2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
kızlar akşamları otururken bebiş yanınızdayken tv açıyor musunuz
Bizimki reklamsız yemek yemiyo diğer saatlerde de yumurcak izliyo yoksa sürekli kucak istıyo çok yaramaz eşim sakın izletme tv dıye kızardı ama bırgun o baktı ay bu ne ya hiç durmuyo tv siz bende reklam cd si yaptırcam dedım adam suspus

bizim ki de reklamsız yemiyor
reklam çıktığı anda hissediyor,sürekli bakıyor
bir süre kapattık tv yi,olacak gibi olmadı,açıyoruz biz de

Kizlar. Benim bu eleman kahvaltiyi hic sevmiyr. 2.5saat emzirmiyrm. Ac ama yemiyr. 2 kasik alip bagiriyr. Baya seyler denedim ama yemir. Cok nadiren yiyr kahvaltiyi. Ne yapacagim bilemiyrm..
Bir de surunup kalkip oturdugu icin işim iyice zorlasti. Her yere gidiyr ve kaza yapiyr. Kafayi dan dun carpiyr. Zaten wc ye zor gidiyrdum, artik hic gidemeyecegim

Canım ben bulamaç yapmıyorum tatları alsın diye ama sen yapabilirsin. Reçelle peyniri karıştır ver hem tadı güzel oluyor hemde yemesi ve yutmasi rahat oluyor.birde ben kahvaltıya ne kadar çok çeşit koyarsam o kadar istemiyor.cok fazla tat çeşitliliği rahatsız ediyor sanırım. Artık anne sütü sadece vitamin sağlıyor. Doyması için yemek yemesi gerekiyor. Bizimkininde Kıymalı şeylerle pek arası yok blender dan geçiyor kıyma hep ama çok faydası olmuyor gibi

Cnm. Tek tek yemedi. Karistirdim yemedi. Az cesit olmadi cok cesit olmadi olmadi. Inatla yemiyr. 2mama kasigi alip atiyr.
Buarada kiymayi blendirlama. Fena koku yayiyr yemez Ozan onu. Yusufda daha cok et halini seviyr. Elimle minik minik yapiyrm oni yiyr cnm. Kiymayla pek arasi yok. Ama kofte yaparsam guzel yiyr tabi suda hasliyrm cnm.

Hadi ya e napican şimdi. Kahvaltida en önemli öğün bence.

Valla bende dediğin gibi köfte yapıyorum onuda yiyor da yutamiyor gibi ağzını açıp bekliyor. Sanki bogazi da kalmış gibi.corbada işte blender dan geçince yiyor onuda az yiyor. kıymasız corba nin yarısı kadar bile değil. Demek konudan öyle yapıyor haftanın 5 günü ben buna nasıl et vericem.

Ne bileyim denizim. Her sabah kahvalti derdimiz. Yemiyr istemiyr. Cok nadir yiyr.
1gun balik ver et yerine. 1gun tavuk. 1gun etli yemek yedir. Kaldi 4gun. Baktin eti yiyr, bosver kiymayi o zaman. Sulu kofte yap cnm. Patetes havuc sogan ekle kofteyi pisiriken. Yani az kiyma olacak bu durumda. Yer belki o zaman. Ya da su ver yedirirken ara ara.

Fırına atıcam bugün köftesinden bakalım napicak. Fırın yemeklerini seviyor.zaten haftada 1 balık bir günde tavuk yiyor.bakalim ette deneyeyim. Elimle verdiğim şeyleri daha iyi yiyor

Mayis anneleri merhaba.

Sizlere bir sey sormak istiyorum. Bilgi verirseniz cok memnun olurum. 20 haftamda detayli ultrasonum olacak. Istanbul'daki mayis anne adaylari nerede ve ne kadara detayli ultrasona girdiniz.

Mayis anneleri merhaba.

Sizlere bir sey sormak istiyorum. Bilgi verirseniz cok memnun olurum. 20 haftamda detayli ultrasonum olacak. Istanbul'daki mayis anne adaylari nerede ve ne kadara detayli ultrasona girdiniz.
Bn girmedm ama özel şafak hastanesinde var cnm 150 mi 200ne duygu hastanesinde de oleymis

Denizcim. Bir sure ara vereyim dedim magdem yemiyor kahvaltiyi. Yulaf ve pirinc unuyla muhallebi yapip sutumden ekledim. Onu yedirdim. Yesin de yeter bana dedim.

Mayis anneleri merhaba.

Ben istanbulda degilim. Gittigim ozel hastanenin kendi radyologu bakti detayliya. O nedenle ekstra ucret vermedim ben.

Denizcim. Bir sure ara vereyim dedim magdem yemiyor kahvaltiyi. Yulaf ve pirinc unuyla muhallebi yapip sutumden ekledim. Onu yedirdim. Yesin de yeter bana dedim.
En mantıklı çözüm canım 10 gun sonra falan tekrar denersin.muhallebi yemesi güzel ama tekrar sıkılmasin muhallebiden.

Benimde fırında köfte denemem başarılı oldu.patates köfte attım fırına. Ağzına Elimle biraz patates bira köfte ufak ufak verdim. 2 köfte 1 küçük Patatesi yedirdim. Sona doğru bıraktı biraz ama olsun :)

Tavuklu Pilav (10+): 10 aylik olduk neredeyse ve henuz dişimiz yok. Yine de pirinç pilavini denemek istedim. Yemekte biraz zorlandi, o nedenle çatalla ezerek yedirdim.
Malzemeler
●2 çorba kaşığı silme pirinç
●1 çay kaşığı zeytinyağ
●Su
●Haşlanmış tavuk

Yapılışı: Güzelce yikanan pirinclerin uzerine su eklenir ve ocağa alinir. Su kaynayinca alti kisilir ve kapagi kapatilir. Pirinçler suyunu cekmek uzereyken zeytinyag eklenir. Suyunu cekince alti kapatilarak demlenmeye birakilir. Uzerine haşlanmış tavuk parçaları eklenerek minigimize yedirilir. Afiyet olsun.
Not: Normalde pirinci kavurarak yapiyorum. O nedenle de 1 pirince 2 su ölçüsünü kullaniyorum. Ancak bebegime yedirmek icin kavurmadim. Bu nedenle 1 pirince 3 su olcusunu kullandim. Lapa olmadi. Tane tane oldu. Pirinci cay bardagina koydugumda,1 parmak yukseklikteydi. O nedenle 3 parmak yukseklige kadar da su ekledim. Yani 2 çorba kasigi pirinci yarim cay bardagi su ile pisirmis oldum.

Masallah Ozana..gayet guzel yemis cnm. Disler ne alemde? Biz de hala yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…