2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
çorbayı devam sütüyle biberondan akacak kıvamda hazırlayıp deneyebilirsin canım

uyuz oluyorum bu dış kapının mandallarının bebişlere bişeyler yedirme heveslerinee

onu da deneyelim biraz kremsi gibi olmuştu çorbası

Demir'in yine eskisi gibi olacağından eminim tez zamanda atlatırsınız inşallah güzel anne
sen böyle söyledikten sonra anneme patates ve havucu biraz daha çok koymasını söyledim belki işe yarar

Gece 04'ten 06'ya kadar mizmizlandim uyumadim. Annemi babami da uyutmadim. Iyi yapmisim dimi :)

BIzim sipayi yikadim ustunu acmasin diye yanimizda yatirdim cocuk hortladi. Yatagina attim da oyle uyudu. Bir garip valla...

Eklentiler

• Screenshot_2014-10-15-11-44-37.png
    391,8 KB · Görüntüleme: 102
MasalLah size. Biz daha hic market alisverisi yapmadik oglumla. Ya esim gidiyor ya da ben. Hem arabayi hem de oglani idare etmek isimize gelmiyor :) Kanguru iyi fikirmis...
çok sağol teyzesi bizim de ilk alışverişimiz kanguru cidden rahat ama uyuyunca kıyamadık hızlı hızlı alıp çıktık

Bildiginiz iyi bi timarhane var mi ? Zira kizim benden kurtulmaua caliyor

Zeytinyağını unutmayın o zaman canım kabızlık olmasın... Krem gibi olması fazla süre rondodan geçirildiği için olabilir mi, ben bir kere öyle yapmıştım bir çorbayı, kimse yemedi tadını beğenmediler.

Ben bebisimin corbalarina cok az tavuk suyu.koyuyorum ama bir sorun olur mu sizce

Ben bebisimin corbalarina cok az tavuk suyu.koyuyorum ama bir sorun olur mu sizce

Su zamanda sağlıklı bir tavuk bulmak zor. Yani bildigin guvendigi bir yerden gelmiyorsa koyma bence. Ben tavuk suyunun cok saglikli oldugunu dusunmuyorum. Lezzet katiyor sadece. O da duzgun bir tavuksa tabi. Hic koymasan da olur yani.

Aman da benim müstakbel daamadım alışverişlere demi gidermiiiss. Tabi ttabiii şimdiden ev gecindirmeyi öğren bakiyim.

Masallah kocaman olmus bu yakisiklii beeyyy, annesii..
Çok sağol zeynebimin annesiii oğlum diye demiyorum ama şimdiden eli ekmek tutmaya başladı sorumluluklarının bilincinde damadın

ya sen süpersin biliyorsun değil mi annem havuç fazla büyük olunca geçirmiş hepsini rondodan az önce anneme rondodan geçirme dedim yutkunması için ama krem gibi olmasının büyük ihtimal nedeni de bu senin bir ara yayınladığın liste vardı ya onu şu anda uyguluyorum

Kizlar anne sutunden sonra ilk ek gida olarak ne verdiniz. Ben daha ek gidaya gecmedim. Insallah bu hafta basliycam. Ilk ne vereyim bilemedim. Internette duzgun bir bilgi bulamadim.

Kizlar anne sutunden sonra ilk ek gida olarak ne verdiniz. Ben daha ek gidaya gecmedim. Insallah bu hafta basliycam. Ilk ne vereyim bilemedim. Internette duzgun bir bilgi bulamadim.
canım sen de benım gıbı gec kalanlardansın ama benım drum 6 ay ılla anne sutu dıye tutturdu ama bızımkıne artık sutum yetmıyor ben de ılk kez gecen hafta kecı yogurduna basladım. ılk gun bır kasık verdım ıkı gun bekledım alerjı yapmadı masallah cok sevdı bır de cok guzel uyku yapıyor normalde oglum ogleden sonra hıc uyumazdı sımdı masallah ıyı uyuyor .. ben de eve bıze kecı yogurdu yapmaya basladım tadını cok begendık..herkes once yogurt dıyor ılk basta meyve puresıyle agzı tatlıya alısırsa yogurdu sevmezmıs

Neyse ki tatli diline istinaden guvendigim paylasimlarla baslayacagim ek gida girisimini ona da ogretecegim :))))))tesekkur ederim canim..
Bende hala anne sutuyle gidiyorum..Baslamam an meselesi

Bende anne sütü verdim şimdiye kadar sadece. 5 aylik olmamiza 5 gün var. Gece uykusuna yatacağı zaman çok emmek istiyor, akşama da o kadar süt kalmıyor, benimki baya tonton, 8 kiloyu geçti, ondan mı yetmiyor bilmiyorum
Bugun bundan aldım bakalım hoşuna gidecek mi, yatarken vericem

Gece 04'ten
6'ya kadar mizmizlandim uyumadim. Annemi babami da uyutmadim. Iyi yapmisim dimi :)

BIzim sipayi yikadim ustunu acmasin diye yanimizda yatirdim cocuk hortladi. Yatagina attim da oyle uyudu. Bir garip valla...

İyi yapmışsın kardeşim.... Abim de kırk yılda bir okuldan gelince uyudu, annem de çok yorgunmuş ama pışşşıııkkkk ben uyur muyum, o göz var mı bende? Aguuu:))

Eki Görüntüle 1270293
İyi yapmışsın kardeşim.... Abim de kırk yılda bir okuldan gelince uyudu, annem de çok yorgunmuş ama pışşşıııkkkk ben uyur muyum, o göz var mı bende? Aguuu:))

Bizde dun gece 23.00 de uyanan kuzeyı gece saat 03,00 da uyutabıldık babaannesı babası ve ben hepımız çabaladık tum gece ...
ne oldu bu bebeklerımıze enerji patlaması yaşıyorlar ...

Hiç geçmeden de olmaz tabii ama uzun süre geçirilince acayipleşiyor.
Ben minicik minicik doğrayıp, suya önce havuçları atıp önden haşlıyorum biraz, sonra kabak ve patatesi atıp pişiriyorum.
Böylece azıcık rondo yapmak yetiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…