2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Maşallah sübhanallah 7 aylıkken emmemeye başladı sadece mama alıyor maalesef, bizde sürünüyoruz ama daha emeklemiyoruz bakalım...
cnm hangi mamayı kullanıyorsun
sma aldım hiç sevmedi,aptamil biraz,en çok da bebelac sevdi,ama insan da fiyatı acaba kalitesini etkiler mi diye düşünüyor
bir de aptamil güvenilir mi,gdo çıktı falan demişler
biz de sürünüyoruz cnm,ama emekleme oyuncağından umutluyum,bir de dün arkadaımız artk ayakta desteksiz durması lazım dedi,bizimkine denedik,yığılıverdi

Canım sen arkadaşına hiç bakma her bebek aynı değil kimi erken yürür kimi geç saçma bir tespit arkadaşınınki. Ben sma veya hipp kullanıyorum aptamil ve bebelac aynı şirkete ait numil ürünü arasında pek bir fark yok için rahat olsun

Kizlar Günaydın. Dün arkadaslara yemeğe davetliydik. Tam gidecez birden televizyona gelen elektrik kesildi.arkadas var elektrikte anlıyor ben yarin hallederim basit bisey dedi. Neyse biz çıktık .çok güzel bir gece geçirdik arkadaslarla. Eve bir geldik buzdolabında calismiyor. Salonda ve mutfakta prizlerde hiç elektrik yok.simdi o arkadaş geldi baktı. Bi yerlerde kablo yanmış diyor. Duvarda bile azda olsa elektrik var.duvara dokuzuncu seni geri istiyor. Neyse bizde çıktık evden korktum. Elektrikci yapacak inşallah. Ben o arada napalım bilemiyorum tabi.sabah sabah başıma gelene bakin

oyy deniz çok tehlikeli geçmiş olsun

tmm cnm

çok geçmiş olsun

Kizlar bizim evden başlayan elektrik akımı bütün blogu yakmış. Şimdi asagida hem bizim Elektrikci ler hemde sitenin problemi için tekden gelen görevliler var.bizim evin Bitiyor da bloğa 5 de verecekleemis akımı. O değilde 10 katlı bina Millet bize küfrederek çıkıyordur meedivenleri. Aman tanrım birde bugün bir dünya alış veriş yapacaktım. Ne hayallerim vardı bir bilseniz

cnm olsun
ALLAH korumuş sizi

İlaç verıyomusun

Oy denizim. Allah korumus sizi. Gecmis olsun. Sizin ne sucunuz olacak cnm.

O bebek artik ayakta durmali diyenin alinim karislarim. Bilirkisi cok masallah etrafimizda. Benim oglumda durmuyr ayakta hem de hic. Basmiyr bile yere. Uzmeyin kendinizi bosuna.

Bizim eleman yerde komonda gibi gidiyr. Bugun ilk kez surunurken kalkip oturdu kendi cok sevindim.
Demin de ilk düşme kazasini yasadi. Hop arkaya dustu kafasini vurdu. Agladi baya kuzum. Sukur kusma yok, goz koordinasyonu da iyi.

Teşekkür ederim Cutecim. Çok şükür tam olmasada düzeldi elektrikler imiz. Sizede geçmiş olsun bu arada.

Maşallah Yusufum a küçük komandom benim

Her bebeğin gelişimi çok farklı Benimkide ayakta duruyo ama emekleyemiyor. Resmen poposunu kaldıramiyor

Saol.cnm

Ozannnn. O popoyu yerim ben. Tatli kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…