2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513

Kızının ismi Elif Asya mı bir de Zeynep olsaydı favori 3 ismim olurdu maşallah Rabbim bağışlasın ismiyle büyüsün...

5. aydan itibaren ek gıdaya başladık çalıştığım için mememi pek tutmuyor geceleri emziriyorum, gün içerisinde sma mama, çorba, yoğurt, meyve püresi yiyor.

araştırdığın için çok sağol canım evet %25 çıkıyor sağlık ocağında hep yanlış ölçüldü, salı günü götürdüğümde 69 cm dediler 64 cm çıktı geçen ay dr götürdüğümde yine 64 cm di. boyum 1.63 eşim 1.80 benim ailemde ve eşimin ailesinde öyle bariz kısa kimse yok kayınvalidem haricinde

Bu saglik ocagi niye hep yanlis olcuyr anlamiyrm. Dr bakti 73 cm dedi. Saglik ocagi bi 69 olctu bu 71 ayni gun hem de.
Cnm sen de al eline mezurayi, olc evde.

Bu saglik ocagi niye hep yanlis olcuyr anlamiyrm. Dr bakti 73 cm dedi. Saglik ocagi bi 69 olctu bu 71 ayni gun hem de.
Cnm sen de al eline mezurayi, olc evde.
valla bundan sonra öyle yapıcam sağlık ocağı yanlış ölçüyor bizde, geçen ay 67 cm dedi salı günü ilk 66 cm deyince 1 ayda kısalmış mı deyince tekrar ölçtü haa şey 69 cm hihihi diye de gülüyor pişkin

Canim cok gecmis olsun,Allah acil sifa versin Yusuf'a..insallahh kemiklerinden yana da sorun cikmaz..
Yusuf'a en cok sen lazimsin,iyi dusun iyi hisset..Dilerim guzel haberlerini alirsin..

Hay Allah hepsi ust uste gelmis Susuz kaldigi icin kan gelmistir belki canim. Valla ne diyecegimi bilemedim. Rabbim sifa versin. Biran once toparlanir insallah Yusuf pasa. Sen de kendine dikkat et guclu olmalisin. Sana ihtiyaci var annesi. Gelismelerden haberdar et lutfen. Cok gecmis olsun canim.

Canım çok geçmiş olsun, çok üzüldüm. Allah yavrularimiza sağlık sıhhat versin.
Arladasin da dediği gibi,suan yavrunun sana en cok ihtiyacı olduğu zmn, o yuzden kendini suçlama, kilosu da kötü degil bence, nasil yetişkinler hep ayni kiloda degilse bebekler de ayni. Genetik çoğu sey. İnşallah iyi haberlerini alicaz burdan, haberdar etmeyi unutma

amin inşallah... su içirmeye kalkıştıkça daha çok sinirleniyor saatlerce ağlıyor gözleri şişti 2 gündür ağlamaktan ne yapıcaz bizde bilmiyoruz ki çok sinirli inatçı bir bebek
bende o kadar kafama takmıyodum kilosunu ama ishalle birlikte daha da eridi yavrum genetik olma olasılığı yüksek kilosunun kız kardeşimin biri 42 kilo diğeri 44 kilo kardeşimin boyu 1.82 kilosu 63 ama göz altları da çökünce ishalde de kan olunca ister istemez kötü etkilendim

canim hersey ustuste gelmis valla. Arkadasin dedigi dogru makatta yirtilma cok gorulen dogal bisey.seninkide oyke olmustur bence.kilosuda iyi cok takma kafana yipratma kendini duzene girer insallah hersey.bugunki doktor sonucunuda yaz. Gecmis olsu

canim hersey ustuste gelmis valla. Arkadasin dedigi dogru makatta yirtilma cok gorulen dogal bisey.seninkide oyke olmustur bence.kilosuda iyi cok takma kafana yipratma kendini duzene girer insallah hersey.bugunki doktor sonucunuda yaz. Gecmis olsu

Sağol canım benimmm

ishali daha iyiymiş az önce annemle konuştum kalça çıkığı için film çekmişler temiz çıkmış bazı bebeklerde ses gelebiliyormuş :) 3 ay sonra yine ortopediye kontrole gidicez

Canım çok geçmiş olsun okudum diğer mesajları da çok üzüldüm minişe çok geçmiş olsun, arkdaşların dediği gibi herşey üst üste gelmiş.. İyi olur inşallah bi an önce, Allah yardımcınız olsun. Buarada bizimkinde de bacaklar filan kıt kıt ediyor arada ve biz de çektirmiştik kalça röntgeni bi sorun yoktu Allaha şükür.

Kızlar bebeğim d vitamini şişesini ağzına dikmiş şişenin 3 te 1 ini içtiğini düşünüyorum ne yapıcam doktora götürmelimiyim endişe içindeyim

En azından doktorunuzu arayıp sorsan canım, birşey olmaz inşallah.

Çok teşekkür ederim arkadaşım ya sağlık ocağından hemşireyi aradım bişey olmaz dedi elim ayağım titriyordu içim rahatladı aramak aklıma gelmedi ..

Sağol canım benimmm

ishali daha iyemiz çıkmış bazı bebeklerde ses gelebiliyormuş :) 3 ay sonra yine ortopediye kontrole gidicez
Hadi gozun aydin iyi olmasina sevindim.benim hala ayagimdan ses gelir belki oyle bisrydir. Cit cit yapiyor benim ayagim.sanki bilekten c
Hadi gosun aydin. Iyi olmasina sevindim. Insallah dahada iyi olucak

üzülme bence bişey çıkmayacak görüceksin
kendini suçlama yediğinden içtiğinden olacak bişi değil ki bu
her bebek bir değil beraber doğum yaptıgım bi arkadaın b ebeği 9 kilo bnmkı 7 kılo herşey kilo değil canını sıkma arkadaşım.

bugün aşı yapıldı oğluma
sağlık ocağındaki dr yumurta sarısını 9.aydan sonra veriyroruz artık dedi bide liste verdi onuda paylaşırım bırazdan.
ilerde astım vs neden oldugu tespit edilmiş. ben başlamıştım vermeye
sizle paylaşayım dedim dr nuza danışın isterseniz

Cok sukur canim,ishalide duzeletecektir insallahh..Hep iyi haberlerini duyman dilegiyle :)
Kızlar bebeğim d vitamini şişesini ağzına dikmiş şişenin 3 te 1 ini içtiğini düşünüyorum ne yapıcam doktora götürmelimiyim endişe içindeyim

Yaramaza bak sennn :)

Ohhhh.ilk guzel haber geldi masallah

Saol cnm. Bizim listemizde yok henuz. 8 aylikken yaziyr benim listemde. Onun icin baslamamistim.

Leotie canim benim kzimda ishal oldugunda pirinc lapasi yaptim yani az suda pirinc hasla plendirdan gecir koyu kivamli olsun bizimkini hemen kesti insallah en kisa zamanda gecer canim

@ Pantenol

Ama bizim dr.muz basllatti 6. Ayimizdayiz anlamadim gitti ya kendi dedi yaaa beyazini verme sarisinida cok cok kaynat.....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…