2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
tabikiben de daha rahat ve mutluyum.dislerimiz pirtlamaya basladi onun disinda cok sukur baska skntimiz yok;-)Hoppa

Gecmiss olsun agir geliyorlar kucaga zorlandin demekki 40. Cikinca gel demisti doktorum gitmedim.

cnm benim sıkça ağrıyor
çünkü evin bütün işi üstümde
bebişe kaldır et derken,sızlamalar hep var ben de maalesef
Saolun kizlar. Insallah gececek. Iyice baktim bugun. Herhangibir aciklik vs yok sukur. 40 kontrolunde guzel demisti dr.

Merhaba kizlar.bayadir giremiyorum ama takip etmeye calisiyorum.7,5 aylik olduk dis ve emeklemede hala tik yok:) bide mizmiz cimcimem.bu arada soku yadadim bi hafta once.korunuyoduk ve adetim devam etti.meger 3aylik hamileymisim:KK43: napcam bilmiyorum psikoloji desen alt ust.mevla neylerse guzel eyler deyip kendimi teselli ediyorum iste

Merhaba kizlar.bayadir giremiyorum ama takip etmeye calisiyorum.7,5 aylik olduk dis ve emeklemede hala tik yok:) bide mizmiz cimcimem.bu arada soku yadadim bi hafta once.korunuyoduk ve adetim devam etti.meger 3aylik hamileymisim:KK43: napcam bilmiyorum psikoloji desen alt ust.mevla neylerse guzel eyler deyip kendimi teselli ediyorum iste
Oyyy supriz yumurta gelmis :KK66:
Masallah Allah bagislasin. Gebelik hormonlari psikolojiyi alt ust ediyr. Allah yardimciniz olsun.

Aaa birtane daha bebis geliyo.hadi hayirlisi. Saglikla kucagina alirsin insallah. Hep korunanlar gebe vallahi.3 yil korunnadim gebe kalamadim sans iste. Simdi korunuyom ya her an gebe kalcam gibi geliyo.

Oglum bugu 1de uyudu. Cok sukur allaha. Insallah gecemizde iyi gecer. Bugun sabahta ilk defa 2 saat araliksiz uyudu. Allahim Kendi nazarim degecek sanirim. Masallah masallah

:::::::) plojovikcim,hatırladığına sevindim,ben de çoğunuzu hatırlıyorrum
40 ım çıktıktan sonra safra kesesi ameliyatı oldum,ev taşıdık,bayağı zor günleri,atlattık çok şükür
bu arada bizi çok üzen bir şey oldu bebişimizin sağlığı hakkında,doğuştan bıngıldağı ufak doğdu,şu anda da kapanmak üzere ALLAH korusun,her ay baş çevresinin büyümesi kontrol ediliyor,ayına göre biraz küçük,nşallah RABBİM in izniyle düzenli büyür ve sıkıntımız olmaz
işe de başladım,sütüm azaldı,ev,okul,bakıcı derken böyle koşturma içindeyim
sen nasılsın

Hatirlarim tabii :)
Tesekkur ederim iyiyim,iyiyiz cok sukur :)
Kucucukler ama cok gucluler insallah sıkıntı olmaz iyi haberlerini duy hep bebisinin..
Insan herseyin boyle olabilecegini hayal edemiyor ama onlar saglikli olsun yter diye teselliyle bir gulucukleriyle guc veriyorlar..Biraz daha buyudulerinde daha da keyifli olacak hersey insallah :)
Buarada whatsapp grubumuz var Mayis Anneleri katilmak istersen yardimci olurum..

Kizlar birkac gundur benim sezeryan yerim aciyr. Uzerine yatamiyrm. Sizlerde de oldu mu diye merak ettim.

Ben 1 kere bu ev tasima asamalarinda cok usudugum birgun yasadim canim.Uzerine yatamayacak kotuyse bayagi zorlanmissin sanirim..Hic gitmediysen bi kontrolde faydali olir icin rahtlar :KK66:

Aman aman bir bebis daha :)
Allah saglikla kavustursun insallahh..

Hatirlarim tabii :)
Tesekkur ederim iyiyim,iyiyiz cok sukur :)
Kucucukler ama cok gucluler insallah sıkıntı olmaz iyi haberlerini duy hep bebisinin..
Insan herseyin boyle olabilecegini hayal edemiyor ama onlar saglikli olsun yter diye teselliyle bir gulucukleriyle guc veriyorlar..Biraz daha buyudulerinde daha da keyifli olacak hersey insallah :)
Buarada whatsapp grubumuz var Mayis Anneleri katilmak istersen yardimci olurum..

