2014 kpss çalışma günlüğüm

notlarında yika yazanlar galiba yediiklim konu anlatım oluyor :KK1: Bayağı bir uğraştm bu ne diye çözmeye :))
Planın da notların da çok güzel bende zhin haritası çıkrcam tarihten ama oturup tüm gün ona ayıramam bende vakit buldukça 5-6 sayfa okuyup çıkarcam hem de geçmiş konulara dönük tekrar yapmış olurum bu şekilde diye düşündüm.

Yediiklimin konu anlatımı ve soru bankası var, birde 2013 yayını var, kendimce hangisi olduğunu anlamak için öyle yazıyorum :KK1:

zeycanım foruma o kadar çok takılma çalışamazsın motive olmak için birilerinin seni gaza getirmesini bekleme. En çok eksik olduğun derse çalışmaya başla denemelere gir netlerinin artışını gör bu seni fazlasıyla motive eder. Foruma da girme sınırı getir kendine mesela akşamları yarım saat bakcam gibi. Yada 300 soru çözmeden foruma girmeyeceğim gibi. Çünkü burda çok zaman kaybedersin. Benim bugün ders çalışasım yoktu işte çok yoruldum bunaldım ondan forumda çok takıldım ama sen öyle yapma :)) Gerçekten forumda takılınca insan çok zaman kaybediyor. Bir şey yazıyorsun sonra birisi cevap verdi mi diye on kere bakıyorsun topiğe :KK1: Bende öyle oluyor yani.

O yüzden çok çalışıp burayı ödül olarak koyalım kendimize.

Evet denemem kesinlike bağımlılık yapıyor, ben bir ara 'bir derdim var' bölümünü hergün okurdum :KK53: şimdi dediğin gibi sınırlıyorum kendimi, mesela bir önceki girişimden sonra, yasama tekrarı yapıp 3 test çözüp 15 dk mola sırasında kk' ya girme kararı aldım, şimdı En Büyük KK molasındayım :KK52:

Inşallah herkes istediği zamanlarda hamile kalır :emir_bebek: sonra da burayı bebek topiğine çeviririz artık :KK52: denemem sen de evlenirsin belki biz atanana kadar değil mi :):)

Denemem çok haklısın telefondan girmesi kolay oluyor sıkılınca giriyorum.dediğin gibi buna sınır getirmem gerek.bugünlük böyle oldu artık bende belirli zamanlarda burda olurum.zaman çok çabuk geçiyor sadece bizim topiğimizde olsam bile yine de vakit kaybediyorum.çok teşekkürler.eşimi bekliyorum gelsin de sarfansarının eklentikerını onun telinden alicam.iyi akşamlar sağolun kızlar :)

Inşallah herkes istediği zamanlarda hamile kalır :emir_bebek: sonra da burayı bebek topiğine çeviririz artık :KK52: denemem sen de evlenirsin belki biz atanana kadar değil mi :):)

Atanalım da burasını gegik muhabbeti köşesine çeviririz :KK23: denememi evlendiririz inşallah :KK12: düğünde yaparız topikte:118:

Nasılsınız kızlar ? Ben bugün regl oldum ve hiçbirşey çalışamadım özel dönemlerim önceden beri hep ağır geçer ilk günlerim de okula bile gitmezdim.neyse şimdi evdeyim eşim de çok şükür evde yardımcı oluyor..böyle zamanlari istemeden boş geçirmek vicdan azabı veriyor bana.neyse sağlık da önemli bizim için.iyi çalışmalar herkese. Sarfansarısı eklediklerini kendime aldım ve inceledim bu haftalık program ya peki bunu gün içine nasıl yayıyorsun bu arada senin dersanen de var.bizim bir hocamız dersaneden hep bir adım önde olun derdi.bende kağıda yazmıyorum içindekiler bölümüne soru sayısını yazıyordum.senin program iyi olmuş.mesela ben evde konu çalışıyorum ardından soruları bitiriyorum.şu an en düzenli tarih ve coğrafyadaym. Çok karışık yazdım ama şunu demek istiyorum.devamlı evdeyim konuları daha düzenli bitirmek ve iyi çalışmak için ne yapabilirim.inşallah seni yormamısımdır

