2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Kızlar merhaba uzun zamandır yazamıyorum nasılsınız ben bi bogusma halindeyim malum 3 cocuk olunca bebeim beni hic zorlamiyor Allaha hamdolsun ama kizlar beni mahvetti inanirmisiniz herkes yaz tatili gelsin diye dua eder ben okullar artik acilsin diye dua eder oldum evimi tasiyorum aslinda tasimiycaktim ama lanet olsunki ev bocek kayniyo sadece ev deil bina ilaclama firmasi getirdim ilacladilar ama sanki ilaclanmamis gibi Allahim cildiriyorum 13 yillik evliyim ilk kez boceklerle bogusuyorum ve cok tiksiniyorun insallah tasinacagim eve gelmezler esyalarla cok bunaldim cunku cok tiksiniyorum ev sahibiyle kavga ettim pis kadin birakti bicekleri cikti daha 8 ay oldu tasinali tekrar evi tasimak zorunda kaliyorum bu lanet seyler yuzunden bide ustune bana diyoki kontratin dolmadi cikaan bile kontrat dolana kadar bana kira odeyeceksin git dava ac dedim bende ya evi les gibydi gormeden boyasini yaptirdim temizlik sirketine temizlettim tesekkur edecegine pos biraktim temiz teslim ediyosun diyecegine beni boyle bunalima soktu...
Böceklerle yaşamak çok zor ya pasaklı kadın tesekkür edeceğine dava acarım diyo kolaysa kendi kalsın o evde de boş kalmasın.

Eşyaları da kontrol edin yuva yapmış olabilirler özellikle koltukları ve masa altlarını.

Meraba kızlar bebeğim diş çıkarıcak galiba parmakları hep ağzında diş etindede şişlik var dişlik almalımıyım bilemedim . Sizde durumlar nasıl geçmişi okuyamadım
Almalısın şişmiş çünkü. İşe yarıyor.
Kızımınkı biraz görünüyor ama şişlil yok henüz akşamları huzursuzlanınca eline veriyorum dişliği.

Miracleokurrken herkes gibi gözlerim doldu, 41 kere maşallah, mayıs 2015 topiğinden çok bize takıl ama, deneyimlerinş paylaş, yaşı yakın 2 bebek hayal eden annelere kılavuz ol :) lilacsofie erkek demiş, bende ilk okuduğumda bide kız geliyor diye düşündüm, bakalım ne olacak :)

Tatilden döndük, ağır faranjit oldum :KK43: oğlumda son gün çok huzursuzdu. Hemen doktora götürdüm, orta kulak iltihabı başlangıcı dedi. Öldüm üzüntüden, antibiyotik verdiler hem bana hem oğluma. Benden mi geçti, tatilde hasta mı ettim diye perişan oldum. Başka bir doktora daha götürdük aynı gün. O dr kulakla hiç alakası yok, bütün belirtiler diş dedi. Cuteheart ın yazdigi bütün belirtiler ve ek olarak ateşte vardı bizde. Kafam karıştı, kulak diyen ilk dr a diş olabilir
mi dedim, aşağulayarak baktı, kontrol ttim yok dedi. 2.doktor ise diş sürmeyE başlamış dedi. Çok kararsız kldım, dişse boşa ilaç verecepim, dwğilse tedavisi gecikecek :KK43: gece hiç yatağında yatmadı, hep kucak istedi, ben zaten hastalıktan perişanım, bebek hastalığı çok zormuş :KK43:
Çok geçmiş olsun hangi doktor daha tecrübeli geldiyse gözüne yaşı hareketleri vs onu dinle.
İmkanın varsa 3. Doktora da gidebilirsin sonucta antibiyotik bebekler için ağır olan bir ilaç.

