2014 kpss çalışma günlüğüm

sabrını tebrik ediyorum
ama 2 ser saat sabah aksam dınlersen daha yararlı olur gibi
Saol canm gündüz vakit bulamamistm akşama yuklendm haftaya tatile gidicez orda dinleyemicem ama tekrar yapicam o zamana kdr konu ilerleyim bari dedim valla bem sinava yetistiremicem diye cok korkmaya basladm

Iyi aksamlar kizlar ben birbck saat oldu basliyali tarihten devam ediyorum yine bu aksamda biraz daha ilerlemeyi dusunuyorm mesrutiyetteyim çünkü hala baslardayim kolay gelsn sizede

Iyi aksamlar kizlar ben birbck saat oldu basliyali tarihten devam ediyorum yine bu aksamda biraz daha ilerlemeyi dusunuyorm mesrutiyetteyim çünkü hala baslardayim kolay gelsn sizede
bende yemek hazırlarken dağılma donemını dınledım
bundan sonra yemek yaparken dınleyeceğım
yoksa hakan dede dinlemek çok oyalayıcı oluyor
dağılma dönemım baya eksik onu dınledım

bende yemek hazırlarken dağılma donemını dınledım
bundan sonra yemek yaparken dınleyeceğım
yoksa hakan dede dinlemek çok oyalayıcı oluyor
dağılma dönemım baya eksik onu dınledım
Guzel yöntem canm aslinda sürekli dinlenilirse müzik gibi ezberlenilebilir

günaydın kızlar
zamanımız daralıyor gittikçe. hem sınav artık geçsin bitsin istiyorum hem de 2-3 ay daha olsa keşke diyorum.sanırım ben ne istediğimi bilmiyorum
hakan dede videolarımdan son 2 tane kaldı. ikisi de 1,5 saatlik. biri inkilaplar diğeri çdt. bugün inkilapları dinlerim. çok uzun ama akılda kalıyor gerçekten.
deneme çözdüm az önce. türkçe 19 net çıktı
genelde de 78 netim var ama yetmiyor tabi ki...
çok çalışmamız lazım çookk

sizin bölüm kaçla kapattı en son canım

iyi pazarlar herkese,
şu saat oldu kitap yüzü açmadım daha.
dün bi depresyona girdim çıktım her şeyden sıkıldım artık. kpss var diye tatil planı yapmadık. kpss var diye memleketime bile gidemiyorum. 1 sene oldu gitmeyeli. annemler de gelemiyor
dün bi hışımla valizimi toplayıp memlekete gidiyodum ki eşim tuttu. o kadar emek verdin yanmasın dedi. gene oturdum yerime sınavdan sonra kaçıcam hemen
bugün kızımın doğum günü. 5 yaşını bitiriyor cimcimem
Ders çalışamam herhalde. akşam vatandaşlık bakmaya çalışcam biraz.

Allah saglikli sihatli uzun mutlu bir ömür nasib etsn kuzuna canm Bende cok skldm ama az kaldi yarn tatile gidiyorz bizde tatilde neyapip edip çalışıcam coo az kaldi cnku aklima sinavdan baska bisey gelmiyor esim istemese hayatta gitmem sinavdan snra rahat rahat gidersn canm ben bugu dersanedeyim dunde dersanedeydm eve gidince kayinvalidemler var ama ders calismam lazm az kaldi sinava idare edicekler artk 40 gun kaldi sinava boslamayin eksiklerimizi tamamlamak lazim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…