2014 Seçim Sonuçları

İzmir bambaşkadır..Memleketim diye söylemiyorum, cidden bambaşkadır..
Buradaki güleryüzü, insanlığı, hoşgörüyü, başka hiç bir yerde göremezler.

Böyle köye can kurban be, bak aşka geldim şimdi:KK14:

:KK9:Helalll :nazar: Dur biraları da tokuşturalım da tam olalım :KK9::KK9:

valla ben korktum Gökçek'ten egunal nasıl chpye oy verirsiniz diye ağlayıp helal etmem hakkımı dedi ya
artık nasıl bir koltuk aşkı hayretle izledim :KK53:

Allah hak yemek isteyenlerin önüne geçer inşallah.

Umut ışığı bekliyorum karanlığı delip geçecek, çok doluyum şu an:KK25: olacak inşallah

inşallah kızlar heyecanla bekliyoruz sonucu..
mantık olarak geçmesi lazım gelecek oylarla duygusal düşünmüyorum...

ysk ya gönderdikten sonra da tekrar sayım oluyor yani dimi?bi de hani kullanılan oylar tutarsızsa bi zarf yakılır dediniz ya herhangi bi zarf mı yakılıyor yani?

evet eğer tutarsıızlık olursa herhangi bir zarf (kesinlikle içi açılmadan) yakılır..

YSK daki sayaım işini bilmiyoruz.. Biz sayım yapar ve teslim ederiz teslim ettikten sonrasını bilemiyorum..

Aynen canım.
Nereye gidersem gideyim hemen İzmirimi özlüyorum.
İzmir bir aşk...

hangi ilde hangi parti alırsa alsın dilerim o il için en iyisi olacak kişi kazansın.nihayetinde bu genel değil yerel seçim,benim şehrime kim faydalı olacaksa o kazansın.
ben de antalyalıyım ve kıran kırana bir seçim oluyor,iki adayında oyları birbirine çok yakın,hala hop kalkıp hop oturuyoruz.ama kalbim chp den yana.akp zamanında antalya da yol çalışmalarından dolayı 10 dk ötedeki amcamlara gidemedik ve evimize geri döndük.

yaşım 23 14 yaşından beri başımı örterim ama iki yıldır tam anlamıyla türbanlı olduğumu söyleyebilirim.. Allahıma bin şükür namazımıda kılıyorum artık.. buraya kadar sıkıntı yok değilmi... bana bunları yaptıran akp mi peki hayır kendimim kendi özgür iradem.. siyasetle ne zaman bir oldu din? Allahın adını kullanarak adam savunmak nedir ya bahsettiğiniz insan peygamber mi evliya mı? ben hiç bi zaman nankörlük etmedim Allah var yukarda bizim büyük bi ayıbımızdı türban meselesi bu çözüldü rahat ettik lakin bu kadar dillendirilmez bu.. siyaset için yapılmış iyilik hiç samimi gelmiyor bana.. zira çokta sağlıklı bi sonuç verdiğini düşünmüyorum ben 12 yıl önce bu kadar sadece başı örtülü insan olduğunu görmedim çoğuna içimden istemeden diyorum nolur sen kapatma şu kafanı diye boşuna çünkü o nasıl kapalılıktır yarabbii kafa kapalı toto dışarda ılımlı islam denilen şeyi türkiyeye getiren insanlar bunlar cemaatle saolsun güzel öğrettiler kapalılığı kafanı kapat gerisi mühim değil budur..

o kadar körü körüne bağlılarki kime bişe anlatmaya çalıştıysam hemen ses yükseliyor aaaa ama öyle ama böyle e bırak bide beni dinle iyi olan herşeyi dinliyornuz kötü olanlara kulak tıkıyorsunuz ne biçim iş bu.. yol yaptı diyonuz yolsuzluk dedimi kulaklar tıkalı imfye borç yok artık diyonuz dış borç dedimi ben bilmem oluyo din kitap iman bilen adam diyonuz hırsızlık bunda adam kayırma bunda kendi milletini bölme bunda müslüman kardeşini kendi kendisine vurdurma bunda eh bide şu vesika meselesine değinmeden edemiyeceğim biliyorsunuzki bu işi resmiyete dökenlerde bunlar zina haram değil mi ya bu ne perhiz bu ne lahana turşusu...