Oğluşum bugün sünnet olacak dua edin anneler :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Agrısısz sızısız olupta biter inşallah :KK49:

Canım benim oğlum da aynen o şekil en fazla 5 dk emiyor reddediyor zar zor veriyorum ağzına yapan var mı bilmiyorum ama ben sinirli olduğu zamanlarda ayakta emziriyorum daha uzun süre emiyor bir de sıcaklık bunaltıyor olabilir

Deliricem az kaldı , uyku saati zulüm resmen bana. İlla bi miziklayacak uyumadan önce, emme savaşı veriyoruz

Kızlar bi arkadaş yazmıştı diş kaşımak için Sophie la girafe diye bir oyuncak. Hediye gelmişti, işe yaramaz diye açmamıştım bile. O yazınca çıkarıp steril ettim, merak edenler içinrresim eklemeyi deniyorum, sevgiler..
PicsArt_1410007603283.jpg

Böceklerle yaşamak çok zor ya pasaklı kadın tesekkür edeceğine dava acarım diyo kolaysa kendi kalsın o evde de boş kalmasın.

Eşyaları da kontrol edin yuva yapmış olabilirler özellikle koltukları ve masa altlarını.

Almalısın şişmiş çünkü. İşe yarıyor.
Kızımınkı biraz görünüyor ama şişlil yok henüz akşamları huzursuzlanınca eline veriyorum dişliği.

Çok geçmiş olsun hangi doktor daha tecrübeli geldiyse gözüne yaşı hareketleri vs onu dinle.
İmkanın varsa 3. Doktora da gidebilirsin sonucta antibiyotik bebekler için ağır olan bir ilaç.

Agrısısz sızısız olupta biter inşallah :KK49:

Canım son gittiğim doktora daha çok güveniyorum, oldukça deneyimli ve gerekmefikçe ilaç verme taraftarı değil. İlaç vermedim, takipteyim, pazartesi tekrar gidecrğim rahatlamazsa oğlum.

Kızlar merhaba uzun zamandır yazamıyorum nasılsınız ben bi bogusma halindeyim malum 3 cocuk olunca bebeim beni hic zorlamiyor Allaha hamdolsun ama kizlar beni mahvetti inanirmisiniz herkes yaz tatili gelsin diye dua eder ben okullar artik acilsin diye dua eder oldum evimi tasiyorum aslinda tasimiycaktim ama lanet olsunki ev bocek kayniyo sadece ev deil bina ilaclama firmasi getirdim ilacladilar ama sanki ilaclanmamis gibi Allahim cildiriyorum 13 yillik evliyim ilk kez boceklerle bogusuyorum ve cok tiksiniyorun insallah tasinacagim eve gelmezler esyalarla cok bunaldim cunku cok tiksiniyorum ev sahibiyle kavga ettim pis kadin birakti bicekleri cikti daha 8 ay oldu tasinali tekrar evi tasimak zorunda kaliyorum bu lanet seyler yuzunden bide ustune bana diyoki kontratin dolmadi cikaan bile kontrat dolana kadar bana kira odeyeceksin git dava ac dedim bende ya evi les gibydi gormeden boyasini yaptirdim temizlik sirketine temizlettim tesekkur edecegine pos biraktim temiz teslim ediyosun diyecegine beni boyle bunalima soktu...

Eczanelerde şırınga şeklinde böcek ilacı var, muhtesem bisey. İlaç firmasi falan hikaye, biz oyle kurtulduk. 2 sene önce sıktım dip köşe her yerde, daha yeni yeni yine peydah başladılar. Bu ilacın ozelligi farklıymış, böcekler birbirini yiyormuş. Yeni eve tasininca sıkabilirsin

Canim Sakarya'da nerde bulunmak istedigine bagli? Merkez zaten olmaz yani tatillik degil..Cebeci vs sogumaya basliyor artik suyu vs yagmuru supriz bundan sonra,Sapanca Kirkpinar civarlari var otel icinde yararlanabilirsin herseyden..
Sen baktiklarini semt olarak ve ne yapmak istedigin ilebikgili sorarsan yardimci olurum..Gelirsende mumkunse gorusmek isterim :)

Beni de aglattiinn..Heyecanlarimizi hatirlattinn..Zaten hala gobisimdeki cizgiye bakip hamileligimi ozluyorum guzelde gecmisti..
Insallah benim gb diyeyim bi hamilelik gecirirsin cok mutlu hep neseli sıkıntısızdı,hatta senin hayatini guzellestirecek hir de melegin var..
Insallah hersey umdugundan guzel olur..

