2014 kpss çalışma günlüğüm

bu nasıl sizce ? çok mu günlük ? sade bir ayakkabı ve çantayla kombinlenebilir.
tabi burda kotonda bu elbisey bulabilirsem

Son düzenleme:
kasım atamalarında daha güzel coşarız inşallahh

akşam mısafir için cheseecake yapmaya başlamıştım da, cıktım biranda

inşallah kasımda coşarız, hazirana da razıyım

çok iyi olur hem de kesinlikle yapalım bunu.
safransarı sen de katıl

Eki Görüntüle 1081543
bu nasıl sizce ? çok mu günlük ? sade bir ayakkabı ve çantayla kombinlenebilir.
tabi burda kotonda bu elbisey bulabilirsem

elbise çok güzel, bence bunu bulmasan bile başka bu tazr bulursun mutlaka. git mutaka

bende katılırım tabi aranıza, benimde videolarım var, izlemiş olurum bu bahaneyle. her video arkasındanda 100-150 soru çözeriz, konu pekişir.

ahahahah gerçekten çok doğru demişssin denemem hala dershane taksiti kitap yol parası derken biriktirsem ticarete Atılırım o para ile :)

hepinize bol soru çözmeli bir gün diliyorum kızlar :)
ben bugun anlatım bozukluklarının hakkından gelmeyi planlıyorum perşembe günü işçi havuz problemlerini bitirmeyi planlıyorum yarında bayram nedeniyle kendime mola veriyorum

Kizlar nabionuz ben bugun izinliyim gecen hafta hic ders calismadim (keyfim yoktu) forumada pek giremedim yorumlarinizi okudum herkese iyi calismalar dilerim :)

Gunaydinlar
Dün musafirlerim çok yordu beni, eşimle sinava kadar misafir almama kararı aldık. Hem o gün hem ertesi günü yorgunlukla geçiyor
Bugün deneme sınavım var. Gitmeden tarih tekrarı yapacagim

Sınavdan sonra ise planim anayasa 'dan 2 konu çalışıp sorularını çözmek.

günnaydın
ben çok yeni karar verdim kpss ye girmeye
ön lisans mezunuyum.hazıranda lisans ddıploması alcam ama önlisantan gircem
düz memurluk için
konu çalışcam önce sonra
4,200 soru çözcem bi tane kalın kitap var
hedefım o soru bankasını bıtırmek.
başkada bişey yapmıcam kursa felan gıdemem maddi olarak şuan
hayırlısı bakalım inş olur

Kolay gelsin.
Aslında lisansmezunu olarak şansınız daha yüksek.
Ama lisans sınavına az kaldı, önlisans 'tan biraz daha vaktiniz var. Umarım yetistirirsiniz

Bie şey soracağım burada sınava hazırlanan arkadaşlara. Kpss tarihte konu dağılımında değişiklik olmuş diyte duyum aldım acaba yeni dağılım nasıl oldu bilgi verwbilecek olan var mı?

Polisesi can sikintin ne varsa inşallah biran önce geçer eski motivasyonla derse baslarsin

baslıyorm sarfansarı bugun yenı kıtaplar aldm dun cok guzelll cok ucuzdu 3 tl a101 de şansa denk geldı eklemeye calıstm eklıyemedm resım isimlerını yazayım belkı sızde de vardır

tarihe yön veren olaylar,tarıhe yön veren savaşlar ve antlaşmalar,tarihe yön veren komutan ve liderler son olarakta şu ilginç tarihimiz hepsı tarıhle ılgılı :)) ınsallah faydalı olur hepsını okuyup bıtırmek ıstıyorm hepımıze kolay gelsın :119:

günaydın
dün planım yetişmedi. sebep gözlerimin ağrısı. bugün de ağrıyor. sürekli kapalı tutmak istiyorum. gözlük kullanıyorum aslında ama numarası mı büyüdü acaba.
denemem hakan dede'nin videoları elime geçti. bu kadar çabuk beklemiyorum ben.
sana da ulaşmıştır muhtemelen .

Geçmiş olsun devrim, dinlendir gözlerini üzerine çaylı pamuk koyabilirsin çok iyi geliyor. Benim de gözlerim çok ağrır ya çaylı pamuk koyarım ya da göz kapaklarına viks sürüyorum içinde okaliptus yağı var ya ağrısını hemen geçiriyor. Ama sakın gözüne kaçırma sürerken dikkatli ol.

Benim kargo da geldi ama eve teslim edilmedi aras kargoda bekliyor bugün de 23 nisan yaa acaba teslimat yapılır mı bilmiyorum ki. Seninki bugün mü geldi devrim dün mü? Benim de en geç yarın eve teslim edilir diye düşünüyorum.

Son düzenleme:

polisesi kitapların hayırlı olsun güle güle oku :))

Bende bugün evdeyim ama sabah erken kalkamadım. Kahvaltı ettim çayımı içtim ne çalışsam bugün diye karar veremedim. Geçen tüm kitaplarımı tarayım böylece başlamadığım kitap kalmaz elimde demiştim bi plan çıkarmıştım sanırım ona devam etcem. Yaprak testlerim var türkçeden onları bitirip bugün tarihle matematik bakayım.

tesekkur ederım denemem eskıden olsa kitap almak yerıne kozmetık fılan alırdm sımdı kıtap alınca nekdr mutlu oluyorum kıtap sevgısı basladı bende

tesekkur ederım denemem eskıden olsa kitap almak yerıne kozmetık fılan alırdm sımdı kıtap alınca nekdr mutlu oluyorum kıtap sevgısı basladı bende

Ben de eskiden kozmetik ve kıyafete harcardım artık bende kitaba harcıyorum. Dolaplarda yer kalmazdı sığmazdı hiçbir şey. Şimdi baya bir boş dolabım var bu da beni çok mutlu ediyor. İşe giderken de alt üstü değiştirip 4-5 parça kıyafetle kombinler oluşturup onları giyiyorum. Kozmetik ürünlerinin çoğunu da bitirip bitirip atıyorum yenilerini de almıyorum artık. Kitap almak güzel Ama fazla kitap almak da iyi bir şey değil :)) Sonra ev dolup taşıyor. Okudukça bittikçe almak en iyisi ama bunu hala tam başaramadım ben.

benım az kıtabım var yedııklımı bıtırdm ıhtıyacı bıtırdm smdı ıkı tane kıtabım var data tumdersler soru bankasıyla konu anlatımı bıtane cografya defter kıtabım var x yayıncılıgın not seklınde bırde dun aldıklarım var bıtırdıgım kıtaplara baktıkça şaşırıyorm ılk başlarken çalışamam sanıyordm hatta eşimde inşallah çalıırsın demişti ya ben konuları tekrar tekrar çalısıyorm ama hala eksıgım cok var inşallah dıyorum sınava kadar tamamen kavrarım bütün konuları

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…