2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
Ğapatyacım başkalarına anlattın mı sen ınutsan olanları onlar asla unutmaz iyi düşün derim. Annenin dediği de olmaz. Hem çocuğun elin adamına baba dicek ve sonuçta evlendiğin kişi gene bi erkek olacak :) hem sen bakma yok yeğenime alırmışım iş ciddiye binain çocuklu karıyı kimse almaz zaten çıtırlar varken :) iyi yanlarına bak erkekleri avlamak da kolay hem. Az alttan alıp biraz ilgilenecez. Özel günlerinizi kutlamaya çalışıyodu yani iyi şey bunlar. Sorunları halletmeye çalışıcaz. Sorunsuz hayat olmuyor

Kızlar kusura bakmayın şimdi ancak bakabildim.
Elimde plastık bardakta kahve vardı kemeri açarken elime degdi ve cama kapısına döküldü hani koltugada dökülse silinir naylon çünkü kumaşta değildi.
Neyse bizimkı gerizekalı eski arabayada böyle yapıyordun ayakkabıların hırkaların orda burdaydı çöp gibi yapmıştın bunuda öyle yapıyorsun vs dedi bagırarak.
Ki yanlışlıkla oldugunu gördü.
Agladım o laflarına hayvan arabanın hayrını görmezsin inşallah dedim sinirlendi saygısız dedi. Kızımda arkada korktu agladı garibim :KK43:
Gerizekalı demek saygısızlık olmuyomu dedim yok o hayvan lafının yanında az kalır diyo.
Eve gidelim dedim
avm nin önündeyiz yok hava alalım... bidaha o lafı kullanma gerizekalı neysede hayvan saygısızlıktır dedi.
Bidaha dersem ne olur deyince al kızınıda nasıl eve dönüyorsan dön dedi.
Saat 8 de avm kapandı kapandığı gibi teli açtı viber yüklü ordan görünüyo çevrimiçi olup olmadığı...
Dediğim gibi para yok otobüs kartı yok sadece kredi kartı vardı ondada bazen onunkini kullandıgımdan onun sifresini girdim 4 kez sonra gitti kızıma sectiğim seyleri geri bıraktım.
Bekledim o arar diye ama nerdee neyse ben aradım mecbur kalıp özür dile diyo dilemem dedim almaya geldı saat 8 bucukta avm kapandıgından bitişikteki magazayada gittim bekleyene kadar.
Allah ne verdiyse canımın istediği istemediği herşeyi fazlasıyla aldım sinirimden hadi gel öde dedim şimdi.

Eve gelincede benim için saygı önemli deyip durdu o özür diledi bende diledim ama ondan nefret ediyorum artık annesi babası bugün türkiyeye gitti gitmezselerdi oraya giderdim yakındıda herşeyinide anlatırdım.

Yakın olan eltilerim vardı ama çekindim.
Kardeşim viberi açtı o sırada anneme ver konuşayım anlatayım diyecektim ki kapattı.

Hep böyle oluyor kavgalı iken akıllı kardeşim bişe yazar daha ben cvp tam vericekken kapar ve hep kavgalı anımızda onlarında teli kapalı oluyor kimseye içimi dökemiyorum ne ailem ne arkadaşım kimsem yok burada.

Allah'ım kocana insaf sanada sabır versin. Bebekle seni ortada bırakması çok çirkin. Kısa bir zamanda türkiyeye geleceksin nasılsa hem içinde ne var ne yok annene anlatırsın, tansiyonu var diye endişeleniyordun sanırım ama anlatmazsan patlayacaksın, hemde şansın varsa tatilini uzatsan? Yalnız dönse, seni kızını özlese?
Yuva yıkmak kolay olan seçenek, hepimiz öyle yada böyle katlanıyoruz, en kötüyü yapmadan önce denemek lazım bence.. Yeri geliyor insan annesine bile fazla geliyor malesef.. Bunaldıkça yax bize, yalnız hissetme nolur..

A

Apaetmanin demir kapisina wurdum durunun kafasini o hic aglamaz oyle dayanikli iki hik yapti susti ama ben hala agliorum cantamda cok agirdi onunla geceim derken demir kapiya gumledi allahim bayilcam insallah bisi yoktur suan emio size yaziorum gayet mutlu napicami bilemedim...

Zaten yeterince gerginim werde sunu bi dowe dowe seweim dio kadin yaaa annem sen kendi torununu sew dowe dowe dedi e benimki cirpi gibi dio napalim bende duruyu zayiflatip getirim bi daha dedim ne bu insanlar ya

Apaetmanin demir kapisina wurdum durunun kafasini o hic aglamaz oyle dayanikli iki hik yapti susti ama ben hala agliorum cantamda cok agirdi onunla geceim derken demir kapiya gumledi allahim bayilcam insallah bisi yoktur suan emio size yaziorum gayet mutlu napicami bilemedim...

