2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Denizim ben de özledim:KK22: sen neler yaptın kayınbaban nasıl oldu
iyiyiz canım bizde. Gittiler şükür onlar.iste rapor falan çıkacaktı ya çıkardık gittiler. Bizimki kötü hastalık canım iyileşmez ama Rabbim sağlıklı ömür versin artık ne diyelim çok çektirmesin. Yaşta var artık zorluyor.

Kizlar doğum günü hazırlıklarına başladınız mi? Neler yapacaksınız Hediyelik olarak. Şimdi ben Fotolu magnet düşünüyorum. Başkada birsey gelmiyor aklıma. Baska bir hediye daha vermek istiyorum. Iste onun haricinde yemekler falan problem değilde süsleme ne yapayım. Perdeye asılan iyiki doğdun olur muhakkak başka ne olur. Fikirlerinizi yazın lütfen :KK66:

Bakın bu çok hoşuma gitti sizce nasıl. FB_IMG_1426591717408.jpg Bu arada foto yükleyebildim çok şükür ama beni görmeyen kalmadı sanırım. Albüm oluşturamiyirdum ya bir türlü.

Bakın bu çok hoşuma gitti sizce nasıl. Eki Görüntüle 1469097 Bu arada foto yükleyebildim çok şükür ama beni görmeyen kalmadı sanırım. Albüm oluşturamiyirdum ya bir türlü.
Deniz bu cok iyiymis cnm. Ben simdilik davetlilere karar verdim. 2mayisda yapicam mecbur. 8mayis aslinda ama o gun aşı var...
Dişini de o gun kutlayacagiz. Dis seklinde kurabiye dusunuyrm. Ayrica hem disi icin ayri hem de 1 yas icin ayri magnet planliyrm.
Susler a-city de satiliyr. Bi bak cnm.

Deniz bu cok iyiymis cnm. Ben simdilik davetlilere karar verdim. 2mayisda yapicam mecbur. 8mayis aslinda ama o gun aşı var...
Dişini de o gun kutlayacagiz. Dis seklinde kurabiye dusunuyrm. Ayrica hem disi icin ayri hem de 1 yas icin ayri magnet planliyrm.
Susler a-city de satiliyr. Bi bak cnm.
Aa sen aşı gününü değiştirmedinmi.

Canım bende içimde kalmasın diye en azından dış şeklinde kurabiye vereyim dedim.bizimde dış geç çıktı iki kere ankara gibi bir yerde insan çağırmak zor olurdu ama tam karar veremedim.fotolu magnet istiyorum 1 yaş için ama nerde yapılır bi fikrin varmı. Birde 1 şeklinde sabunlar var onlara bakayım diye düşündüm bir arkadas ta kavanoz hazırlıyor kendisine bana sende yap dedi.kafam karışık yani. Ama bir kaç çeşit hediye vereyim istiyorum.

Ben gününe karar vermedim daha perşembe geliyor ama sanırım haftasonu yaparım. Birde annemlere yapmaktan vaz geçtim ankarada yapıcam. Bu arada sende davetlisin bekliyorum.

syescim dün hero baby nin devam sütünü verdim,sevdi ama doyurmadı
normalde sma ve aptamil karışık veriyordum
keçi sütüne geç diyen var,bilmiyorum ya
mamalar hakkında ii şeyler söylemiyorlar ya
kızlar
biz diş partisinde magnet,buzdolabı süsü yaptırdık,diş şeklinde pasta vs,çok güzel geçti
ama doğum gününü sakin kutlayalım diyoruz,anneanne,dede,bakıcı teyzemiz ve ailesi ile diye düşündük

Aa sen aşı gününü değiştirmedinmi.

Canım bende içimde kalmasın diye en azından dış şeklinde kurabiye vereyim dedim.bizimde dış geç çıktı iki kere ankara gibi bir yerde insan çağırmak zor olurdu ama tam karar veremedim.fotolu magnet istiyorum 1 yaş için ama nerde yapılır bi fikrin varmı. Birde 1 şeklinde sabunlar var onlara bakayım diye düşündüm bir arkadas ta kavanoz hazırlıyor kendisine bana sende yap dedi.kafam karışık yani. Ama bir kaç çeşit hediye vereyim istiyorum.