Canim bende 2 saatte bir emziriyorum ama o kadar dakik olmana gerek yok kasma kendini yani 12 de emzirsem 2 - 2bucuk arasida olabiliyor ufakligida bagli bazen duruyor daha fazla..
Bilmiyorum ya da ben bu konuda kasmadim hic,hislerimle hareket ettim..Zaten aciktiginda daha farkli kirildaniyor Sezen anliyorum..
canım ya benim kocacık oralara tatile değil haftasonu değişiklik olsun diye gidilir diyoo artık başka bi zaman kaçamak yapıp gelirsek oralara bende çok görüşmek isterim zaten fotolardan da anlaşılıyo çok sıcak birisinn öpüyorum seniii :)

Deliricem az kaldı , uyku saati zulüm resmen bana. İlla bi miziklayacak uyumadan önce, emme savaşı veriyoruz
uyku saati bende de tam bi işkence emmede sorun yok allaha şükür ama nası uyutacagmı bilemiyorum bi türlü uykusu gelio esnio gözler kızarıyo ama kendi kendine hiç uyumuyo omzumda gezdiriyorum uyumuyo şşit-pat yapıyorum en az 20 dk sürüyo ayamda sallamaya çalışıyorum kendini atıyo kafayı yicem yarın gidip hamak tarzı bişey bakacam

Kizlar hepinize merhaba bende yeni katildim araniza ara sira okuyodum ama bi yazmaya firsatim olmadi benim de minik bir kizim var 25 mayis dogumlu hepinizin bebisleri hayirli saglikli olsun insallahh
hoş geldinn canımm

Merhaba mayıs anneleri nasilsiniz bakalım
iyi diyelim iyi olalımm :)
Oğluşum bugün sünnet olacak dua edin anneler :rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
maşallah kuzuyaa ilk mürveti görüyosun yaniii :)

Ho
uyku saati bende de tam bi işkence emmede sorun yok allaha şükür ama nası uyutacagmı bilemiyorum bi türlü uykusu gelio esnio gözler kızarıyo ama kendi kendine hiç uyumuyo omzumda gezdiriyorum uyumuyo şşit-pat yapıyorum en az 20 dk sürüyo ayamda sallamaya çalışıyorum kendini atıyo kafayı yicem yarın gidip hamak tarzı bişey bakacam

hoş geldinn canımm

iyi diyelim iyi olalımm :)

maşallah kuzuyaa ilk mürveti görüyosun yaniii :)
Hosbulduk cnm benim :)

Benim kizimda sagdigim sutleri icmiyo yaa 100 e yakin sut var dondurucuda neyse kizim 7 aylik olunca baslayacam ise ama nasil icircem onlari bilmem cok canim sikiliyo bu duruma :KK43:

canlarrrrr
bebişinizin uykusu geldiğinde nasıl uyutuyorsunuz :KK43: :KK43:
tırlatmaya az kaldı fikir verinnn
Valla bizimko uyku saati geldi mi yikiyo ortaligi aslinda oyle yapmazdi hic ama bu aralar cok bi huysuz uykusu var ama uyumayacak da ayni zamanda salliyorum ayagimda besikde anca oyle uyuyo savas halindeyiz resmen uyku geldiginde

Miracleokurrken herkes gibi gözlerim doldu, 41 kere maşallah, mayıs 2015 topiğinden çok bize takıl ama, deneyimlerinş paylaş, yaşı yakın 2 bebek hayal eden annelere kılavuz ol :) lilacsofie erkek demiş, bende ilk okuduğumda bide kız geliyor diye düşündüm, bakalım ne olacak :)

