2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Ben de oyle planliyrm cnm
Harika görünüyor ellerine sağlık ben de mi alsam silikon kalıplardan şu mavi beyaz puantiyeli muffin kağıtlarından alıcam ama ilkin silikon kalıpla yapıp sonra kağıtlara bıraksam daha iyi olur sanki

Kizlar oğlumun bugün çok şükür döküntüsü kalmadı. Dün gece uzun bir aradan sonra iyi uyudu. Bende dinlendim böylelikle.

Ozan emeklemiyor fakat sürünüyor. Dün sürünürken birden elini orta sehpaya attı ve sehpaya tutunarak ayağa kalktı . Sonra ordan istediğini aldı ve ilk defa ben tutmadan desteksiz ayakta tek başına durdu hemde neredeyse yarım dakika. Hastalık yaradimi ne. Artık koltukta sıralıyor. Sanirim benimki emeklemeden yürüyecek.

öyle olur cnm,ne zaman doğum günü
bizim de yaklaştı,bugün pastaneye gttim,biraz fikir aldım,yaş pasta resimlerini inceleim

öyle olur cnm,ne zaman doğum günü
bizim de yaklaştı,bugün pastaneye gttim,biraz fikir aldım,yaş pasta resimlerini inceleim
14 mayis bizim canım. Inşallah 17 mayısta yapıcam kutlama. Pazar günü olsun dedik. Pastamızı Babamız yaptiracakmis ama diğer şeylerimiz hazır. Biraz sus var bizarda hediyelik o kadar.evde olacak zaten.eger becerebilirsem foto atarım.

Benim annemde yürür diyor hadi hayırlısı

Gerçi sende emeklemeden yürümüşsün Ozan'da öyle yürür muhtemelen
Heralde öyle olacak syescim. Artık bir kalktı ya şimdi dakka başı sehpaya tutunup kalkıyor arada düşüyor çok komik ya. Sana video atıcam.artik koltukta sıralamada başladı. Wc ye bile gidemiyorum. Kendi kalkıyor ya çok fena oldu bu durum

Cute nerdesin... Ozana Hayiri ogrettim.artık Hayır dediğimde bırakıyor kesinlikle dokunmuyor fakat 10 dakika sonra tekrar aynı yere gidiyor.israrla bıkmadan deniyor ama Hayır dediğim için hiç almadan gün bitiyor.dogru yoldayım sanirim

Ben hayır dediğim zaman elinden atıp bağırıp tekrar alıyor çok sevimli görünüyor ama acayip inatçı milyonlarca defa aynı şeyi yaşıyoruz

Supersin cnm. Masallah. Ogrenecek annesi. Zamanla. Dogru yoldasin.
Biz diş derdindeyiz. Dun aksam ikincinin de ucu patladi. Hala huysuz. Kucagimdan inmiyr. Bir de yurume derdinde. Hep pesindeyim. Kol altindan tutup yurutuyrm evde de disarda da. Tel.i zor aliyrm elime

Oyyy masallah kuzuma. Yasini yuruyerek karsilayacak demekki cnm.

Dişini sevsinler. Yusufta mi yürüyecek ne doğum gününe kadar

Işte o inat bizde de var.dokunma dediğimde dokunmuyor da ısrarla şansını deniyor. Afacan bunlar ya
Cnm
Aslinda inat degil. Daha ogrendiklerini cabuk unutma zamaniymis. 1 ay sonra filan artik unutmazlarmis ogrendiklerini. O nedenle defalarca ayni seyi anlatiyrz, ayni seyi soruyrlar.

Cnm
Aslinda inat degil. Daha ogrendiklerini cabuk unutma zamaniymis. 1 ay sonra filan artik unutmazlarmis ogrendiklerini. O nedenle defalarca ayni seyi anlatiyrz, ayni seyi soruyrlar.
Yaaa ben valla inat diye düşündüm hep. Hayır babasıda inat sana çekmiş diye adama sürekli laf söylüyordum

evet ben de tekrar ettirmesem uzun süre unutuyor
mesela uzun zaman çak dememiştim unutmuş,çok üzülmüştüm
sizinkiler nasıl kızlar
bir de ne etkinlikler yapıyorsunuz bu aralar
biz ce e,eşya saklama,resimli kitaplara bakma yapıyoruz,halkaları çıkartyor ama inatla geri takmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…