2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Benımde oğlumun aynı şekilde uyku sorunu vardı.yarım saate bir kalkıyoduk sabaha kadar.gerçekten çok zor uykusuzluk çileden çıkarıyor insanı çok kere ağladım onunla beraber :KK43: ama sanırım bizim sorunumuz açlıkmış.Hatta hatırlarsanız sormuştum size neler yediriyosunuz oğlum doymuyo gibi geliyo diye.devam sütüne başladık sabah uyannca ve gece uyumadan veriyorum 100 cc falan içiyo ama geceleri uyumaya başladı 2 kez kalkıyor.bu ihtimali gözden geçirin derim.bide rezene yada melisa çayıda faydalı bence.Allah hepimize yardım etsin :)
Yok canım aç değil mama alıyor zaten benimki aç olma ihtimali yok yani. Birde zaten doğduğundan ber uyumuyor

Kesinlikle cute a katılıyorum. .benim kızım da öyle biliyorsunuz..ben esıme diyorum uykum bölünmesi diyorsan oturma odasına git diyorum bazen de öyle imalı diyorum ki gidemiyor bazen gerçekten kiyamiyorum sabah ise gidiyor die tamam sen içerde uyu diyorum kızım la gece siz deyin beş ben deyim 10 kere uyanarak yatiyoruz napalım bisekilde dediginiz gibi düzene girecek inşallah umutla bekliyoruz...
ama kızlar uyumasinlar napalım sağlıklı olsunlar da kızım 3 gündür atesler içinde 39 u geçiyor ateşi 2 kere acil e gittik daha yeni düştü ateşi bogazi enfeksiyon olmuş inanin gözüne bakıyorum baygın baygın uyuyor kızım eski haline gel de yeter ki uyuma uyutmaya diyorum hastalık çok zormuş ilk defa böyle olduk:KK43: antibiyotik verdi dr ona başladık..
Geçmiş olsun canım. Öyle tabi bir gülüşü herseyi siliyor. Çok şükür bunada. Eşim de 9 aydır benimle uyumuyor zatende dün gece sanırım biraz sabri taştı. Arada bana bile oluyor. Bizim uykusuzluk hat safhada çünkü. Ben ayrı yatamıyorum kocaman gecede olsa özlüyorum. Git diyemiyorum.oda dün gece hatta bu sabah ilk defa gitti zaten.

Saol cnm. Ben de yatirmadan once muhallebi yedirim vs. Hicccc fayda etmedi uykusuna..acliktan degil cnm benimki.
bir de dr.a sormustum rezene vs vereyim mi diye. Verme dedi..sadece gerekirse ihlamur dedi. Baska bitki cayi verme 1yasina kadar dedi.

Oy kiyamam. Cok gecmis olsun cnm. Allah sifa versin..cok uzuldum.

Geçmiş olsun canım. Öyle tabi bir gülüşü herseyi siliyor. Çok şükür bunada. Eşim de 9 aydır benimle uyumuyor zatende dün gece sanırım biraz sabri taştı. Arada bana bile oluyor. Bizim uykusuzluk hat safhada çünkü. Ben ayrı yatamıyorum kocaman gecede olsa özlüyorum. Git diyemiyorum.oda dün gece hatta bu sabah ilk defa gitti zaten.
sağolun şimdi kontrol halindeieyim bu gece yukselmez inşallah ateşi..aAllah tüm kuzulari korusun..

Denizcim. Biskuvileri ekmek yerine kahvalti da kullaniyrm. Bazen yogurda ekliyrm. Surekli yapmiyrm zaten buskuviyi.

Selam kızlar;

Dün bütün gün evde oğluşumla ilgilendim, büyüyor artık bana daha çok bağlanıyor kucağıma gelmeye çalışıyor çok mutlu oluyorum bir de babasını kıskanıyor adam korkusundan elini elime vuramıyor babasına bağırıp bana sarılıyor yavrum :nazar::KK68:, Rabbim evlatlarımızı bağışlasın olmayanlara da nasip etsin inşallah... Uykusuzluğa, yorgunluğa, şişko olmaya, her şeye değer:KK68::KK68::KK68:
Hayırlı sabahlar arkadaşlar oğlum 11mayis doğumlu ve bn tekrardan hamileyim oğlum emmiyordu ve şuan biraktirmaya çalışıyorum ama aklına gelince durmuyor ne yapmalıyım

