2014 Mayıs Anneleri

BEBEKLERİNİZİN CİNSİYETLERİ NE OLACAK?

• Ankete Katılan
    513
ACiiiiiLLL!

Kizlar kakada kan neden olur?
Ince kilcal kilcal bir sekilde?

Kim online gorunmuyr. Unarim.uyanik vardir.

Oglumun atesiji kulaktan olcuyrm.dr 38 olursa sorun demisti. 15.inde rota virus yaptirmistim. 16 sinda ates basladi. Calpol verdim 37.5 da. Gecen asida hemsire demisti bu degerde ilac ver diye. Aksam 37.i di. Yani 5 saat once. Calpolle dusurdum. Simdi yine 37.5.
Sorum suki bu ates asidan midir? Calpol versem mi? Yuksek ates kulak olcumunde kactir?

Asidan ates kac gun surer acaba bilmiyorum ben de kulaktan olcer kullaniyorum ama digeriyle nerdeyse yarim derece oynuyor sen birde koltuk altindan olc canim ona gore calpol ver

Ne güzel olurdu dedigini yapsam sinirim anca geçerdi,en sinir oldugum noktada normalde bana ütülettirdigi pantolonları kendisi yıkamaz ütülemez zor oluyor diye kuru temizlemede hallettirir yıkama ütülemeyi,ütülerken pantolonu yaksammı acaba 2 pantolonu yıkamış ütülemeden gitmiş,onları ütüledim,yıkancakları attım makineye yıkandı balkonda kurumuştur,şimdi İlayda'yı uyuttum duşa girmeden kuruyanlarıda ütü yapcam delirmemek elde degil inan[/QUOTE]
Ne dusuncesiz insanlar var sanki kendileri bugunleri yasamamislar gibi birde bunlari yapanlar hemcislerimiz kendi eslerimiz gunlerce tek yemek yesin utusuz gezsin ama biz baskasina hizmet edelim offf cok kizdim

Canim ates degeri normal gibi geldi ama tecrubemde yok.
Kizimi kulaktan ölctugumde 37 asagi cikar hep.
ACiiiiiLLL!

Kizlar kakada kan neden olur?
Ince kilcal kilcal bir sekilde?
Insallah önemli birsey degildir canim guzel haberlerle gelmeni bekliyorum.

Kizlar kafayi yemek uzereim ewet alisicaz azcik hoslandim da siteden ama iki gundur iki kwlime yazamadim surekli soru sitesini okuorum cunku sadece okuyabilirom yazmak zor kasio atio alintilarim yok oluo deliricicem ya sormak yazmak paylasmak istedigim bir dunyasey war bu kutucuk ne bole minicik biraz yazsam dolcak gibi ay sefkim kirilio bu arada bende hem meme hem biberon werenlerdenim

37.8 olacakti. Yanlis yazmisim.

Asidan ates kac gun surer acaba bilmiyorum ben de kulaktan olcer kullaniyorum ama digeriyle nerdeyse yarim derece oynuyor sen birde koltuk altindan olc canim ona gore calpol ver
Kol alti icin sinir ne cnm?

Benim oglus kasikla aliyor mamayi. Bi kere disarida kasikla zor oluyo diye biberonla verdim ogun beni emmeyi hemen kesti, geri atti memeyi agladi bir dahada tovbe vermem biberon.seninki icin ozel bisey uyguladinmi nasil aliyor ikisinide

Canlarim kastim iste tam da bu okadar alinti ettim yok bi tane eklemis onu da yazamadan sayfa gitti aglamak istiorum zaten hic sewmem ya aglamayi :) :*

Lilacsofie cildin nasil oldu
Plojovic gecmis olsun dilerim onemsiz bisi dir....hani bizlerde de bazen oluo du ya belki oyle bisidir canim duru mesela cok ikinio artik ama kabiz degil cok enterasan haberlerini beklioz...

Papatyaorji canim kalp te bisi cikmamisti goze gittinmi degistirdigin randewu tarihini merak ediorum turkiyeye geldin mi

Daha yazmak istedigim okadar sey war ki ama hatirlamiorum sayfalara bakmadan sanirim bakip bakip yazicam artik ;,(

kayin validesi ve annesine bebegini baktiran arkadas wardi nicki gelmio aklima canim kayinvalideni gerekirse ters gerekirse sert uyar cunku bu bir kezlik olay degil cok ama cok yanlis yapior bunun kararini o alamaz bakio olabilir ama anne ve babasina zaman ayirmasina vesile olabilir engel olamaz ;,(