Ben 1 kere bu ev tasima asamalarinda cok usudugum birgun yasadim canim.Uzerine yatamayacak kotuyse bayagi zorlanmissin sanirim..Hic gitmediysen bi kontrolde faydali olir icin rahtlar :KK66:

Aman aman bir bebis daha :)
Allah saglikla kavustursun insallahh..
Amin canim insallah.bakim bugun kontrolum var.kizimi erkenden sutten kesecegime cok uzuldum ya.anne sutune daha cok ihtiyaci.kendimi cok kotu hissediyorum bu yuzden.boncuk gozleriyle bide agliyoki sipa meme diye icim gidiyo:KK43:

Oyyy supriz yumurta gelmis :KK66:
Masallah Allah bagislasin. Gebelik hormonlari psikolojiyi alt ust ediyr. Allah yardimciniz olsun.
Amin canim cumlemizinkini.dua edin bi an once adapte olayim bu surece.kizim sutten kestim diye bambaska bi cocuk oldu cikti.uyku sifir,midem halsizligim cabasi.aldr cogun ufak diye baski yapan okadar cokki 4 sene olmadi 3 dusugum oldu.okadar olsun diye cirpindik nasil allahin lutfu olan minnacik bi cana kiyarim.insanlar mi acimasiz ben mi tuhafim anlamadm.bide aldr derken okadar rahatlarki can bu yaa:KK43:

Aaa birtane daha bebis geliyo.hadi hayirlisi. Saglikla kucagina alirsin insallah. Hep korunanlar gebe vallahi.3 yil korunnadim gebe kalamadim sans iste. Simdi korunuyom ya her an gebe kalcam gibi geliyo.
Aynen canim benimde 4 sene olmadi 3 dusuk olmustu.bilmiyorum baska kimler hamile ki.hamile arkadaslar bi akil versnlr bana.emziriyolar mi nasil bi duzen olusturdular.dikkat ustu dikkat edin kizlar...

hadi ya ben de ara ara düşünüyorum acaba hamile miyim diye :anneadayı: Allah sağlıklı sıhhatli evlat eylesin inşallah, hayırlı olsun

Amin canim cumlemizinkini.dua edin bi an once adapte olayim bu surece.kizim sutten kestim diye bambaska bi cocuk oldu cikti.uyku sifir,midem halsizligim cabasi.aldr cogun ufak diye baski yapan okadar cokki 4 sene olmadi 3 dusugum oldu.okadar olsun diye cirpindik nasil allahin lutfu olan minnacik bi cana kiyarim.insanlar mi acimasiz ben mi tuhafim anlamadm.bide aldr derken okadar rahatlarki can bu yaa:KK43:
o aldır diyenleri dövmek istiyorum nasıl Allah'ın verdiği bir cana kıyarlar, lütfen dinleme onları aralarında yaş farkı az olacağı için daha sonra çok rahat edeceksin. Eltimin bir çocuğu 6 yaşında diğeri 1 yaşında , çocuğu okula başladı ama küçüğe bakmaktan büyüğüyle ilgilenemiyor eşi de yardımcı olmuyor, kızı sınıfın gerisinde kalıyor. Sende en azından böyle bir sorun olmayacak Allahın izniyle, çalışmıyor olsaydım ben de çok isterdim hemen 2. çocuğu, zor olsa bile tek çocuk taraftarı değilim.

Sen de degil insanlarda sorun var cnm. Minicik bir cana kiyilmaz. Soylemesi bile korkunc. Ister hemen kolaylikla cocuk sahibi olmus ol ister zorla tedaviyle. Hic fark etmez. O senin parcan. Suan kollarindaki minnosun neyse karnindaki de oyle cnm. Sana ihtiyaci olan bir can. Allah bagislasin.
Ben de dusunmuyrm ikinciyi cunku ciddi saglik sorunlarina neden oldu bana. Ama olursa inan bir saniye bile dusunmem dogururum. Hic de canimi sikmam millet onu dedi bunu dedi diye. Abimle aram 11 ay benim. Anneme dd cok demisler aldir cocugun kucuk diye. Annem onlari dinlese simdi ben olmayacaktim. Annemde vicdan azabindan kahrolacakti kesin. Baslarda zorlanacaksin biliyorum ama ikisi de ortaya cikti mi ohhh senden mutlusu olmayacak cnm. Saglikla kavus insallah. Allah sana guc kuvvet versin. Hep pozitif kisimlari dusun cnm. Misal cift yumurta ikizi gibi olacaklar :KK66:.bizi oyle saniyrlarmis.... en iyi arkadaslari yine kendileri olacaklar. Bence artisi cok cocuklarin icin cnm.