Polisesi canım sizde güzel bir tatil planı yapın.sınav öncesi motive olsun.bizde düşündük ama bu yaz sıkıntılı görünüyor herşey.ben daha planlı programlı çalışmış değilim.bazen konu bitiyor ardından soru çözüp bırakıyorum.sanki bu yıl sınav yokmuş gibi hissediyorum.bu durumdan kurtulmam lazım.bu yüzden de sık sık forumdayım :KK1:

kısmet zeycanım kapadokyaya gıdıcez kısmetse eşim nevsehırlı ama ben hıc gıtmedım unı kazanmıstm bır yıl kapadokyada kısmet olmamıstı ıcımde kalmıstı kısmetse bu sene oraya gıtmeyı cok ıstıyorm bugun 9.5 da basladm derse gecen hafta tekrar yapmıstım bugunde tarıhten uc konu bıtırdm bugun aştım kendımı :KK70: mıllı mucadele muharebeler dönemı,iç politika ve ataturk ılkelerı soru bankamda soruda kalmadı iş yerımdekı pc de bozuktu sımdı geldı derse oturdmmu kalkmak ıstemıyorum artık son surat kıtapta ne varsa :KK70: boynum agrıdı ama :KK37: aksam eve gıttıkten snra dıger soru bankasından devam edıcem bugunluk yeter bukadar sız neyaptınız nasılsınız

Son düzenleme:
Polisesi canım sizde güzel bir tatil planı yapın.sınav öncesi motive olsun.bizde düşündük ama bu yaz sıkıntılı görünüyor herşey.ben daha planlı programlı çalışmış değilim.bazen konu bitiyor ardından soru çözüp bırakıyorum.sanki bu yıl sınav yokmuş gibi hissediyorum.bu durumdan kurtulmam lazım.bu yüzden de sık sık forumdayım :KK1:

bu arada gecmıs olsun canm cok zor hastayken ders çalısmak :KK43:

Son düzenleme:
kısmet zeycanım kapadokyaya gıdıcez kısmetse eşim nevsehırlı ama ben hıc gıtmedım unı kazanmıstm bır yıl kapadokyada kısmet olmamıstı ıcımde kalmıstı kısmetse bu sene oraya gıtmeyı cok ıstıyorm bugun 9.5 da basladm derse gecen hafta tekrar yapmıstım bugunde tarıhten uc konu bıtırdm bugun aştım kendımı :KK70: mıllı mucadele muharebeler dönemı,iç politika ve ataturk ılkelerı soru bankamda soruda kalmadı iş yerımdekı pc de bozuktu sımdı geldı derse oturdmmu kalkmak ıstemıyorum artık son surat kıtapta ne varsa :KK70: boynum agrıdı ama :KK37: aksam eve gıttıkten snra dıger soru bankasından devam edıcem bugunluk yeter bukadar sız neyaptınız nasılsınız

Doğru canım kısmet herşey zamanında güzel çocuk da yokken gezmek lazım atanınca da rahat olamayız. sorumluluklar da artıyor. Bir evde iki farklı kültürü bende seviyorum.gidin güzel güzel gezin hem böyle güzel çalışıyorsun maşallah sana da.soru bankaların çözümlü mü ben ihtiyacın çözümlü setini almıştım yorum yapmamızi geliştiriyor.geçen aldıklarım çözümlü değildi ama soru sayısı fazlaydı.devam ederiz inşallah böyle sağlıklı günlerimizde

Cozumlu canim ihtiyacn. yediiklimde aldm cozumlu bugunde kpss lise gecms 4 sinavn cozumlu soru bankasini aldm gelsnde onu cozmeye baslicam cok.merak ediyorm :)

Hayırlısı olsun kitapların güle güle kullan canım :)netten mi sipariş ettin? bende yediiklim yayınları hiç yok farklı kaynaklar iyi oluyor aslında.Bazen çok kolay sorularda yanlış yapıyorum.galiba test çözme tekniği de çok önemli.

iyi akşamlarr :KK16:
Foruma epeydir üyeyim ama bu topiğe yazacağımı hiç düşünmezdim :) ben henüz 1. sınıftayım kpss ye yeni başladım hazırlanmaya aslında mezun olunca düşünüyordum 2 yıllık işletme okuyorum ama 2014 de de hazır bilgilerim tazeyken girmek istiyorum. Acaba bana önerileriniz olurmu hangi kaynaklardan yararlanıyım ben ihtiyaç aldım şuan :KK3:

iyi akşamlarr :KK16:
Foruma epeydir üyeyim ama bu topiğe yazacağımı hiç düşünmezdim :) ben henüz 1. sınıftayım kpss ye yeni başladım hazırlanmaya aslında mezun olunca düşünüyordum 2 yıllık işletme okuyorum ama 2014 de de hazır bilgilerim tazeyken girmek istiyorum. Acaba bana önerileriniz olurmu hangi kaynaklardan yararlanıyım ben ihtiyaç aldım şuan :KK3:

iyi akşamlar almina bende ihtiyaç data fem akademi ve yargıyı kullanıyorum.çeşitli kaynak olması senin için avantaj durumun müsaitse birkaç kaynak daha edinmelisin.konu anlatım olarak da özellile x yayıncılık ihtiyaç ders notları ayrıca data da çok güzel yardımcı kaynaklar.ben netten almadım henüz burda netten sipariş eden arkadaşlarımız var ve daha karlı oluyor.sana kolay gelsin çalışmalarında başarılar

