2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Kızlaarr büyük gün geldi çattı, yarın mülakatım var. :18: Ne olur dualarınızı eksik etmeyin, ben de çalışmayı bıraktım artık hayırlısıyla kazanırım inşallah ya. Şu stresim bitsin artık. Sizleri de çok özledim, yarın bir geçsin gelip tek tek ilgileneceğim her birinizle. :KK16: Bu da demek oluyor ki vitesi büyütmenin vakti geldi hazırlıklı olun. :KK23: Öpüyorum hepinizi bana şans dilemeyi unutmayın. :KK16:
Allahümme Rabbizitni ilmen ve fehmen ve imamen Allah!ım zihnimi aç,ilmimi artır,fehmimi aç,imanımı genişlet
androme rabbim kolaylık versin zor olanı kolay kılsın bilmediğini göstersin...

Kızlaarr büyük gün geldi çattı, yarın mülakatım var. :18: Ne olur dualarınızı eksik etmeyin, ben de çalışmayı bıraktım artık hayırlısıyla kazanırım inşallah ya. Şu stresim bitsin artık. Sizleri de çok özledim, yarın bir geçsin gelip tek tek ilgileneceğim her birinizle. :KK16: Bu da demek oluyor ki vitesi büyütmenin vakti geldi hazırlıklı olun. :KK23: Öpüyorum hepinizi bana şans dilemeyi unutmayın. :KK16:
Şansın bol olsun canım hakkında en hayırlısı olsun inş.

kızlar merhaba bende kpss gıricem evde calısmaya baslıycam daha bırıncı unıtedeyım kpss kazanı sıtesıne baktım sımdı bır vıdeo ızlı bırde ıhtıyac set kıtabından o sekılde devam edıcem aöf 3 sınıfdayım ama lıseden gırıcem denemekte yarar var hıc çalışarak gırmedım
atansam lıse mezunu olarak cok ısterım açıkcası ama çalışmadan olmaz benıde lısteye yazar mısınız

Allahümme Rabbizitni ilmen ve fehmen ve imamen Allah!ım zihnimi aç,ilmimi artır,fehmimi aç,imanımı genişlet
androme rabbim kolaylık versin zor olanı kolay kılsın bilmediğini göstersin...

Çok güzel duaymış canım sağol. :KK16:

Şansın bol olsun canım hakkında en hayırlısı olsun inş.

Allah razı olsun kızlar, inşallah iyi haberlerle gelirim. :KK16:

yeni gelenler hoşgelmişler :KK52: oooo bakıyorum da sorular cevaplar maşallah size :KK55:

Allah yar ve yardımcın olsun canım :KK54: hakkında hayırlısı olsun heyecan yapma inşalah hayırlısı ile kazanırsın iyi haberlerini bekliyorum 16:

yeni gelenler hoşgelmişler :KK52: oooo bakıyorum da sorular cevaplar maşallah size :KK55:

Allah yar ve yardımcın olsun canım :KK54: hakkında hayırlısı olsun heyecan yapma inşalah hayırlısı ile kazanırsın iyi haberlerini bekliyorum 16:

Sağol canım çok teşekkür ederim. :KK16:

Canım Allah yardımcın olsun . Hakkında hayırlısı neyse o olsun inş :)

Bu arada kızlar 2 gündür bir cacık yapmadım malum haftasonu :KK19: Şimdi oturdum dersin başına matematikle açılışı yapıyorum :21: Herkese kolay gelsin :nazar:

Bu arada kızlar ben de dersaneye gitmiyorum evde çalışıyorum :KK3:
Kk'ya da çok fazla uğrayamıyorum açıkçası.
Ama uğradığım zamanlar mat geometri soruları çözülür haberiniz olsun.
Ben de sözel derslerden muzdaribim ya tarihte konuları kaç kez videolardan dinledim kaç kez kitaptan okudum.
Ona rağmen zor oturtuyorum.
Ama ümidimi asla kaybetmiyorum.Gerekirse o tarihin herşeyini ezberleyip öyle gireceğim sınava :KK23:
Konu anlatımlı videoları indirip mp3e atıp okula gidip gelirken ya da uyurken dinlemeyi düşünüyorum.
Sürekli tekrar etmiş olurum böylece.

canm inşallah iyi geçer sınavın Allah yar ve yardımcın olsun zihnini açsın inşallah :KK16:

O umutsuzluk bende de vardı maalesef ama herşey kısmet biz elimizden geleni yapalım da. Bak ne güzel zamanın da var çalışmaya iyi değerlendir. Cevabın da doğru çıkmasına sevindim yanlış olsaydı rezilliğe bak sen :KK70: Benim de çevremde sorabileceğim kimse yok burda arkadaşlar sağolsun takıldığım sorularda yardımcı oluyorlar. :KK76:

Aynen öyle elimizden geleni yapalım da gerisi Allah'a kalmış :) Evet zamanı iyi değerlendirmem gerek çünkü biraz geç başlıyorum :) Evet bende sorunun çözülmesine çok sevindim :)) Valla sorunun çözülmesine sevindiğim gibi sorabileceğim birilerinin olmasına da sevindim :)

$image.jpg . Cevap 17 imiş ama ben bulamıyorum . Yardımcı olabilir misiniz.?:KK5:

Eki Görüntüle 906325 . Cevap 17 imiş ama ben bulamıyorum . Yardımcı olabilir misiniz.?:KK5:

9-8-16*(-1) İşlem önceliğine dikkat ediyoruz.
Önce çarpma ve bölmeler yapılır sonra toplama ve çıkarmalar
9-8- burda şimdi 16 ile -1'i çarptığımızda biri pozitif biri negatif o zaman sonuç negatif olacak.-16 yani.
9-8-(-16) Buradan da 9-8+16=17 çıkar.

