2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar merhaba,
Bayadır gireçmıyodum benım sıpacık yenı uyudu dun sabah 5:30 a kadar ayaktaydım
4 ay oldu halaa gaz halaa gaz o kadar yorgunum ki sinirden gaz damlasını da bıraktım nasılsa bir işe yaramıyor diye ve gercekten daha iyi oldu en azından aynı boşuna birde damla vermıyım...
Çok fenayım evi temizliğe gelen kadın bıraktı şaka gibi 1 haftadır onu beklerken düşünün bu sabah gelecek diye çay taptım kahvaltı hazırladım resmen çocuğu ağlata ağlata saat 9 oldu ne gelen var ne gıden 10 oldu artık aradım ve telefonumu meşgule verdı acmadı sonra msj attım nerdesın dıye cvp yok 2 saat sonra bana msj attı afyondayım dıye o kdr kuzdım ki ya özellıkle rica ettım ne olur işin çıkarsa hbr ver dıye ve oyle acıl bir iş değil haftalar oncesınden bellı kızını okula kayıta gıtmış, tarın gelım mı dıye msj attı ben de bundan sonra gelme dedım o da cvp yazmış ki bence kızı yazmış çok meraklı değilim zaten dıyee bunlar nasıl insanlar yaa hiç mi iş ahlakı yok çok fena süpürge acınca bızım sıpacık korkuyo ağlıyo mecbur eşimi bekliyorum gelsın evı düpürim sılim, yemek yapim,öamasır asim arada çocuğu uyutim.....
Bu nasıl bir hayat yaa işyerınde daha az yoruluyodum onu geçtım yıllarca yurt dışında çocuk baktım insanın Kendi çocuğu daha zor oluyomuş onu farkettım...

Canım benım oğlum da geçenlerde bırazcık yeşil yaptı bizde oturtmaya çalışınca oluyo oyle derler eşimin arkadasının eşi kucağında oturmuştu bızımkını ben ondansır dıye çok evhamlanmadım ztn sadece bır kere oldu...

Canım merhaba ben de yolculukta biberon kullandım bu piknik için hava almayan kutular var içine al 5 tane buz kaseti koy sutlerını bişey olmuyo ısıtma olayını ise ben bıberon ısıtıcımızı aldım yanıma gıttığım yerlerde ısıttım ya da yoldaysak termıstan sıcak su koydum genişçe bardağa içinde beklettım sutu ztn cok sıcak olmıcak benım ışımı görmüştü inşallah senın de gorur

Reactions: sec
Ne guzel kizlarimizin dogum gunu ayniymis

Canim ben hatayda yasiyorum burda da havalar biraz serinledi. Esimle sicaklasakda aksamlari pencereyi kapatiyoruz cunku reyyan uzerine hicbir sey ortturmuyor. Deli gibi uyuyor kime cektiyse artik. Sabaha kadar yatakta dort donuyor. Hergun carsafini duzeltiyorum. En son uzerini Orttugumde carsafi kafasinna dolamisti nasil becerdi bilmiyorum. Bende uyku yulumu alacagim en yakin zamanda

Canım mesajını yenı gordum solgarın bu dediğim glucosamıne chorodotın msm dıye bi vitamın zaten insan vucudu 7 yasına kadar salgılıyor bunu 7 yadından sonra salgılaması duruyor bu kemıklerın arasında kıkırdak dokunun arasında bulunuyor bu yuzden de o sıvı akınca vucut yenısını yapamıyor o sıvıyı tekrardan sağlıyor bu benım dediğim vıtamın bana 3 ay kullan 1 ay ara ver telrar 3 ay kullan dedı oyle de yaptım çok sükür ıyıyım annemde de menıskus var o da aynı sekılde kullandı çok şükür artık yürüyüş bıle yapıyor yalnız emzırırken kullanılıyor mu bılmıyorum... Umarım işine yarar cnm.

Canim pozitif dusun pozitif olsun lutfen kotuyu cagirma kizim memleket hawasina alisicak daha da yaricak de ama ben yeni fot bile ekledim neden oyle senin album ayarlarinda takip ettiklerim degil mi ben seni takip edince sende beni edemiomusun anlamadim gitti :-X

Anladim canim insallah gecicidir yaaa vakalim arada yine de artik telden fot. Ekleyebildim cok mutluyum acayip :-D
Ay masallah masalah bakalim daha ne nisafirler agirlicaz rabbim bu insalara fikir wersin

biz iki ayımızı doldurduk biraz gazımız var.uzun uykularımızda bitiyor gibi.ilkinde böyle birsey yaşamamışdım.her bebiş bir şey öğretiyor insana.önerebileceğiniz bir şey varmi

biz iki ayımızı doldurduk biraz gazımız var.uzun uykularımızda bitiyor gibi.ilkinde böyle birsey yaşamamışdım.her bebiş bir şey öğretiyor insana.önerebileceğiniz bir şey varmi
Öncelikle hg aramıza,Allah bagışlasın bebegini...
Gaz sorunu için bol bol masaj yap bebegine,gaz damlası veriyorlar ama ben işe yaradıgını düşünmüyorum.
Rezene çayı içebilirsin,bebeginede verenler oluyor..
Zamanla gaz sancılarınızda geçer inş...

teşekkür ederim.hepimizinkini inşallah.rezene anason verdim biraz işe yaradı ama saatini tutturamadık.kaç saat sonra etki ediyor bilmiyorum.kaç cc verilebilir

yarım saat erken çıkıyoruz kışın destek olduğun için sağol

Rica ederim..
Soz konusu senin degil bir bebegin oldugunu nasil unutuyor nasil gozardi edebiliyorlar anlamiyorum

Hayirli evlat olsun bebisiniz..
Bizde de masajlar ve karnini ayaklarini sicak tutmak ise yaradi,gaz ilaclari daha sıkıntı yaptı..
Corekotu yagiyla yapmistim agrilarada iyi geliyor,acielma yagida geciyor ismen..
Ama masaj etkili cokca..Insallah cabucak biter gaz sıkıntılarınız..

teşekkür ederim.hepimizinkini inşallah.rezene anason verdim biraz işe yaradı ama saatini tutturamadık.kaç saat sonra etki ediyor bilmiyorum.kaç cc verilebilir
O konuda yardımcı olamıycam
Çünkü ben bebegime vermedim
Yanlış bilgi vermeyim şimdi
Veren arkadaşlar yardımcı olacaktır..

çok sağolun.çörekotu yağını duymuşdum ama uygulamadım.inşallah kayra bebişde işe yarar.

Dun aksam Ali'ye uzum verdim. Once bir iki oynadi diliyle. Sonra suyu gelince bi sevindi ki gormeyin. Iki emdi bi kahkaha atti Allah'im nasil guzeldi. Optum optum mis gibi kokladim... bendeki bu cocuk askiyla bi kazaya kurban gitmeyiz insallahh :))
Boyle tatli kazalara can kurban

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…