Allah analı babalı büyütsün bir an önce kesmeye çalış sütten

Kizlar ya bu ozanin uyku sorunu nolacak böyle. Çok zor durumdayım. Artık size bile ozan uyumuyor demeye çekiniyorum. Dün gece saat 3 te uyudu sabah 9 da uyandi 6 saat ya çok az. Bana bile çok az. Birde yarım saatte bi uyandi.kac defa kalktım bilmiyorum.bir emiyor bir emmiyor.emmeyince kucakta gezdiriyorum uyusun diye.oyle yanıma alınca bağırıyor. Yetmezmiş gibi birde eşim sabah beş gibi ilk defa bana bağırdı. Milletin çocuğu uyuyor seninki neden uyumuyor diyo.hakli adam uykusuz ise gidiyor hep.9 ayin sonunda o isyan etti benimde yakındır. Odayı terk etti salonda yattı. Şimdi biz ozan uyanınca oturma odasına geçtik salonda eşim yatıyor diye.oda kalktı bizim odanın önünden yatak odasına geçti bakmadı bile bu tarafa. Beni neden suçluyor anlamadım. Yuruse yada emeklese yorulur uyurdu diyor. Hani sizede diyorum ya arada gec yurusun acelem yok diye onu diyor bana.sen yurutme daha cocugu diyor.Zaten dişimde bi dünya dikiş var.agri sizi yok ama hayatımı etkiliyor neticede.aglamak üzereyim. Ozan yanımda gayet mutlu oyuncaklarıyla oynuyor. Benim bile esnemekten ağzım ayrıldı ozanda tık yok.

Oyy denizim çok üzüldüm zor bir gün geçirmiş eşin yorgunlukta olunca patlamış belli ama seni suçlaması çok saçma senin çocuğun falan biraz ağır olmuş ikinizin çocuğu... Yürümemesi, emeklememesi de senin suçun değil her çocuğun gelişimi farklı bizim pıtırcıkda hiç bir şey yok henüz, zamanı gelince bunların hepsi olacak inşallah. Diş çıkartıyorlar ondan huysuzdur Ozanım geçecek bu günlerde inşallah:KK19:

Selam kızlar;

Dün bütün gün evde oğluşumla ilgilendim, büyüyor artık bana daha çok bağlanıyor kucağıma gelmeye çalışıyor çok mutlu oluyorum bir de babasını kıskanıyor adam korkusundan elini elime vuramıyor babasına bağırıp bana sarılıyor yavrum :nazar::KK68:, Rabbim evlatlarımızı bağışlasın olmayanlara da nasip etsin inşallah... Uykusuzluğa, yorgunluğa, şişko olmaya, her şeye değer:KK68::KK68::KK68:

Allah analı babalı büyütsün bir an önce kesmeye çalış sütten

Oyy denizim çok üzüldüm zor bir gün geçirmiş eşin yorgunlukta olunca patlamış belli ama seni suçlaması çok saçma senin çocuğun falan biraz ağır olmuş ikinizin çocuğu... Yürümemesi, emeklememesi de senin suçun değil her çocuğun gelişimi farklı bizim pıtırcıkda hiç bir şey yok henüz, zamanı gelince bunların hepsi olacak inşallah. Diş çıkartıyorlar ondan huysuzdur Ozanım geçecek bu günlerde inşallah:KK19:
Nerdesin yahu sen. Yusuf nasil.

Beni çok kırdı Syes cim ama aldı gönlümü yine.ayni çocukla aynı sorunu yaşıyoruz suçlu ben oluyorum.neyse geçti artık.

Bu arada hayalini kurduğum şeyi yaşıyorsun. Evlat ta kız erkek ayrımım yok ama erkek olduğunu duyunca ah dedim oğlum şimdi beni sahiplenir kıskanır.kimsede durmaz annesine gelir. . Hahaha babasına biraz haksızlık oluyor ama napalım. Bencilligim tutuyor arada.

Bu arada sen şişko değilsin. Sen kendini kilolu gördükçe ben hayattan soguyorum resmen :KK43:

Nerdesin yahu sen. Yusuf nasil.

Beni çok kırdı Syes cim ama aldı gönlümü yine.ayni çocukla aynı sorunu yaşıyoruz suçlu ben oluyorum.neyse geçti artık.

Bu arada hayalini kurduğum şeyi yaşıyorsun. Evlat ta kız erkek ayrımım yok ama erkek olduğunu duyunca ah dedim oğlum şimdi beni sahiplenir kıskanır.kimsede durmaz annesine gelir. . Hahaha babasına biraz haksızlık oluyor ama napalım. Bencilligim tutuyor arada.