Son düzenleme:
Benim oglus kasikla aliyor mamayi. Bi kere disarida kasikla zor oluyo diye biberonla verdim ogun beni emmeyi hemen kesti, geri atti memeyi agladi bir dahada tovbe vermem biberon.seninki icin ozel bisey uyguladinmi nasil aliyor ikisinide
canim ozellikle bisi yapmadim ilk dogdugunda suutum cok boldu sonra azaldi dr tawsiyesi uzerine gece emmesinden sonra mama takviyesine basladim ogun bugundur emer uzerine mama takviyesi yaparim sanirim biraz bebisle alakali .birde iki uc biberonu war birtek chiccoyla icio digerlerini emmio mesela

Gecmis olsun size de..
37.5 i gecmesin derler genel olarak..
Daha uzun surmez insallah sıkıntısı..

Dr.a gorunmesi lazim diye biliyrm cnm. Tahlil lazim. Gecmis olsun.

Insaĺah kotu birsey degildir canim sonuctan haberdar et bizi

Canim ates degeri normal gibi geldi ama tecrubemde yok.
Kizimi kulaktan ölctugumde 37 asagi cikar hep.

Insallah önemli birsey degildir canim guzel haberlerle gelmeni bekliyorum.

Tesekkur ederim kizlar..
Hicbirsey cikmadi cok sukur..Malum acil doktorrlarida pek ilgili degil..
Pazartesi kilo olcumu var ebeye danisacam,ona gore doktoruylada gorusmem gerekir mi bakayim..

valla roman okur gibi her gece burayı acar okur öyle uyurum.benim piskolojim biraz düzeldi çünkü iki gündür acım galiba 1 kilo vermişimdir tartı kalktı ortadan bi hafta sonra tartılacam.zayıflayacam diye bişeyde almıyordum gittim bugün kıyafette aldım.dizim hala aynı ama artık korkmadan yürüyorum ağrısa bile.
kızların buluşmasını bende kıskandım valla bugün herkes sizi ve ne yaptığınızı düşündü bence.
çok merak ediyorum bana bu zor günlerimde destek olmayan insanlar ne zaman piyasaya çıkacak.hepsini sildim.durmadan eleştirdiğim eşimden başka bana destek olan olmadı.herkese kalsaydı çoktan boşamıştım.bir dk bile ayrılmıyor dizimizden.
benim oğlumda emmede sıkıntı var özelllikle sağ göğsüme aldğımda çıldırıyo.bide wee manuel pompasını almıştım.sağdım 20cc çıktı.benim sütümmü mübarek ,yoksa süt varda benmi çekemedim.
uykusuz kaldım kaçtım ben.
hastalara şifa dertlilere deva ver Allahım.

Canm bnde oyun halisi almak istiyorum okaar cok cesit varki neye.dikkat etmem gerek bilmiyorum alirken b konuda bana uardimci olurmusunuz sevgili arkadaslarim
Canm bnde oyun halisi almak istiyorum okaar cok cesit varki neye.dikkat etmem gerek bilmiyorum alirken b konuda bana uardimci olurmusunuz sevgili arkadaslarim

isikli birsey olabilir bide oyuncaklarinin rengarenk olmasi daha iyi olur birinden skilirken ötekine bakar...
Ennnn önemlisi aynasi olmali :)))
Kizim kendini cok begeniyor en sevdigi oyuncaginin aynasi olmasindan belli :)
Daha elimizde oyun halisina tam yatirmadigimiz halde elini atiyor aynaya :)))

Cok sagol canm amin....
3 ayi doldurmak 3 ayin bittigi anlamina mi geliyordu
Bence 1 ayda 600 gram kötu degil canim bozma moralini.
Kizim 33 gunde 430 gram almisti en son. 6 kilo 63 cm idi.
Turkiyeye gitmeden tekrar kontrolumuzu yapicaz bu seferde öyleyse mama almamiz gerekecek...
Sen anne sutu mu veriyordun sadece?

Cok sagol guzel dileklerin icin. gecmis olsun canm senin hemen zayiflaman iyi diycem ama degilmis cok kilo vermissin Allah yardimcin olsun insallah kendini toplamissindir....
benimki önemsizdi strestendi buyuk ihtimal birde bikacgundur yemegimi fazla yagli yapiyorum tiksindim sanirim artik.

