2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Canlarım günaydın;

Yusuf Eymen çok şükür artık tam emekliyor 2 dişimiz çıktı diğerlerini de bekliyoruz:nazar::emir_bebek:emeklemeyen dişi çıkmayan bebişlerimiz var Rabbim tez zamanda onlara da nasip etsin inşallahhhhh.
Annem ve babam tatil amaçlı İzmir'e gittiler bugün, kayınvalidem gil 10 gün bende kalacaklar sıkıntısız atlatırız inşallah, çok bağırıyor tam da emekleme zamanı aklım hep evde keşke çalışmasaydım dediğim zamanlardan biri yine, Rabbim çalışan annelerin yardımcısı olsun keşke çalışmasam ve yavrumu ben büyütsem bu aralar beni kimseyle paylaşamıyor yanıma biri yaklaştığı zaman basıyor çığlığı sonra da ağlıyor ilk günler hoşuma gidiyordu ama şimdi nasıl bi ruh haline büründü kendini ben olmadan yalnız mı hissediyor diye üzülüyorum
Canım dün gece gördüm yusufun fotosunu. Onun o boncuk gözlerini severim. Maşallah maşallah.

zor bir 10 gun olacak sanirim.

Bu arada seni kıskansin işte ne var çok harika bence. Dün akşam eşimi bir yere kayıt yaptırmaya gittik neyse orda bir sürü kız vardı oglumu elimden aldılar sevdiler öptuler. Benimkinde bir cilve bir isve kizlara

Canım bizim olayımiz sizinkinin tam tersi ama yinede yazayım. Sabah Kahvaltida pekmez yumurta ve peynir ( ben pekmez alerjisi olduğu için reçel veriyorum) arada yoğurt (benim 1 sisem 125 ml) öğlen 1 kase corba ( bizim kaselerimizin yarısı kadar) ve 1 çay tabagi kadar yemek. Arada 1 yoğurt daha.aksam yine corba, sonra meyve ve muhallebi. Tabi bunların üst limiti belli bizde daha az da yiyebilir.

Bizim liste böyle ama uyumayan bir çocuk olduğu için zaman bol bizde.

Diyeceksinki bu çok değilmi Hayır değil çünkü normalde bundan daha küçükken cek daha fazlasını yiyordu ve arada hem emiyor hemde günde bikere 90 cc mama alıyordu.

Bizim bir dur noktamız yoktu yani doyduğunu anlamiyordu. Fakat şimdi doyuyor hatta yemek reddediyor. Kilosu 12 - 12,5 atası birşeydir sanırım olcunmedik
anladım cnm
biz galiba az veriyoruz
sabah kahvaltı
öğlen yoğurt
ikindin sebze püresi
akşam muhallebi,bunların hepsi 125 ml
zar zor 400 cc mama içerse içer
o da nadir oluyor
galiba biz midesini küçülttük bizimkinin:KK14:

Canım dün gece gördüm yusufun fotosunu. Onun o boncuk gözlerini severim. Maşallah maşallah.

zor bir 10 gun olacak sanirim.

Bu arada seni kıskansin işte ne var çok harika bence. Dün akşam eşimi bir yere kayıt yaptırmaya gittik neyse orda bir sürü kız vardı oglumu elimden aldılar sevdiler öptuler. Benimkinde bir cilve bir isve kizlara
Oyy maşallah çapkın olacak belli, bizimki de eve gelen misafirin kızlarına bakıyor :-)

anladım cnm
biz galiba az veriyoruz
sabah kahvaltı
öğlen yoğurt
ikindin sebze püresi
akşam muhallebi,bunların hepsi 125 ml
zar zor 400 cc mama içerse içer
o da nadir oluyor
galiba biz midesini küçülttük bizimkinin:KK14:
Yok canım yinede iyi yiyormus. Bir çok bebek o kadar yiyor zaten. Sıkma canini gayet iyi

Bizim ikinci dişimizde çıktı .. Kızım artık gece 12 , 1 de yatıyo saat 10 11 gibi kalkıyo.. Bir kaç kere de gece uyanıyor..Gece yanımızda yatırıyorum uyuyana kadar yoksa perişan oluyoruz uykusuzluktan..