Nasılsınız kızlar ? Ben bugün regl oldum ve hiçbirşey çalışamadım özel dönemlerim önceden beri hep ağır geçer ilk günlerim de okula bile gitmezdim.neyse şimdi evdeyim eşim de çok şükür evde yardımcı oluyor..böyle zamanlari istemeden boş geçirmek vicdan azabı veriyor bana.neyse sağlık da önemli bizim için.iyi çalışmalar herkese. Sarfansarısı eklediklerini kendime aldım ve inceledim bu haftalık program ya peki bunu gün içine nasıl yayıyorsun bu arada senin dersanen de var.bizim bir hocamız dersaneden hep bir adım önde olun derdi.bende kağıda yazmıyorum içindekiler bölümüne soru sayısını yazıyordum.senin program iyi olmuş.mesela ben evde konu çalışıyorum ardından soruları bitiriyorum.şu an en düzenli tarih ve coğrafyadaym. Çok karışık yazdım ama şunu demek istiyorum.devamlı evdeyim konuları daha düzenli bitirmek ve iyi çalışmak için ne yapabilirim.inşallah seni yormamısımdır

Canım ben günün yoğunluğuna göre planimdan bugün şu derslere bakabilirim diyorum ve ona göre kendimce siraliyorum öyle çalışıyorum. Çalıştıkça üstünü cizmek çok motive ediyor beni :KK1:

Dershaneden bende önden gidiyorum. Mesela coğrafyayı bitirdim ama hoca 2. Konuda. Anayasanın son konusundyim hoca 3. Konuda. Mat son 3 konu kaldı bitimeme hoca köklü sayılarda.

Önden gitmek takibi çok iyi. Konu tekrarı yapmaya zamanın çok daha fazla oluyor.

iyi akşamlar almina bende ihtiyaç data fem akademi ve yargıyı kullanıyorum.çeşitli kaynak olması senin için avantaj durumun müsaitse birkaç kaynak daha edinmelisin.konu anlatım olarak da özellile x yayıncılık ihtiyaç ders notları ayrıca data da çok güzel yardımcı kaynaklar.ben netten almadım henüz burda netten sipariş eden arkadaşlarımız var ve daha karlı oluyor.sana kolay gelsin çalışmalarında başarılar

çok teşekkürler zeycanım :) birde matematik de problemler de zorlanıyorum ben x yayıncılık konu anlatımı iyidir demişsin matematikde okadar başarılı mı?

Eşleriniz için birşeyler düşünüyor musunuz kızlar ?

Sevgililer günü için soruyorsun sanırım :KK16:

Ben aslında böyle günleri çok önemseyen biri değilim doğum günü de dahil. Ama eşim o günler çiçek alıyor ve birkaç güzel şeyler söyler :KK71:
Kitap alma zamanım yaklaşmıştı kocacim da bunun farkında olduğu için sevgililer günü hediyesi adına 5 kitap siparisi verdi :KK52: öyle ışte benim özellikle o gün için aldığım bir dedi yok

çok teşekkürler zeycanım :) birde matematik de problemler de zorlanıyorum ben x yayıncılık konu anlatımı iyidir demişsin matematikde okadar başarılı mı?
Video izleme şansın varsa senolhoca.com adresli bir site var, oradan ders videolari izlemeni tavsiye ederim

rica ederim :) bende matematik yok ya x yayıncılığin sadece tarih coğrafya ve vatandaşlığı var.gayet güzel bunlar belki matematiği de güzeldir.bende matematik için dışarı çıktığımda alcam.matematik seviyene temeline göre seç ama kitabını.ben meslek lisesi üstüne de sağlık hizmetlerinde okudum kültür derslerinden uzak kaldım dersane şansım olmadı en azından kitaplar videolar bu işi halleder temeli sağlam tutacak kitaplar önemli.antremanlarla matematiği önerenler çok sende bir bak istersen canım ona.

X