2014 kpss çalışma günlüğüm

Anadolu ' da , ilk doğal barınak olan mağara yerleşmelerine ait kalıntılar , aşağıdakilerden hangisinde daha yaygın görülür ? A ızmir ve çevresi B antalya ve çevresi C zonguldak ve çev D doğu karadeniz E hakkari ve çevresi ben soru da b ve c arasında kaldım. Antalya karstik bölge zonguldak 1. Zamana ait olduğu için kafam karıştı sizde bir bakar mısınız kızlar

Kızlar programlarinizi günlük mü haftalık mi yapıyorsunuz.ben kendime haftalık program yapmaya çalışıyorum bu konuda acemiyim galiba.bana kısaca bir program örneği verebilir misiniz

Kızlar programlarinizi günlük mü haftalık mi yapıyorsunuz.ben kendime haftalık program yapmaya çalışıyorum bu konuda acemiyim galiba.bana kısaca bir program örneği verebilir misiniz

Canm ben gunlk hftalk yapmiorm bir kere yaptm prog zaten butun gunlere bir ders sectm bütün konularida bitene kdr butun haftalara yaydm biten konularn yerlerine konu tekrari ve testle devam ediyorm

Canm ben gunlk hftalk yapmiorm bir kere yaptm prog zaten butun gunlere bir ders sectm bütün konularida bitene kdr butun haftalara yaydm biten konularn yerlerine konu tekrari ve testle devam ediyorm

poliseşi sen konuları bu şekilde bitirdin değil mi? Bende 2012 de böyle yapmıştım kolay oluyordu aslında.bu yıl zorlanıyorum plan yapmadan oturuyorum dersin başına günde sadece bir derse zaman ayırmak iyi olur mu yine bilmiyorum.kızlar burda paylaşıyordu bi ara.inşallah sarfansarısı gelince yazar ilk onda gördüm çok mantıklı geldi bana da.

Ben proğramımı haftalık yapıyorum. Her dersten eklıyorum.

resmini şuan ekleyemıyorum sayfaya hata veriyor. İlerleyen saatlerde tekrar denerim. Tarih çaışma notarımı da ekleyeceğim ama dediğim gibi şuan eklenmiyor :26:

Denemem bende son 2-3 ayın önemine çok inanıyorum. Geçen sınava son 1,5 ay çalışmam bile benim çok işime yaramıştı. Bende öncesinde sıkı çalışır son ayları boşlarım diye şimdiden çok korkuyorum.

Arkadaş grubumuzla yazla ilgili karadeniz turu, ardından gürcistan gazisi planı yapmıştık haziran ayı için. Yaklaşık 10 gün sürecek ve bu süre içinde hergün bir şehirde konaklayıp gezeceğiz, bu süre de ders çalışmam imkansız olacak. İlk başlarda kafam dağılır diye gitmek çok istiyordum ama şimdi tatil dönüşü toparlanamam diye gitmesek mi acaba diye tereddütteyim

maşallah her günün bugün gibi verimli geçer inşallah.
Bende dersin başında en az 1 saat, en fazla 1,5 saat oturuyorum, aralarda 45 dk mola verip ev işlerini hallediyorum

Çok teşekkür ederim sayfayı devamlı takip ediyorum. Bende programımı tam oturtmak istiyorum.sistemli çalışmak istiyorum

Sarfan sarısı bende aslında yazın gelmesini istemiyorum bir yandan derslere ara verip tekrar baştan almak zor oluyor , bizim şark işi bu yıl olabilirmis hem memlekete gidicez mayıs haziranda eşim de antalyadan tatil ayarlamış.rezervasyonu yaptırmış.kafam çok karıştı birde ramazanda ben çok çalışanıyorum. Sizin de ne güzel grubunuz varmış kız kıza mı :) her şehre bir gün zor olur ya.inşallah geziniz güzel geçer Allah yardımcımız olsun

Sarfansari bence git hem kafan dağılır iyi olur. Ben sınava hazırlansam da tatile giderim şimdiye kadar hep gittim bayram seyran ne zaman olursa. Ama giderken boş gitme akşamları özet bir ders notu al eline uyumadan okuyarak tekrar yaparsın yoksa çalıştıklarını unutursun hiç bakmazsan eğer ve kendine güven eksikliği yaratabilir bu. Yani ne kadar gezsen de akşamları 1 saat çalışabilirsin.

Zeycanım ben dersaneye gitmedim ama tüm dersanelerin sınavlarına girdim nerdeyse dersane dersane gezmiştim
Evde çalışarak 90 puan aldım. Çok ve etkin şekilde çalışırsan her şey mümkün.

Güzel yorum yapmışsın :)) Bence antalya karstik olduğu için.

İnşallah güzel bir yerse şarkınızı yaparsınız sizde.
Ama bu sene gitmezsiniz umarım, çünkü temmuz ayında taşınmak senin için çok oyalayıcı olur, ve sonrasında senin ataman başka şehire çıkarsa yeniden taşınmak zorunda kalırsınız zeycanım. Tatilinize gidin bence, çünkü akşamları ve sabahları 1 er saat bile çalışabilirsin otede
ama memleketinize gitmeyi 10. aya bırakın derim.

