2014 KPSS Evde Çalışanlar Kulübü

günaydın kızlar..
Kendime konu bitirme, soru çözme konusunda yarışabilecegim arkadaş arıyorum bana rekabet şart yoksa salıyorum kendimi :)

ben baya heveslendim çalışmaya:) sıfırdan başlıycam sen başlamış olmasaydın seninle başlardık konu konu çalışır sorular sorar soru çözerdik çözemediğimizi paylaşırdık ama işte başlamışın sen benden önce:)

Bende çok ilerlemiş sayılmam iki hafta oldu başlayali :)

günaydın kızlar..
Kendime konu bitirme, soru çözme konusunda yarışabilecegim arkadaş arıyorum bana rekabet şart yoksa salıyorum kendimi :)

senin ilacın bende canım benim bende bugün tarihe başlayacaktım güya ama nerde sabahtan beri bi poğaca yapım dedim elime yüzüme bulaştırdım çok beceriksizimde biraz.

sen hangi dersleri çalışıyorsun canım

ben matten sadece 4 konu bitirdim. sıkıldıkça bakıyorum mat. türkçe bitti konular ama anlatım bozukluğu ve yazım yanlışlığından çok yanlışım çıkıyo tekrar çalışmam gerekecek.

Ben bir şey sormak istiyorum şimdi diyelim ki işte 80-90 puan aldık ve kpss kazandk işte tercihlere sadece kendi ilimizi yazma hakkımız var mı ?

Canım ben konuların başındayım henüz hergün konu+soru çalışıyorum kendime plan yaptım ama cozutabiliyorum bazen haftasonu olduğu gibi :) artık daha sistemli çalışmam lazım

Canım ben konuların başındayım henüz hergün konu+soru çalışıyorum kendime plan yaptım ama cozutabiliyorum bazen haftasonu olduğu gibi :) artık daha sistemli çalışmam lazım

tarihi nasıl çalışıyorsun not mu çıkartıyorsun yoksa kitaptan okuyup geçiyor musun.

bende bütün derslerden tek tek konu çalaşayım en iyisi cünkü bütün konuları biritiyim derken bu sefer eksik ders kalıyor.

netten çok güzel ders programı indirmiştim. bende ona göre çalışayım. bütün derslere

tarih dersine çalışmak çok sıkıcı hemen uykum geliyoor bir kaç konuyu okudum hemen uykum geldi bıraktım bende.

1 Aralıktan itibaren genel kültür ilk tekrarıma anayasayla başlayacağım inşallah. Bu sefer başka bir yayın evinin kitaplarından gideceğim. Epey ara verdim inşallah fazla unutmamışımdır da çalışmalarım boşa gitmez. :18:
Sizler ne durumdasınız kızlar, yok mu konuları bitiren?
Ben gidip sorularınızı ekleyeyim.

Ders çalışmaya başlamakta zorlananlar: Program yapın kızlar. Bir kağıda bugün şu ünite çalışılacak diye gün gün yazın ve çalıştıkça tik atın. Faydasını göreceksiniz. O programdaki tikler arttıkça nasıl gaza geldiğinizi de...

canım ne güzel tekrarlara başlayacakmışsın yakında, benim konular ancak aralık sonunda bitiyor çooooook çalışmak lazım

coğrafya: 134
matematik: 68

canım ne güzel tekrarlara başlayacakmışsın yakında, benim konular ancak aralık sonunda bitiyor çooooook çalışmak lazım

coğrafya: 134
matematik: 68
Ama olsun süper:) benim her ders farklı zaman da bitecek ama ocak sonu gibi bitecek bütün konular panik yaparım şimdi geç kaldım diye ben :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…