2014 kpss çalışma günlüğüm

maşallah canım.
benim detarih hedefim 25 net. tarihe odaklanabilsem bu aralar çok iyi olacak.
matematiği problemlere kadar bitirmiştim aslında ama yapamıyorum. baştan videolarla tekrar ediyorum. bu kez olacak gibi. 12 net çıkarsam yetecek.

denemem ne zaman sipariş verdin ?
ben pazar günü verdim. 49,50 tl ye aldım. ne zaman artmış fiyatı:26:
Gerçekten mi :KK53::KK53::KK53:
Daha dün akşam aldım bende 49 görmüştüm sanki dedim sonra herhalde yanlış hatırlıuyorum demiştim demek ki çok tutuldu hemen zam yaptılar sınava da az kaldı diyip hainler :KK50:

günaydın kızlar :KK3:

akşam başım ağrıyodu mideme de vurdu. erken yattım onun için vatandaşlığın ilk konusu yalan oldu. onu bugün telafi edicem.
matematik ebob ekok video +soru
coğrafya soru
dil bilgisi sözcük türleri video +soru
vatandaşlık 1. ünite + soru
türkçe karışık soru
planım bu.

bir de konu dışı ama ;
haftasonu akrabamızın nişanı var. ne giysem bilemedim. abiye giysem abartmış olur muyum sizce ?
nişan salonda olacak ve sadece aile dostları olacak.
geline ayıp olur mu abiye giymek ?

Benim arkadaşım da nişanı salonda yapmıştı benim arkadaşlarım süslü elbiseler aldılar hep abiye giyen de vardı ama sade abiyeler vardı. Yani nişanlanan arkadaşından süslü giyinme de :)) Çünkü o kafaya takıp üzülebilir. Kızların böyle huyları oluyor :KK1:

Gerçekten mi :KK53::KK53::KK53:
Daha dün akşam aldım bende 49 görmüştüm sanki dedim sonra herhalde yanlış hatırlıuyorum demiştim demek ki çok tutuldu hemen zam yaptılar sınava da az kaldı diyip hainler :KK50:

ben de dün siparişi kontrol derken arttığını gördüm yeni fiyatların. şansa bak ya... üzüldüm gerçekten.
bu arada ellerindeki stok tükenmiş. salı günü gelecek o zaman göndericez dediler ama bence o sarkar bi kaç gün.
bilgin olsun:KK34:

günaydın kızlar :KK3:

akşam başım ağrıyodu mideme de vurdu. erken yattım onun için vatandaşlığın ilk konusu yalan oldu. onu bugün telafi edicem.
matematik ebob ekok video +soru
coğrafya soru
dil bilgisi sözcük türleri video +soru
vatandaşlık 1. ünite + soru
türkçe karışık soru
planım bu.

bir de konu dışı ama ;
haftasonu akrabamızın nişanı var. ne giysem bilemedim. abiye giysem abartmış olur muyum sizce ?
nişan salonda olacak ve sadece aile dostları olacak.
geline ayıp olur mu abiye giymek ?

Umarım hedeflediğin gibi çalışırsın bugün geçmiş olsun.

Abiyenin durumuna bağlı buda biraz, sade birşey ise giy tabi, ama renkli biraz abartılı ise, boşver nişanlanacak kızın günü olsun bugün.
Birde gelinin damadın kardeşleri felan en yakınları giyecek mı acaba
onlar normal giyer, sen abiye giyersen abartılı olur biraz.

merhabalar

atamamın garanti olması için en az 90 puan almam gerek. Bu durumda hedefim 90 puan

soru hedefim 60.000 soru

çalışmaya öncelikle evdeki yarım kitaplardan başlayacağım. 2013 senesi sonuna kadar matematik, geometri ve türkçe çalışarak başlayacağım. Tarih, coğrafya ve anayasayı son seneye bırakmayı planlıyorum.

Sizlerinde çalışma ve kitap önerilerinizle alanıma bekliyorum :)

oturarak, hayal kurarak, lafla olmuyor, çalışmak emek vermek gerekiyor. Yapabilenlerden bir eksiğim olmadığını düşünüyorum.

Yaklaşık bu 2 senelik süreçte allah utandırmasın.

canım 2014 kpss hangi tarıhte sınav
ve basvuru bitti mi ne zaman?