Zaten yeterince gerginim werde sunu bi dowe dowe seweim dio kadin yaaa annem sen kendi torununu sew dowe dowe dedi e benimki cirpi gibi dio napalim bende duruyu zayiflatip getirim bi daha dedim ne bu insanlar ya
Oy kuzum gecmis olsun.iyidir duru bence. Agrisi acisi falan olsa aglamazmi. Icin rahat degilse doktora gotur yinede. Isini garantiye almis olursun hem.

Gecmis olsun canim uyutmamaya calis biraz bulanti kusma yoksa endiselenme 2-3 saat takip et bir seyi yoktur insallah sen rahat ol biraz

ACİİLLL
Kızlar kızıma az önce fitil verdim ama daha önce açılmış fitili verdim dalgınlıkla offf,birşey olurmu ya içim içimi yiyor şimdi birşey olur diye :KK43:

Kızlar bugün diğer sayfaları okuyamadım henüz ama hemen sormalıyım mutlaka biliyorsunuzdur.
Nuk kauçuk biberon emziği aldım kolik özellikli diyordu hemen aldım biberon tutturmaya çalıyorum buara.
Nuk biberonlarımız var cam. Ama ne yazık ki yeni aldığım biberon ucu çok küçük kaldı diğerinin yanına yani uymadı, ne demek bu şimdi, hani biberona uyumlu bu kauçuk biberon ucu acaba, bilgisi olan varmı ?

Kızlar bugün diğer sayfaları okuyamadım henüz ama hemen sormalıyım mutlaka biliyorsunuzdur.
Nuk kauçuk biberon emziği aldım kolik özellikli diyordu hemen aldım biberon tutturmaya çalıyorum buara.
Nuk biberonlarımız var cam. Ama ne yazık ki yeni aldığım biberon ucu çok küçük kaldı diğerinin yanına yani uymadı, ne demek bu şimdi, hani biberona uyumlu bu kauçuk biberon ucu acaba, bilgisi olan varmı ?
Canm mrb brnde nuk kullaniyorum kizima silikon uclu benmki..sanurim nuk iki cesit biri first choice biri standart nuk..bnmki standart olan sende bi incele istersrn srninki hangi cesitindenmis

Benim kuzu son 1 haftadir sirtustu yatarken sagdan soluna yuzustu donmeye calisiyrdu. Derken dun gunduz uyurken yaninda oturuyrdum..yine basladi denemeye..1 2 3...derken hoppp döndü...kolunun uzerine yatip kaldi agladi tabi hadi kurtar :KK66:)
Oyyy daha sabah tv deki dr 5 aylik bebek döner demisti..bizimki cok hizli cikti :nazar:

benim kuzu da hafta sonu ilk dönüşünü yaptı teyzesii ama kolunu falan çıkarmadan uykuya daldı malum dönene kadar çok efor sarfettiya yoruldu sanırım minnoşumm

Kızlar bu dönme olayı yüz üstü yatarken mi ?Yüz üstü yatarken mi dönmeye başladılar?
Benimki yüzüstü 2 dk fazla kalmaya bile tahammül edemiyor :) Kafasını filan tutamadığından da değil 3-4 haftalıkken bile rahat tutuyordu kafayı ama bu yüz üstü yatırmaya bi türlü alıştıramadım.

Kızlar bu dönme olayı yüz üstü yatarken mi ?Yüz üstü yatarken mi dönmeye başladılar?
Benimki yüzüstü 2 dk fazla kalmaya bile tahammül edemiyor :) Kafasını filan tutamadığından da değil 3-4 haftalıkken bile rahat tutuyordu kafayı ama bu yüz üstü yatırmaya bi türlü alıştıramadım.
Benimki de hemen rahatsiz oluyor yuz ustu yatarken donmek istiyor. Benimki bu aralar sirt ustu yatarken kalkmaya calisiyor, donuyor, bizim yatagin ortasina birakiyorum kenara kadar geliyor.

Canm bidr omaz insalah rahat ol..banada doktor.fitil verdi kizima kaka yapamiyo diye ikiye bolup kullan fitili dedi ve diger yarisinida acildi diye atma.onuda kullanablirisin dedi.yani bise olmaz demekkii
Cok saol cnm icimi rahatlattin valla,ikide bir atesini olcup duruyorum atesi falan cikar diye...

Cok saol cnm icimi rahatlattin valla,ikide bir atesini olcup duruyorum atesi falan cikar diye...
Annelik nasil bisey.demi..bn normalde cok pinpirik biriydim anne oldum daha fena oldm arkadaslar diyo buyuyunce de aynen dewam edeceksin diyo hani ben buyuse rahatlicam diyorum ama allah saglik sorunu vermesin bebelerimize insallah

Annelik nasil bisey.demi..bn normalde cok pinpirik biriydim anne oldum daha fena oldm arkadaslar diyo buyuyunce de aynen dewam edeceksin diyo hani ben buyuse rahatlicam diyorum ama allah saglik sorunu vermesin bebelerimize insallah
Aynen canm ben de cok pimpirikliyim. Annem kiziyor hep biraz rahat ol diyor ama elimde degil olmuyor.

X