Tam sayılarda çarpma ve bölmede aynı işaretliler iyi anlaşır sonuç + olur.
Zıt işaretliler kötü anlaşır sonuç negatif olur.Böyle aklınızda kalır belki.

Merhaba! Hepimiz çok emek vererek okullarımızdan mezun olduk ve artık çalışmak istiyoruz. Bizim için en iyisinin kamu olacağına karar verdik ve KPSS çalışmalarına bir heves başladık. Benim gibi dershaneye gitmeyip evde çalışanlar, buradan birbirimize evde çalışmanın püf noktalarını, konsantre olmanın yollarını, uygun ortam hazırlama ve ezber taktiklerimizi paylaşmaya ne dersiniz? Çözemediğimiz soruları soracağımız bir dershane hocamız olmadığı için buradan yardımcı da olabiliriz. Umarım beni yalnız bırakmazsınız. Hepinize şimdiden başarılar ve kolay gelsin! :KK16:

248625_2125527901894_1356781238_32506028_7247036_n.jpg

KPSS GÜZELLERİ ev ekibi:KK16:
andROMEdae
tiin
zarpanditt
gogostar
27.01
ebyar
lajoba
sekey
yagiz42
TersTepki
emne27
genciza
pembems
kuzeyimm
sbry
alangu
asiyeasya
pnr_
soslusarma
crocus_4534
kkaderim
Dumanikara
DaKo
devrim_
merveesk
adi_sevda
cimcime_89
cicolat
elfmet
keskinkalem
KalbiMusa
ayaz_07

Kızlar, konuya şöyle bir tablo eklemeye karar verdim. Buraya çözdüğünüz soru sayısını bildirirseniz ben eklerim. Topluca gördükçe gaza geliriz diye düşündüm. Adını eklemek isteyen yazarsa ben eklerim.

Çözülen Soru Sayısı Tablosu

TarihCoğrafyaVatandaşlıkSayısal*Sözel**Toplam
andROMEdae2057150314134764875934:nazar:
kuzeyimm817
93110652813:nazar:
TersTepki27385116294190958 :nazar:
asiyeasya760760 :nazar:
sekey6448054921502352326:nazar:
pnr_480

1052
1532:nazar:
alangu21090858085550 :nazar:
lajoba420422842 :nazar:
adi_sevda184

1657111060 :nazar:
Dumanikara444130255908852321:nazar:
crocus_4534

110311922295:nazar:
sinehas

265163428 :nazar:
devrim_110100

210 :nazar:
fizikcan1331122124483593 + 84 alan :nazar:
cimcime_896203478475795343907:nazar:
cicolat54366246910636343371:nazar:
zeynep_198740408050
160 :nazar:
elfmet234263
7013761574 :nazar:
keskinkalem50

50 :nazar:
LPGLi_FeRRaRi30

30 :nazar:

* Matematik - Geometri - Sayısal Mantık
**Türkçe - Sözel Mantık

KİTAP TAVSİYELERİ

Konu Anlatımı
Matematik - Uzman Kariyer
Coğrafya - Fem, Uzman Kariyer
Tarih - Data, İhtiyaç
Anayasa - Yediiklim, Yargı, Data, İhtiyaç
Türkçe - Uzman Kariyer - Fem

Soru Bankası

Tüm Dersler set olarak - Uzman Kariyer, İhtiyaç, Yediiklim, Yargı Kozmik Oda
Tarih - Beyaz Kalem (Cahide Bolat)
Coğrafya - X yayıncılık coğrafyacının özel soruları
Matematik - Uzman Kariyer Öğreten soru bankası, Fem
Anayasa - Yediiklim, İhtiyaç
Türkçe - Uzman Kariyer, Fem

Farklı forumlardan ve kendi tecrübelerimden oluşturduğum bir liste kızlar, fikir oluşturur umarım.

Başarılar dilerim arkadaşlar ben de evde çalışmaya çalışsam da iki kelimenin ikisi de benden çok uzak. :KK50: bir türlü kafamı veremiyorum ikinci döneme ne kaldı şurada :18:

Başarılar dilerim arkadaşlar ben de evde çalışmaya çalışsam da iki kelimenin ikisi de benden çok uzak. :KK50: bir türlü kafamı veremiyorum ikinci döneme ne kaldı şurada :18:

Bi kaç ay sonrayı düşünüp ,keşke daha önce ders çalımaya başlasaydım dediğinizi düşünün belki işe yarar:44:

Selam kızlar,
Kpss b grubu için yds'ye girmemiz gerekiyor mu?
Ben dershaneye sordum gerek yok dediler
internetten araştırdım lisans mezunlarının girmesi gerekir yazıyor çıldırmak üzereyim net bir cevap bulamıyorum
sizin bir bilginiz var mı ?

X