o aldır diyenleri dövmek istiyorum nasıl Allah'ın verdiği bir cana kıyarlar, lütfen dinleme onları aralarında yaş farkı az olacağı için daha sonra çok rahat edeceksin. Eltimin bir çocuğu 6 yaşında diğeri 1 yaşında , çocuğu okula başladı ama küçüğe bakmaktan büyüğüyle ilgilenemiyor eşi de yardımcı olmuyor, kızı sınıfın gerisinde kalıyor. Sende en azından böyle bir sorun olmayacak Allahın izniyle, çalışmıyor olsaydım ben de çok isterdim hemen 2. çocuğu, zor olsa bile tek çocuk taraftarı değilim.
Kocamannnn bir alkis guzel Yusufun guzel annesine.

Sağol canım benimmm, Yusuf'ların anneleri birbirine benziyormuş demek ki:KK19: içten içe hamile olsam ne güzel olur demiyor değilim. Ama çalışmam lazım şimdi düşünemiyorum olsa da şükredip doğururum
Ayy cok sirinsin cnm...
Ben hamile olmayi dusunemiyrm cunku halaaaa ilac kullaniyrm. Onun icin olmasin diye dua ediyrm cunku gebelikte icemeyecegim ilaclar alerji ilaci. Icmesem yuzum gozum sisiyr. Icsem bebek engelli olabilir benim yuzumden. Zaten pihtilasmam var. 2 bebegim öldu karnimda. Surekli igne aspirin. Aspirin de alerjimi patlatiyr derken kisir dongu. Yoksa cok isterdim 5tane dogurmayi cok ciddiyim bu konuda :KK66: ama hersey kismet. Allah yavruma saglik versin. Onun acisini bana gostermesin yeter (hepimizin evlatlari icinde). Onu buyutebileyim en buyum mutluluk bana.

Ayy cok sirinsin cnm...
Ben hamile olmayi dusunemiyrm cunku halaaaa ilac kullaniyrm. Onun icin olmasin diye dua ediyrm cunku gebelikte icemeyecegim ilaclar alerji ilaci. Icmesem yuzum gozum sisiyr. Icsem bebek engelli olabilir benim yuzumden. Zaten pihtilasmam var. 2 bebegim öldu karnimda. Surekli igne aspirin. Aspirin de alerjimi patlatiyr derken kisir dongu. Yoksa cok isterdim 5tane dogurmayi cok ciddiyim bu konuda :KK66: ama hersey kismet. Allah yavruma saglik versin. Onun acisini bana gostermesin yeter (hepimizin evlatlari icinde). Onu buyutebileyim en buyum mutluluk bana.
Amin . Çok geçmiş olsun ben de olsam düşünmezdim. Rabbim yavrularımızı korusun isteyenlere nasip etsin inşallah...

Amin canim insallah.bakim bugun kontrolum var.kizimi erkenden sutten kesecegime cok uzuldum ya.anne sutune daha cok ihtiyaci.kendimi cok kotu hissediyorum bu yuzden.boncuk gozleriyle bide agliyoki sipa meme diye icim gidiyo:KK43:

Hemen kesilmesi gerekli mi ki? Degil diye biliyorum sanki..insallah en azindan yavas yavas birakmis olsun birdende garip olacak..Bunlari dusunen Rabbim onunda bir kolayligini verir sıkma canini:KK66: Buna sukur bu zamana kadar geldiniz..

Aynen canim benimde 4 sene olmadi 3 dusuk olmustu.bilmiyorum baska kimler hamile ki.hamile arkadaslar bi akil versnlr bana.emziriyolar mi nasil bn olusturdular.dikkat ustu dikkat edin kizlar...
Var canim baska gebelerde senin disinda 3 kisi biliyorum ben ve ikisinin ilk tedaviyle olmus,seni gorunce yardimci olacaklardir.benimde ilki tup bebe. Birdaha yapmam tup bebek falan cok zor ve sıkintilj bir donem ama yuce rabbim verirse ikincide hatta ucuncude kabulum. Lutfen ama zamani gelince olsun daha erken bana.

X