Eşime gitmek istemediğimi söylesem aslında anlayışla karşılar, ama kışın planı yapan biz oduğumuz için arkadaş ortamımıza biraz ayıp olur. Burada polis ve eşleriye 3 aile gideceğiz. Bende inşallah haziran ayına kadar hamile kalırım dabahanem olur o zaman gitmemek için

http://i.hizliresim.com/KZ3J7g.jpg
http://i.hizliresim.com/KlZ9vB.jpg

Yukarıda resimeri yükledim. Birinci bahsettiğim tarih, A4 ü dikey olarak birkaç parçaya bölüp her bölüme anlayacağım şekilde sıralamasına uyarak küçük küçük yazıyorum. Bence önemli oan kendin anlayacağın şekilde sayfa düzeni oluşturmak.

2. resim çalışma planım, soru sayılarını ve hangi kitaptan çözeceğime kadar ayrıntılı plan yapıyorum, bu hafta anayasa tekrarım var. Diğerleri de çalışma sırama göre yazdığım konular.

Son düzenleme:

Bir yandan gitmek istiyorum, bir yandan da şimdiden vicdan azabı çekmeye başladım dersten soğursam diye :26:

Birde haziranda ve 9. ayda şimin kuzenlerinin düğünü olacak, ikisine de gitmek zorundayız 3 er gün. Düğüne gittiğimizde de çalışabileceğimi hiç zannetmiyorum. Eğer karadeniz turuna gitmezsen sınavdan sonra kıbrıs planimizda vardı. Bakalım artık hamile kalırsam o zaman zor olur benim için karedeniz turu, kalamasam da büyük ihtimal gideriz.

teşekkür ederim canım inş. hepimiz için

Ooo tatil planlari cikmis kizlar tatile gidin ders e zzaten yeternce vakit ayiriyorsnz sarfansari zeycanm bzm eslerimiz polis yeternce stresli isleri tatil haklari onlara buyuk haksizlk olur o zamana kdr siki bir sekilde calisin stres atin cokta panik yapmayın kazanamayiz diye allahin izniyle iyi gidiyoruz ins kazanicaz

notlarında yika yazanlar galiba yediiklim konu anlatım oluyor Bayağı bir uğraştm bu ne diye çözmeye :))
Planın da notların da çok güzel bende zhin haritası çıkrcam tarihten ama oturup tüm gün ona ayıramam bende vakit buldukça 5-6 sayfa okuyup çıkarcam hem de geçmiş konulara dönük tekrar yapmış olurum bu şekilde diye düşündüm.

Sana birkez daha MAŞALLAH :) denemem ben senin 85 aldığını biliyordum daha çok sevindim evde çalışarak bu puanı herkes alamıyor malesef..ne mezunusun canım atandın değil mi ? Bende girebileceğim kadar gircem denemelere artık

Polisesi canım sizde güzel bir tatil planı yapın.sınav öncesi motive olsun.bizde düşündük ama bu yaz sıkıntılı görünüyor herşey.ben daha planlı programlı çalışmış değilim.bazen konu bitiyor ardından soru çözüp bırakıyorum.sanki bu yıl sınav yokmuş gibi hissediyorum.bu durumdan kurtulmam lazım.bu yüzden de sık sık forumdayım

bilgisayar mühendisliği benim bölümüm atandım evet. Dersane olarak ihtiyacın denemelerini çok beğeniyorum çok kaliteli sorular hazırlıyor adamlar. Her denemede başka bir dersten zorluyorlar en çok hoşuma giden de bu oluyor bazı türkçe zor diğerleri kolay bazen matematik zor bazende genel kültürden zorluyorlar gerçek sınav gibi oluyor bu yüzden de.

Evet sarfansarı bende senin gibi düşünüyorum.henüz tercih yapmadık inşallah hayırlısı olur bizim için de.benim de fikrim şimdilik burda kalmak önce benim atamamın olması sonra birlikte şarka gitmek.memlekete gidip ailemizi görmek bana yetiyor açıkçası gezmek hevesi bir yana.çok özlüyorum onları... Ben eklentilerini alicm ordan canım ben evde zihin haritası çıkartabilir miyim acaba.? Program olması çok iyi de çok teşekkür ederim.hepiniz çok iyisiniz.

zeycanım foruma o kadar çok takılma çalışamazsın motive olmak için birilerinin seni gaza getirmesini bekleme. En çok eksik olduğun derse çalışmaya başla denemelere gir netlerinin artışını gör bu seni fazlasıyla motive eder. Foruma da girme sınırı getir kendine mesela akşamları yarım saat bakcam gibi. Yada 300 soru çözmeden foruma girmeyeceğim gibi. Çünkü burda çok zaman kaybedersin. Benim bugün ders çalışasım yoktu işte çok yoruldum bunaldım ondan forumda çok takıldım ama sen öyle yapma :)) Gerçekten forumda takılınca insan çok zaman kaybediyor. Bir şey yazıyorsun sonra birisi cevap verdi mi diye on kere bakıyorsun topiğe Bende öyle oluyor yani.

O yüzden çok çalışıp burayı ödül olarak koyalım kendimize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…