Benim arkadaşım da nişanı salonda yapmıştı benim arkadaşlarım süslü elbiseler aldılar hep abiye giyen de vardı ama sade abiyeler vardı. Yani nişanlanan arkadaşından süslü giyinme de :)) Çünkü o kafaya takıp üzülebilir. Kızların böyle huyları oluyor :KK1:

denemem seni ne zaman nişanlıyoruz :KK73:

ben de dün siparişi kontrol derken arttığını gördüm yeni fiyatların. şansa bak ya... üzüldüm gerçekten.
bu arada ellerindeki stok tükenmiş. salı günü gelecek o zaman göndericez dediler ama bence o sarkar bi kaç gün.
bilgin olsun:KK34:

Hımm haber verdiğin için teşekkür ederim devrim :KK66: O zaman en erken cuma falan gelir. Ya da öbür pazartesiye kalır.

Başvurular daha başlamadı. Lisans sınavı temmuzda önlisans eylül diye biliyorum.

Bilmem :KK17: Yazın olabilir. Belki de nişan yapmadan evleniriz :)) Bu yaz bir şeyler yapcaz bakalım.

Ne kadar erken evlenirsen, düzen o kadar erken kurulur, hayırlı iş için adım atınca göreceksin rabbim ondan sonraki işleri kolaylaştırıyor

Evlen, evlilik inan çok güzel :KK16:

bende kıza ayıp olmasın diye didikliyorum bu konuyu:KK9:

Umarım hedeflediğin gibi çalışırsın bugün geçmiş olsun.

Abiyenin durumuna bağlı buda biraz, sade birşey ise giy tabi, ama renkli biraz abartılı ise, boşver nişanlanacak kızın günü olsun bugün.
Birde gelinin damadın kardeşleri felan en yakınları giyecek mı acaba
onlar normal giyer, sen abiye giyersen abartılı olur biraz.

eşimin halasının oğlu nişanlanacak. ve halamla aram çok çok iyidir. dün gelinsin ona göre hazırlan ne istiyodan giy dedi ama sonradan görmeler gibi abartmak istemiyorum:KK9:
ilk evde yapıcaz dediler pantalon- gömlek ayarlamıştım. işin seyri değişince bilmedim:26:

Ne kadar erken evlenirsen, düzen o kadar erken kurulur, hayırlı iş için adım atınca göreceksin rabbim ondan sonraki işleri kolaylaştırıyor

Evlen, evlilik inan çok güzel :KK16:
Bende çok istiyorum evlenmeyi çünkü çok seviyorum :KK19:
İnşallah dediğin gibi olur sarfansari :))

Hımm haber verdiğin için teşekkür ederim devrim :KK66: O zaman en erken cuma falan gelir. Ya da öbür pazartesiye kalır.
sanırım öyle olur. o gelmeden şu dilbigisini bitirmeyi düşünüyorum bende. gelene kadar tarih çalışmama kararı aldım. çünkü çok düşüş var moral bozuyor.

Başvurular daha başlamadı. Lisans sınavı temmuzda önlisans eylül diye biliyorum.

Bilmem :KK17: Yazın olabilir. Belki de nişan yapmadan evleniriz :)) Bu yaz bir şeyler yapcaz bakalım.

Bende çok istiyorum evlenmeyi çünkü çok seviyorum :KK19:
İnşallah dediğin gibi olur sarfansari :))

emin ol öyle olur. hayırlı haberler bekliyoruz senden:KK16:

sanırım öyle olur. o gelmeden şu dilbigisini bitirmeyi düşünüyorum bende. gelene kadar tarih çalışmama kararı aldım. çünkü çok düşüş var moral bozuyor.

emin ol öyle olur. hayırlı haberler bekliyoruz senden:KK16:
Gelince videoları anlaşıp beraber bitirelim mi? Her gün bir video izleyip soru çözelim bir kitaptan böylece tarihten de bir soru bankası bitirmiş oluruz. Sana uyar mı? Video olmadan katılmak isteyen olursa her gün tarihten seçtiğimiz bir soru bankasından bir ünitenin sorularını taramaya katılmak isteyen var mı? Video yerine özet kitaptan konuları da okuyabilirsiniz.

Gelince videoları anlaşıp beraber bitirelim mi? Her gün bir video izleyip soru çözelim bir kitaptan böylece tarihten de bir soru bankası bitirmiş oluruz. Sana uyar mı? Video olmadan katılmak isteyen olursa her gün tarihten seçtiğimiz bir soru bankasından bir ünitenin sorularını taramaya katılmak isteyen var mı? Video yerine özet kitaptan konuları da okuyabilirsiniz.

çok iyi olur hem de :KK6: kesinlikle yapalım bunu.
safransarı sen de katıl :KK55:

X