Benim kocamda Turkiyeye gitmemizi 4 gözle bekliyor rahatlamak icin. Kafam rahatlayacak spor yapicam diyor.
Biz ne yapiyorsak ona bilmiyorum... da gerci 2 aydir ayri yatiyoruz o ayri odada yerde dösekte benle kizimda kocaman bir yataktayiz basbasa mucklasa koklasa uyuyoruz

yaa bu siteyi yenilenmiş ama ne kadar iğrenç bi sistem oluşturmuşlar
1-telden takip edemiyorum
2-yazdığım cevaplara sürekli hata veriyor.
hata veriyor demesine ragmen yorumu yayimliyor canim bu yuzden sende hata diyip tekrar yollama aksi taktirde mesajini tekrar tekrar cikarir

Sendeki sabira hem sasirdim hemde uzuldum haline ....
Seni esini gectim bebisin söz konusu canim ona verecegin cok degerli vakti baskalarinin utuleriyle harcama...
Burada bir arkadas cocugu icin dert yaniyordu...
Oglumu dogru duzgun sevemiyorum diye baskasida cevap vermisti söz konusu cocugumuz olunca CANAVAR olmak gerek diye
Cok hakli dedim kendi kendime... Yavrularimizi bizden baska kimse dusunemez babalari dahi..
Kuzenin veya kocasi 2 cocuk buyutmusler bilmiyorlarmi lohusaligin hamileligin bebege bakmanin zorlugunu ?
Bilmelerine ragmen yazik ediyorlar sanada kizinada.

Turkiyeye gidicem annemi simdiden uyardim sigara icirtme simdiden diye babanida kovarim misafirleride icmek isteyen herkesi kisaca ama icirtmem dedi kadin ...
Birde kuslari vardi halam bana verin onlar kalip gidene kadar kizi kucuk buralarda asiri sicak koku yapar alerji yapar diye dusunmus... onlarida verme desemde en son birsey olmaz belki orada yumurtalarini yaparlar... Bizde yaptiklari yumurtalari kirip atiyorlar diye kardeslerim cok rahatsiz ediyormis.
Simdiden hesap kitap yapiyorum anlayacagin :)

Insallah önemli birsey degildir bende korktum simdi Oralarin sicagindan
sag kulaginda iltihap yoktur insallah anne sutu emen bebeklerde pek cikmaz diye okumustum.
benim kizda kulagini cekiyor cekmesin diye toka tutturuyorum yoksa kepce yapacak kulaklari.
Duzeni bozuldugundan böyle olmustur bebeklerin duzeni bozuluncada cok huzursuzlasiyorlar kizimdan farkediyoru,.
insallah hemen oturur duzeni ve zamanininiz guze gecer.

merhaba kızlar
oyun halısı kulllanan var mı aranızda
Az öncede yazdim isikli ve renkli oyuncaklari seviyor kizim birinden skilinca öteki degisik geldiginden ona yöneliyor...
Herseyden önemlisi aynali olmasi ki hepsinde vardir heralde...
Aynasi en sevdigi sey o halida.

2-3 hafta sonra Turkiye yolcusuyuz kismetse....
ayin 20 sinde hepatit B asisi olucak kizim. ondan sonra hava sicakligi azicik dusunce gidicez.
özledigim herseyi yapicam yicem tabiki simit midye pide ekmek döner mersinin tantunisi daha neler neler burada olmayan hersey... Oradaki denizin kokusunu icime ceke ceke yuruycem yetisirsem en az 1 kere yuzmeyede giderim :)
Bu arada aciktim sanirim aklim hep yemekte neler siralamisim 4 saniyede
Kizima cok guzel elbiseler tokalar 1 yas dogumgunu icin esyalari....
dis ciktiginda lazim olan malzemeleri vsvs cooook hayalim var yani burada bunlar yok diye oradan almak isterim...
bende dunden raziyim esim kovmus gibi yapsada catlak sey....
birde onun isminde kolye ve yuzuk gibi biseyler yapmak istiyorum Plojovicin tebrik edilesi esinden yuzuk fikri geldi isimli yuzuk hic görmemistim daha önce :) kendim takip ileride ona vericem ama simdiden dusunuyorum parmaklarim dolma gibi suan kizim nasil takicak
kaynanamda halhal su ayaklara takilan zincirli sey ondan mutlaka yaptir diyor kötu fikir degildi buda

Birde mide bulantim buyuk ihtimalle bikacgundur yemeklerimi asiri yagli yapmamdan kaynaklaniyordu belliki yagi görmek istemiyordum...
Ben bunu sordugumda dun bile kanamam vardi beni gebe biraktiniz 2 dakikada Allahta sizi gebe biraksin :))
Tabi bebisler buyuyunce

Cok sukur canim cok sevindim...
Bikac yere baktim mama alan bebeklerde veya kabizliktan vs diyordu. ki bildigimiz kan olmali bunlar icin anladigim kadariyla bebisteki cok incecik hafif bir kandi...
Bunlardan biride olsa hemen anlayabilirlerdi doktorlar...
Oyuzden icin rahat olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…