi kanada ülke birlik beraberlik görsün

Ankara'da fark tek hanelere düştü, Çankaya ve Yenimahalle oyları var açılacak, 80 binden indi buralara. İmkanı olan herkes Seyranbağları anadolu lisesi önüne.

bu saatten sonra değişirse ankara ve antalya değişir
bi de adana da belki
gerisi belli oldu artık bence

Son düzenleme:
öncelıkle Ankaraya saygısı olan twitterdan gençlerle laf sataşması yapmayan başkan istiyorum

Ahhh İzmir deyince içim gider.. 2 yıl orada yaşadım.. Tarihi asansörün tam karşısında oturuyordum.. o kadar gözümde tütüyorki kordon manzarası.. İzmirin yeni büyük şehir belediye başkanı hayırlı olsun inşallah..

Reactions: Meg
evet eğer tutarsıızlık olursa herhangi bir zarf (kesinlikle içi açılmadan) yakılır..

YSK daki sayaım işini bilmiyoruz.. Biz sayım yapar ve teslim ederiz teslim ettikten sonrasını bilemiyorum..

gerisini bilmemek kötü işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…