2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

Yapacağım en yanlıs şey panik yapıp herşeyi birbirine karıştırmak olur

Bu arada çok iyi gidiyorsun gaza geliyorum soru sayılarını görünce maşallah :)

canım sana da maşallah, hepimiz öyleyiz birbirimizi görerek hırslanıcaz iyice, iyi hırslar bunlar dimi konuların biteceği günleri iple çekiyorum hem konu çalışmak hem soru çözmek cok sıkıyor aslında beni

valla ben artık reklam yapar gibi hep aynı şeyi yazıyorum ama, eğer temelin zayıfsa işlem hatan çoksa - antrenmanlarla matematik 1' le baslamanı öneririm

iyi hırslar çok güzel hırslar hemde :) az kalmış senin konularının bitmesine tekrarlar kolay olur zaten

kızlar hemen soru sayımı paylaşayım matemetik 165 türkçe 131 şimdilik bukadar pazartesiye kadar yokum,hepinize kolay gelsin pazartesı gorusmek dılıgıyleee

Geçmiş olsun canım biran önce toparla kendini başla ders çalışmaya

çok teşekkür ederim canım ya iki üç güne zor toparlanırım.. bundan böyle güz dönemi sınavlarına çalışsam iyi olacak 16 gün mü ne kaldı.ondan sonra kpss ye dönüş yaparım. hızlı başladım çabuk söndüm bende:))

merhaba arkadaşlarr bu aralar nete pek giremiyorumm soruuda çözemiyorumm çok fazlaa konu bitiriyorum artık toparlamam lazım yılbasına kadarr bitmek zorundalarr
coğrafya bitirimek üzereyim cumaya biter sanırım sonra tekrarr tarihh baslıcamm daha eğitimm varrr off off:2::2::2:
benii mazurr görünn bu aralarr konular bitsnn öyle acılıcamm inşallahh

bugün cografya için kendime kocamaaan bir türkiye haritası yaptım, görsel materyal şart. tüm coğrafyayı o haritaya taşıycam

bugünlük:
türkçe: 138
matematik: 92

Dün akşam işten gelip tarih konu çalıştım İslamiyet öncesi türk tarihi konuları iki ayrı farklı kitaptan okudum üstüne 30 soru çözdüm

bu ara bazı arkadaşlar konuları hemen bitirmek isityoruz falan yazmışlar arkadaşlar bitirince unutmıcakmısınız benmi ağırdan alıyorum

valla ben artık reklam yapar gibi hep aynı şeyi yazıyorum ama, eğer temelin zayıfsa işlem hatan çoksa - antrenmanlarla matematik 1' le baslamanı öneririm

öyle yapmam gerek sanırım bol bol soru çözmem gerekiyor netten ders videolarıda izlersem başarırım sanırım

Merhaba canım, ben konuları 2 hafta önce bitirdim. Bu şekilde bırakırsam tabi ki unuturum sınava kadar ama 2 tekrar daha yapmayı planlıyorum mayısa kadar. Ve tabi ki de sürekli bol bol soru. Bu aralar çözemiyorum o ayrı. :18:
2 gün kaldı 1 aralıktan itibaren başlayacağım inşallah tekrarlarıma. Sizler ne durumdasınız kızlar. Sorularınızı ekliyorum ama kim hangi konuda takip edemiyorum?

soru sayım türkçe 75
matematik 123

türkçe yazım-noktalama ve anlatım bozukluğu kaldı.

matematik oran-orantı dayım nasıl sizce arkadaşlar buarada önlisans tan gireceğim daha genel kültüre başlamadım ben ne yapacağım :18::18::18:

sınava kadar keç kere tekrar edersek kardır onun için bitirip tekrrlara başlamak daha iyi olur diye düşünüyorum

ben ders ders bitirmektense her dersi çalışıyorum çünkü sadece sözel çalışmak beni çok yorar sende genel kültüre başlayabilirsin mesela

ben ders ders bitirmektense her dersi çalışıyorum çünkü sadece sözel çalışmak beni çok yorar sende genel kültüre başlayabilirsin mesela[/QUOTE]

evet haklısın şu türkçeyi 1 haftaya bitirim coğrafya ya başlayacağım tarih i unuturum diye sona bırakmayı düşünüyorum

Kızlar kpssye nasıl çalışıyorsunuz önce konu sonra soru olarakmı birgü nünüz kpssyle nasıl geçiyor, mesela nasıl verimli çalışabiliriz önerileriniz varmı acaba?

Kızlar kpssye nasıl çalışıyorsunuz önce konu sonra soru olarakmı birgü nünüz kpssyle nasıl geçiyor, mesela nasıl verimli çalışabiliriz önerileriniz varmı acaba?
Merhaba öncelikle kolay gelsin...
Kendi çalışma şeklimi söyleyeyim her günümü bir derse ayırıyorum ve önce konu çalışıyorum daha sonra o konuyla ilgili elimdeki bütün soruları çözüyorum sözel dersleri bir hafta ve bir ay sonra tekrar ediyorum unutmamak için vaktim kalırsa türkçe matematik çözüyorum ve birşey daha var türkçe de yorum kabiliyetini geliştirebilmek için kitap okumaya çalışıyorum şimdilik böyle :)

selam arkadaşlar bende ilk defa bu sene kpss ye giricem kendimi denemek ve yaşadığım yerde uygun memurluk olursa girmek için.
ben işletme mezunuyum.
ve kpss hakkında pek bilgim yok.
mesela ben ingilizce sınavına girmek zorundaymışım girmezsem ne olur? girersem en az kaç puan almam gerek?

cimcime_89' la aynı yoldayız :) bende aynı yöntemi uyguluyorum, her gün bir dersten bir konu bitirip, o konunun videosunu izliyorum ve elimdeki kaynakların hepsinden o konunun testlerini çözüyorum. matematik her gün var benim programda. ben en başta bir program yaptım günü gününe hangi ders hangi konu ,ne zaman bitecek hepsi belli, programın olunca ondan dışarı cıkmıyorsun, bir çalısma düzeni oluyor, disiplin şart cancağızım en azından benim için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…