Screenshot_2015-04-01-01-32-37.png

günaydın kızlar
bizim kız da gece çok açıyor üstünü,uyku tulumunda da terliyor
siz nasıl yapıyorsunuz
bu arada bizim kız 8 kg,70 cm,bayağı ufak :KK43:

günaydın kızlar
siz nasıl yapıyorsunuz

Aynen cnm bizimkide üstünü açıyo.. Ben yorgan örtüyordum ama havalar ısındı baktım terliyo ince battaniyesi var onu örtüyorum ..açmaması için altına sıkıştırıyorum

Denizim gel de bunu büyüklere özellikle kayınvalideye anlat dün patates kızartması ki bol yağlı ve tuzlu yedirmediğim için baya bi söylendi durdu:KK47::KK47::63::63: daha fazla konuşmasın diye hepsini ben yedim bi sürü kalori aldım, gitti diyet dün:KK53::KK53:
günaydın kızlar
siz nasıl yapıyorsunuz

Canım hiçte ufak değil sana öyle geliyor her bebeğin gelişimi bir değil ben regl olana kadar sınıfın en kısasıydım şöyle örnek vereyim 1.50 boyundaki arkadaşım bile benden uzundu şimdi çok uzun değilim ama yine kısa da sayılmam boyum 1.63 erkek kardeşim benden de kısaydı lise de birden boy attı boyu 1.81 hiç üzülme ayrıca eğer sağlıklıysa en iyi insan zayıf insandır bizimkinin kilosu da 8.400:nazar:çok fark yok :KK19: uyku tulumu torba şeklinde aldım bizimki sevmiyor sinirlenip ağlıyor evin ısısı genellikle 29 derece o nedenle ince bir pike örtüyorum üstüne onu da defalarca açıyor oğlum sağolsun:emir_bebek::emir_bebek:

Denizim gel de bunu büyüklere özellikle kayınvalideye anlat dün patates kızartması ki bol yağlı ve tuzlu yedirmediğim için baya bi söylendi durdu:KK47::KK47::63::63: daha fazla konuşmasın diye hepsini ben yedim bi sürü kalori aldım, gitti diyet dün:KK53::KK53:

Canım hiçte ufak değil sana öyle geliyor her bebeğin gelişimi bir değil ben regl olana kadar sınıfın en kısasıydım şöyle örnek vereyim 1.50 boyundaki arkadaşım bile benden uzundu şimdi çok uzun değilim ama yine kısa da sayılmam boyum 1.63 erkek kardeşim benden de kısaydı lise de birden boy attı boyu 1.81 hiç üzülme ayrıca eğer sağlıklıysa en iyi insan zayıf insandır bizimkinin kilosu da 8.400:nazar:çok fark yok :KK19: uyku tulumu torba şeklinde aldım bizimki sevmiyor sinirlenip ağlıyor evin ısısı genellikle 29 derece o nedenle ince bir pike örtüyorum üstüne onu da defalarca açıyor oğlum sağolsun:emir_bebek::emir_bebek:
ayy syescim üzülüyorum işte
bir de bıngıldak kapalı,kafa da küçücük
hepsi üst üste geldi ben de:KK61:

ayy syescim üzülüyorum işte
bir de bıngıldak kapalı,kafa da küçücük
hepsi üst üste geldi ben de:KK61:
Allahın izniyle bir şeyi yoktur, çok sıkıntı olsaydı doktorlar müdahale ederdi bıngıldagına canım benim boşuna üzüyorsun kendini

Ah o kaynanalar. Bitecek sabret gelir yakinda annen 10 günlüktu gidiş değilmi. Canım ben 1 yaştan sonrada ozana az tuzlu vericem yemekleri sadece vücudu iyot ihtiyacını karşılasin yeter.tuzu zararlı. Ileri zamanda oluşabilecek yeme bozukluğuna karşıda şekeri uzun bir süre vermeyi düşünmüyorum ha tabi tatlı yiyecek muhakkak ama az şekerli sütlü tatlı falan tercih ederim heralde. Pasta gibi ürünlerden mümkün oldukça uzak tuturim

Allahın izniyle bir şeyi yoktur, çok sıkıntı olsaydı doktorlar müdahale ederdi bıngıldagına canım benim boşuna üzüyorsun kendini
geçen ay büyümedi cnm
bu ay da büyümezse nörolojiye sevk edilecek

Ah o kaynanalar. Bitecek sabret gelir yakinda annen 10 günlüktu gidiş değilmi. Canım ben 1 yaştan sonrada ozana az tuzlu vericem yemekleri sadece vücudu iyot ihtiyacını karşılasin yeter.tuzu zararlı. Ileri zamanda oluşabilecek yeme bozukluğuna karşıda şekeri uzun bir süre vermeyi düşünmüyorum ha tabi tatlı yiyecek muhakkak ama az şekerli sütlü tatlı falan tercih ederim heralde. Pasta gibi ürünlerden mümkün oldukça uzak tuturim
ben de senin gibi düşünüyorum cnm

X