Tatilden döndük, ağır faranjit oldum :KK43: oğlumda son gün çok huzursuzdu. Hemen doktora götürdüm, orta kulak iltihabı başlangıcı dedi. Öldüm üzüntüden, antibiyotik verdiler hem bana hem oğluma. Benden mi geçti, tatilde hasta mı ettim diye perişan oldum. Başka bir doktora daha götürdük aynı gün. O dr kulakla hiç alakası yok, bütün belirtiler diş dedi. Cuteheart ın yazdigi bütün belirtiler ve ek olarak ateşte vardı bizde. Kafam karıştı, kulak diyen ilk dr a diş olabilir
mi dedim, aşağulayarak baktı, kontrol ttim yok dedi. 2.doktor ise diş sürmeyE başlamış dedi. Çok kararsız kldım, dişse boşa ilaç verecepim, dwğilse tedavisi gecikecek :KK43: gece hiç yatağında yatmadı, hep kucak istedi, ben zaten hastalıktan perişanım, bebek hastalığı çok zormuş :KK43:
Tatildeyken bizde kardeslerim dahil hepimiz hasta olduk. Ve aynen faranjit gibi.acayip bogaz acisi, kulakta kasinma sonrasinda gecmek bilmeyen burun akmasi ve halsizlik.salgin gibi. Minik oglum cok iyi dirensede tatil donusu hastalandi.38 derece gibi ates surdu 2 gun sonrasinda hapsirma, oksurme, burun akintisi var su an.ates gitti.her firsatta emziriyorum, birde fizyolojik burun damlasi kullaniyorum duzenli. Gece uykularimiz etkilendi ama idare edilemiyecek gibi degil.mutlu oldugu anlarda var.sadece daha hassas.ates dustugu icin, burun akintisi saydam oldugu ve oksurugu de burun akintisindan kaynaklandigindan endise etmiyorum.

Kızlar bi arkadaş yazmıştı diş kaşımak için Sophie la girafe diye bir oyuncak. Hediye gelmişti, işe yaramaz diye açmamıştım bile. O yazınca çıkarıp steril ettim, merak edenler içinrresim eklemeyi deniyorum, sevgiler..Eki Görüntüle 1235963
made in china lardan bıktık valla çin malı oyuncaklara okadar para veriyoruz ama agzına sokmasın diyede sürekli bekliyoruz madem %100 doğal 40 tl ye de gayet uygun
Valla bizimko uyku saati geldi mi yikiyo ortaligi aslinda oyle yapmazdi hic ama bu aralar cok bi huysuz uykusu var ama uyumayacak da ayni zamanda salliyorum ayagimda besikde anca oyle uyuyo savas halindeyiz resmen uyku geldiginde
gece uykusuna kaçta geçiyooo

Bu mayis bebislerine ne oldu boyle benimki de dunden beri uymuyor,uykusu geliyor ölüyor uykusuzluktan ama bir turlu uyuyamiyor neler neler denedim ama olmuyor, esimle battaniyede bile salladik uyudu besige birakinca tekrar uyandi ben de delirmek uzereyim oluyorum yorgunluktan:KK43:

Tatildeyken bizde kardeslerim dahil hepimiz hasta olduk. Ve aynen faranjit gibi.acayip bogaz acisi, kulakta kasinma sonrasinda gecmek bilmeyen burun akmasi ve halsizlik.salgin gibi. Minik oglum cok iyi dirensede tatil donusu hastalandi.38 derece gibi ates surdu 2 gun sonrasinda hapsirma, oksurme, burun akintisi var su an.ates gitti.her firsatta emziriyorum, birde fizyolojik burun damlasi kullaniyorum duzenli. Gece uykularimiz etkilendi ama idare edilemiyecek gibi degil.mutlu oldugu anlarda var.sadece daha hassas.ates dustugu icin, burun akintisi saydam oldugu ve oksurugu de burun akintisindan kaynaklandigindan endise etmiyorum.

Birebir bizi tarif ermişsin canım. Bizim dr öksürük için emzirme sonrası içebildiği kadar kaynamış ılımış su verin dedi. Su en iyi şuruptan iyidir dedi.

made in china lardan bıktık valla çin malı oyuncaklara okadar para veriyoruz ama agzına sokmasın diyede sürekli bekliyoruz madem %100 doğal 40 tl ye de gayet uygun

gece uykusuna kaçta geçiyooo

Henüz ilgilenmedi oyuncakla, oynarsa yada ağzına alıraa yine yazacağım. Doğal malzeme oluşu beni de rahatlatıyor..

X