Ben gününe karar vermedim daha perşembe geliyor ama sanırım haftasonu yaparım. Birde annemlere yapmaktan vaz geçtim ankarada yapıcam. Bu arada sende davetlisin bekliyorum.
Yok cnm degistirmedim.asiyi. hem 1mayis cuma tatil ya. Esim evde bana yardim eder dedim :KK66: kolay hazirlanirim dedim. 8inde de basbasa 3umuz kutlayacagiz :KK66: bize ozel. O gun kimse olmasin...
Cok naziksin cnm. Tesekkur ederim davetin icin. Annenlerle neden yapmayacaksin? Cok istiyrdun.
Ben de aklima yeni seyler gelirse yazarim sana. Acity nin alt katinda bebek magazalari var. Orada balon satan yer var hani. Cocuklar icin tren filan. Orda bir suru sus satiliyr. Ben de bakacagim. Aslinda bi gun denk gelsek orda keske :KK66:
Bir de gidebilirsem Ulus dan bakacagim. Anne bebek baba sapkasi filan olsun, yazik uzulmesin kocalar.

Kizlar bisi soracagim...
Oglumla geziyrz biz ama kucakta tasimak maglum zorlasti baya. Bebek arabasi cok konforlu guzel ama onunla da otobuse binilmiyr. Her zaman da taksi kullanamam. O nedenle baston bebek arabasi mi alsam dedim. Katlar otobuse filan binebilirim gibime geldi. Ne dersiniz..kullananiniz var mi?

Kizlar. Gecen ogluma boya aldim. Boya yapmaya baslayacagiz. 11aylik olmasini bekliyrm.ikisi de 11.5tl. Diger markalar cokkkk pahali 25-40tl arasinda.

Prit elle boya. Elini batirip kagida suruyrsun. Digeri de tam elini kavrayacak sekilde pastel boya gibi. Oradaki satis elemani bunlari tavsiye etti..

20150321_212719.jpg

Yok cnm degistirmedim.asiyi. hem 1mayis cuma tatil ya. Esim evde bana yardim eder dedim :KK66: kolay hazirlanirim dedim. 8inde de basbasa 3umuz kutlayacagiz :KK66: bize ozel. O gun kimse olmasin...
Cok naziksin cnm. Tesekkur ederim davetin icin. Annenlerle neden yapmayacaksin? Cok istiyrdun.
Ben de aklima yeni seyler gelirse yazarim sana. Acity nin alt katinda bebek magazalari var. Orada balon satan yer var hani. Cocuklar icin tren filan. Orda bir suru sus satiliyr. Ben de bakacagim. Aslinda bi gun denk gelsek orda keske :KK66:
Bir de gidebilirsem Ulus dan bakacagim. Anne bebek baba sapkasi filan olsun, yazik uzulmesin kocalar.
Bizimde perşembe gününe denk geliyor bizde o gün başbaşa kutlarız :KK66: Haftasonu da parti yaparız. Ya şimdi ben orda yapamıyorum ya gidip orda yapma fikri sonradan kötü geldi. Bende vazgeçtim. Burda az kişi var dedim ama 10 çift oldu simdiden. Bizimle cocuklarla falan 30 kişi neredeyse.

Bigün ayarlayalım denk gelelim çok sevinirim bende.sana yazarın ozelden

Kizlar. Gecen ogluma boya aldim. Boya yapmaya baslayacagiz. 11aylik olmasini bekliyrm.ikisi de 11.5tl. Diger markalar cokkkk pahali 25-40tl arasinda.

Prit elle boya. Elini batirip kagida suruyrsun. Digeri de tam elini kavrayacak sekilde pastel boya gibi. Oradaki satis elemani bunlari tavsiye etti..

Eki Görüntüle 1469862
Çok guzeller mis. Bizde alalım. Birde bende bu ara arıyorum baston puset ama su ucuz ve ince olanlardan. Epey baktım fakat arkalarindan yatmiyor bende ozan arabasında uyuyor hemen diye yatan istiyorum. Biz şehir dışına çok çıkıyoruz ama barajı arabasi kaplıyor resmen ondan bakıyorum. Şöyle uygun fiyatlı yatan bulursan banada haber verirmisin

X