adam akıllı muhalefet yok diyorsunuz ama adamı akıllandırmak için bişey yapmıyorsunuz bu akp içinde geçerli chp içinde geçerli hepsi için geçerli hatta... herkes tuttuğu takımdan yana hatalarını görmezden gelip sadece başa geçmeleri için savaşıyoruz yolsuzluk gördümü kim çalmıyoki demek çözüm değil çalanı derhal indirip yerine bi sonrakini getirmek mühim olan ama gelgelelim biz napıyoruz çalanı yüceltiyoruz bu mudur adalet.. biz adam olmayız ya cık millet olarak gücün elimizde olduğunu öğrenmeden bi cacık olmaz bizden... :KK19:

Bir millet daha ne kadar kor, anlamaz olabilir aklim almiyor.
Artik kaset kaydinda adamlar kendi agizlariyla soyluyorlar yolsuzluklarini. Ama yok. yok kafa almiyor. Kabul etmiyor. Dusunemiyor.
Uzulerek soyluyorum ki cahili cok olan guzel ulkemin milletinden cok da buyuk seyler beklemiyorum. Ama insan bu kadarini da beklemiyor. Pes. Vallahi pes. Aziz Nesin ne kadar da hakliymis.
Ulkemizde aydin insanlarin azinlikta olmasi cok aci.

insanlar artık ona bakmıyor malesef bi çok kişi akp den başka bi partinin Türkiyeyi yönetemediğini düşünüyo o yüzden oyları halen alıyo

Aynen öyle Medim insanını çok seviyorum İzmirin tanımadığım bir çok insanın yardımını gördüm orda:KK16:

face'te paylaşılan bir tweet

Şu an melih gökçek'in oy alabileceği yerlerde sayımlar bitmek üzereymiş. malum çankaya'da 2.206 sandıktan 400 küsürü açıldı sadece. bunun sebebi de akp'lilerin sürekli itiraz ederek yeniden sayıma gidilmesiymiş. zaman kazanmaya çalışıyorlar muhtemelen. birazdan elektrikleri de keserler kesin. melih gökçek yenimahalle'ye adamlarını yollamış. olaylar çıkmaya başlamış, zaten sırf bu amaçla yollanan adamlar bunlar. lütfen ankara'lılardan ricam yenimahalle ve çankaya'ya gidip sandıkları koruyun. kimse üşenmesin, korkmasın bakın kesin bilgi diyorum. nolur fırsatı olan gidebilen gitsin. muhtemelen yenimahalle'de olaylar başlamıştır şu an.

Bir izmirli olarak öpüyorum seni buradan :KK19:

Gerçi gavuruz, yozuz falan ama olsun:KK14:

Ben Istanbulluyum, ama annem, anneannem Izmirli. Izmir'de cok bulundum, cok gezdim. Havasi suyu ayri guzel, halki da aydin.
Nasil da Izmir'i CHP alacakti tabii, AKP burda anca havasini alir diye emin konusuyorsunuz. Facebook'ta da rastliyorum. Bir de guzel Istanbuluma bak. Icine etsinler ancak.
Izmir ayrilip ayri bir ulke olsa yeridir.
:KK14:

face'te paylaşılan bir tweet

Şu an melih gökçek'in oy alabileceği yerlerde sayımlar bitmek üzereymiş. malum çankaya'da 2.206 sandıktan 400 küsürü açıldı sadece. bunun sebebi de akp'lilerin sürekli itiraz ederek yeniden sayıma gidilmesiymiş. zaman kazanmaya çalışıyorlar muhtemelen. birazdan elektrikleri de keserler kesin. melih gökçek yenimahalle'ye adamlarını yollamış. olaylar çıkmaya başlamış, zaten sırf bu amaçla yollanan adamlar bunlar. lütfen ankara'lılardan ricam yenimahalle ve çankaya'ya gidip sandıkları koruyun. kimse üşenmesin, korkmasın bakın kesin bilgi diyorum. nolur fırsatı olan gidebilen gitsin. muhtemelen yenimahalle'de olaylar başlamıştır şu an.

yenimahallede amcamgiller var ordalar sorun yok vermeyiz diyolar:KK1::KK1::KK1:
çankayadaki arkadaşıma bi ulaşsam bi rahatlasam...

ulus, cebeci, çankaya gardaş deri kankaya
bize her yol paris değil la bize her yer angaraa :KK53:

X