2014 kpss çalışma günlüğüm

Gerçekten mi
Daha dün akşam aldım bende 49 görmüştüm sanki dedim sonra herhalde yanlış hatırlıuyorum demiştim demek ki çok tutuldu hemen zam yaptılar sınava da az kaldı diyip hainler

Benim arkadaşım da nişanı salonda yapmıştı benim arkadaşlarım süslü elbiseler aldılar hep abiye giyen de vardı ama sade abiyeler vardı. Yani nişanlanan arkadaşından süslü giyinme de :)) Çünkü o kafaya takıp üzülebilir. Kızların böyle huyları oluyor

Gerçekten mi
Daha dün akşam aldım bende 49 görmüştüm sanki dedim sonra herhalde yanlış hatırlıuyorum demiştim demek ki çok tutuldu hemen zam yaptılar sınava da az kaldı diyip hainler

ben de dün siparişi kontrol derken arttığını gördüm yeni fiyatların. şansa bak ya... üzüldüm gerçekten.
bu arada ellerindeki stok tükenmiş. salı günü gelecek o zaman göndericez dediler ama bence o sarkar bi kaç gün.
bilgin olsun

Umarım hedeflediğin gibi çalışırsın bugün geçmiş olsun.

Abiyenin durumuna bağlı buda biraz, sade birşey ise giy tabi, ama renkli biraz abartılı ise, boşver nişanlanacak kızın günü olsun bugün.
Birde gelinin damadın kardeşleri felan en yakınları giyecek mı acaba
onlar normal giyer, sen abiye giyersen abartılı olur biraz.

canım 2014 kpss hangi tarıhte sınav
ve basvuru bitti mi ne zaman?

denemem seni ne zaman nişanlıyoruz

Hımm haber verdiğin için teşekkür ederim devrim O zaman en erken cuma falan gelir. Ya da öbür pazartesiye kalır.

Başvurular daha başlamadı. Lisans sınavı temmuzda önlisans eylül diye biliyorum.

Bilmem Yazın olabilir. Belki de nişan yapmadan evleniriz :)) Bu yaz bir şeyler yapcaz bakalım.

Ne kadar erken evlenirsen, düzen o kadar erken kurulur, hayırlı iş için adım atınca göreceksin rabbim ondan sonraki işleri kolaylaştırıyor

Evlen, evlilik inan çok güzel

bende kıza ayıp olmasın diye didikliyorum bu konuyu

eşimin halasının oğlu nişanlanacak. ve halamla aram çok çok iyidir. dün gelinsin ona göre hazırlan ne istiyodan giy dedi ama sonradan görmeler gibi abartmak istemiyorum
ilk evde yapıcaz dediler pantalon- gömlek ayarlamıştım. işin seyri değişince bilmedim:26:

Ne kadar erken evlenirsen, düzen o kadar erken kurulur, hayırlı iş için adım atınca göreceksin rabbim ondan sonraki işleri kolaylaştırıyor

Evlen, evlilik inan çok güzel
Bende çok istiyorum evlenmeyi çünkü çok seviyorum
İnşallah dediğin gibi olur sarfansari :))

Hımm haber verdiğin için teşekkür ederim devrim O zaman en erken cuma falan gelir. Ya da öbür pazartesiye kalır.
sanırım öyle olur. o gelmeden şu dilbigisini bitirmeyi düşünüyorum bende. gelene kadar tarih çalışmama kararı aldım. çünkü çok düşüş var moral bozuyor.

Başvurular daha başlamadı. Lisans sınavı temmuzda önlisans eylül diye biliyorum.

Bilmem Yazın olabilir. Belki de nişan yapmadan evleniriz :)) Bu yaz bir şeyler yapcaz bakalım.

Bende çok istiyorum evlenmeyi çünkü çok seviyorum
İnşallah dediğin gibi olur sarfansari :))

emin ol öyle olur. hayırlı haberler bekliyoruz senden

Gelince videoları anlaşıp beraber bitirelim mi? Her gün bir video izleyip soru çözelim bir kitaptan böylece tarihten de bir soru bankası bitirmiş oluruz. Sana uyar mı? Video olmadan katılmak isteyen olursa her gün tarihten seçtiğimiz bir soru bankasından bir ünitenin sorularını taramaya katılmak isteyen var mı? Video yerine özet kitaptan konuları da okuyabilirsiniz.

çok iyi olur hem de kesinlikle yapalım bunu.
safransarı sen de katıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…