Bu arada sen şişko değilsin. Sen kendini kilolu gördükçe ben hayattan soguyorum resmen :KK43:

Ya Denizim çok şişkoyum hatta ondan ziyade bu halimle ben mutlu değilim mutlu olsam kilo falan çok da önemli değil, başladım yürüyüşe Yusuf artık emmediği için form çayı da içiyorum ama spora yazılmadan zor gibi görünüyor hatta diyetisyene gitmem lazım ama listeye asla uyamam çalıştığım için :KK43:

Yusuf iyi, emeklemeye çalışıyor inşallah emekleyecek bekliyoruz:nazar::rolleyes: babası bozuluyor kucağıma atlamasına bana bağlanmasına ama bir şey de yapamıyor, aranı düzelt şimdiden uzaksınız diye arada korkutuyorum kocamı acayip tırsıyor :KK70: benim de hoşuma gidiyor kötü müyüm neyim:KK45:

Allah kocacığınla muhabbetinizi arttırsın ozanla daha daha çok arttırsın inşallah:KK45:

Ya Denizim çok şişkoyum hatta ondan ziyade bu halimle ben mutlu değilim mutlu olsam kilo falan çok da önemli değil, başladım yürüyüşe Yusuf artık emmediği için form çayı da içiyorum ama spora yazılmadan zor gibi görünüyor hatta diyetisyene gitmem lazım ama listeye asla uyamam çalıştığım için :KK43:

Yusuf iyi, emeklemeye çalışıyor inşallah emekleyecek bekliyoruz:nazar::rolleyes: babası bozuluyor kucağıma atlamasına bana bağlanmasına ama bir şey de yapamıyor, aranı düzelt şimdiden uzaksınız diye arada korkutuyorum kocamı acayip tırsıyor :KK70: benim de hoşuma gidiyor kötü müyüm neyim:KK45:

Allah kocacığınla muhabbetinizi arttırsın ozanla daha daha çok arttırsın inşallah:KK45:
:KK66:
Cok fenasin syes. Kocayi kotu korkutmussun. Yusuf emmeyi kendi mi birakti?

:KK66:
Cok fenasin syes. Kocayi kotu korkutmussun. Yusuf emmeyi kendi mi birakti?
Kimse eşimin yerini tutamaz diyordum oğlum bastırdı babasını :KK68:

işe Yusuf 4 aylık bile değildi başladım, ilk zamanlar emiyordu 6. aydan sonra direnmeye başladı 7. aydan beri de napıyorsam emmiyor sürekli sağmak da sütü azaltıyor emmesi lazım bulamadım bir yol:KK43:

Hahaha iyi yapmışsın korksun boşver. Oglus lar Soz konusu olunca az kötüyüz galiba. :KK66:

Fıstık gibisin arkadaşım sen hiç takılma kiloya falan.

Bu arada amin canim.aslinda es konusunda inanılmaz şanslı birisiyim 11 oldu ve gecen ki gibi küçük şeyler dışında hiç sorunum olmadı. Iyi ki tanimisim. Düşün işte ozani bile babaya benzettim.ayni kocami doğurdum diyorum. Yusuf ta aynı baba bu arada

Hahaha iyi yapmışsın korksun boşver. Oglus lar Soz konusu olunca az kötüyüz galiba. :KK66:

Fıstık gibisin arkadaşım sen hiç takılma kiloya falan.

Bu arada amin canim.aslinda es konusunda inanılmaz şanslı birisiyim 11 oldu ve gecen ki gibi küçük şeyler dışında hiç sorunum olmadı. Iyi ki tanimisim. Düşün işte ozani bile babaya benzettim.ayni kocami doğurdum diyorum. Yusuf ta aynı baba bu arada

Oyy maşallah subhanallah denizim :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

Sende çok güzelsin , çok beğeniyorum seni:nazar::cool:

Arkadaşlar yazdiklarinizi okuyorum da bnm oğlum cok hızlı emekleme var 2disi var koltuklardan sehbalardan tutunup kalkio yürüyecek dıştan tutunarak yürüyor ama kilolu değil yiyor ama almıyor bnde dert etmiyorum tahlilleri de temiz

Arkadaşlar yazdiklarinizi okuyorum da bnm oğlum cok hızlı emekleme var 2disi var koltuklardan sehbalardan tutunup kalkio yürüyecek dıştan tutunarak yürüyor ama kilolu değil yiyor ama almıyor bnde dert etmiyorum tahlilleri de temiz
benim bebeğim de kesinlikle kilo almıyor
emmeyi bıraktı,biberonu da kabul etmiyor,yaklaşık 1aydır zorla kaşıkla mama veriyoruz
ayyyy kızlar ne güzel anlatmışsınız,bizim kız da hiç öyle sırnaşma yok,kucağa alınca basıyor çığlığğı,bir de kucağa alıştırma derler,dönünceye kadar hep kucağımdaydı,şimdi mümkün değil :KK43:

benim bebeğim de kesinlikle kilo almıyor
emmeyi bıraktı,biberonu da kabul etmiyor,yaklaşık 1aydır zorla kaşıkla mama veriyoruz
ayyyy kızlar ne güzel anlatmışsınız,bizim kız da hiç öyle sırnaşma yok,kucağa alınca basıyor çığlığğı,bir de kucağa alıştırma derler,dönünceye kadar hep kucağımdaydı,şimdi mümkün değil :KK43:
Bnm oğlum nazar değmesin yiyor ama almio kucağında bana sarilmayi gigsume yatmaya bayilio

X