2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
cnm markasını bilmiyorum,bizimkiler almıştı 50,60 tl lik bir şey,onlarda bıraktım ben de
getirmediğime pişman oldum
ama e bebek te kraft a baktım,o güzeldddi

Selam kızlar;

Denizim eğer parti için el emeği düşünürsen plojovic çok güzel şeyler hazırladı diğer kızlar da diş buğdayını çok güzel yaptılar whatsapp'a girebilirsen bak canım. Ben daha nasıl bir doğum günü yapacağıma karar vermedim hava güzel olursa bahçede yapmayı düşünüyorum Bu arada puset olarak sibel çok güzel hafif bi şey almıştı ege'ye markası uppababy di sanırım

Canım ben de sma ya da hipp veriyorum. Keçi sütüyle muhallebi yapıyordum ancak bi ara çok kötü ishal oldu annem de yedi hastanelik oldu o günden beri hiç vermedim. 3 gün kuralına uyup ver istersen kaşık maması şeklinde

Merhaba canım valla bende inan daha karar veremedim ne yapayım doğum gününe bilmiyorum ama yavaş yavaş şekilleniyor kafamda.pusetete hemen bakıyorum. Olmadı Sibel sorarım ben.tesekkur ederim canim

Kızlar benim kızım 10 aylık oldu ama hala sadece dönüyor 1 yaşına kadar yürüsün isterdim birde bizim dişin yanında beyazlık var bir tane daha geliyo galiba geceleri de çok uyanır oldu

Kızlar benim kızım 10 aylık oldu ama hala sadece dönüyor 1 yaşına kadar yürüsün isterdim birde bizim dişin yanında beyazlık var bir tane daha geliyo galiba geceleri de çok uyanır oldu
Benimki zaten uyumuyrdu simdi de 5te dikiyr beni. Aksam 10a kadar. Gece en az 4kez de kalkiyr.
Yusuf surunuyrdu emeklemeye basladi. Koltuk kenarinda da ayakta duruyr

Bızde 10 aylık olduk desteksiz yenı oturmaya basladı sıkılınca atıyo dönmeyıde daha yenı basardı emekleme ayaga kalma yok zaten diş ve grip hıç bızı bırakmadı çocuk kendıne gelemedı 1 hafta ıyı bır hafta hasta

Benimki zaten uyumuyrdu simdi de 5te dikiyr beni. Aksam 10a kadar. Gece en az 4kez de kalkiyr.
Bu uykysyzluk ve hastalık çok yıprattı bızı banyo bıle yaptırsam hasta oluyo bağışıklığı guclendırecek bır care arıyorum arkadaşlar

Merhaba canım valla bende inan daha karar veremedim ne yapayım doğum gününe bilmiyorum ama yavaş yavaş şekilleniyor kafamda.pusetete hemen bakıyorum. Olmadı Sibel sorarım ben.tesekkur ederim canim
Şekıllenenlerı paylaşsan cnm bana fikir olur hastalıktan diş buğdayıda yapmadım çok isterdım kaynadı doğumgunundeb bıle korkuyorum

Bizim gece 2 leri buluyo bazen uyumamız keşke diyorum sallamaya alıştırsaydım bi türlü uyumuyo..

Yürütece koyuyorum baya geziyo evin içinde ama ayaklarına çok basamıyo daha. Birde bizim kilo 13.700 oldu ve sürekli de yemek istiyo 2 saatte bir acıkıyo ve sütüm de çok azaldı

Aynen cnm sürekli burnu tukalı gibi ama çekincede birşey gelmiyo öksürüğü hep var..
Siz yemekleri blendırdan geçiriyomusunuz ben geçiriyorum ağzına bi pütür gelince yemiyor hanımefendi

Aynen cnm sürekli burnu tukalı gibi ama çekincede birşey gelmiyo öksürüğü hep var..
Siz yemekleri blendırdan geçiriyomusunuz ben geçiriyorum ağzına bi pütür gelince yemiyor hanımefendi
En bastan berı hıç blendır yapmadım meyveler dahıl grıp için kiviye basladım burnu tıkalı olduğu için bugun blendırla verdım rahat yuttu ama bu gecıcı tekrar çatalla ezmeye devam edıcem inşaallah

Kizlar bebeginizde atesten sonra benekler cikarsa ama uc gun ates ve ardindan vucusunda kirmizi pemve benekler endiselenmeyin 6.evre diye bi hastalik ama bu cocuklarin bagisiklik kazanmasini sagluyo cocuklarda ve bi haftada geciyo yasamis bi anne olarak paylasayim dedim herkesin bebegine allah sifa versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…