2014 kpss çalışma günlüğüm

Kendine guven, bu durum senı kamcılasın.

bende sımdı mat 2012 yı cözdüm de
çok oyalandım 1 saat sürdü yaklaşık
rabbim yardımcımız olsun

günaydın
haftasonu hiç ders çalışmadım. eşimle kızımla vakit geçirdim bolca.
iyi oldu, kafamı topladım.
son bir gayretle asılcam derslere.
denemedeki netlere güvenmicem. kpss ,ygs matematikten özel ders veren bir akrabamız var izmirde. onunla konuştum bana iyi geldi. bi yerde nasip kısmet bu işler, çalışmanın ötesinde...
safransarı şu anki çalışma planın nedir ?
ben ne çalışacağım bilmiyorum hiç.

canım bende hafta sonu çalışmadım
benım planım
özet tarih anayasa ve coğrafya kitabından hergun 20 er sayfa okumak ve
1 tane gunde deneme çözmek

Tarih tekrar edilmezse hemen unutuluyor cok nankor bir ders
Cografya ezber istiyor
vatandasliga daha bakamadım bile
turkce mat netlerim neredeyse eşit ama genel kultur netlerim yerlerde surundugu icin puanlarim cok kotu. Genel kültürle başım dertte

canım özet anlatımlı kıtaplardan 24 saatte, yada ders notları onlardan tekrar et bol bol bundan sonra
benımde guncel 0
hiç yapamıyorum

bu ihtiyacın denemelerinde coğrafyada çok zorlanıyorum 6 yanlışım 2 boşum var
aynen canım
bende 11 lı denemesını çözüyorum
coğrafya netlerım yerlerde
ama canımı sıkmıyorum
çünkü çıkmış soruları çözdüğümde bu kadar az olmuyordu
onları baz alıyorum
coğrafyam fena değildir
ama ihtiyaç gercekten zorlamış

bende dün başladım 11liye.
daha önce 3lüsünü çöZmüstüm onda da kasıntı soru coktu

Gunaydn kizlar dun aksam geldk bugün baslicam bende calismaya tatildeyken tarihten konu tekrari yaptm ama vat cog pek bakmadm son bir ay allah zihin acikligi versn hepimize kolay gele

dün boğazımda yanma vardı
mide yanması sansım hamılelıkte oluyormus
sağlık ocağına gittim doktor şurup verdi ama hiç geçmedi
gece 3 e kadar uyuyamadım
bugun de boğan ağrısıyla uyandım sabah 8 de
meğer dünki de boğaz ağrısıymıs
eşim nöbetten geldi doktora gittik
akşam 5 gibi eve gelebıldık
sonrasında bıraz yattım
yeni ders çalışmaya çalışacağım

Valla ben bu aksam degil ders calismak uyusam dua ederrm okadar sinirliyimki avazim ciktigi kadar bagiricam simdi

Herkese günaydin kolay gelsin kizlar.

Çalışmalariniz nasil gidiyor.benim netlerim çok düşük denemelerden sogudum. Bu yuzden son güne kadar calismaya tekrara devan etcem.gelecek haftadan sonra siklastircam denemem.
Birde deneme olarak ne cozuyorsunuz.

gunaydin kizlar
dun ankaraya gidip geldim doktor icin.midem yine kotulesmisti.doktor kesinlikle stresten miden kötü degil rahatla dedi.
6 saat gidis 6 saat gelis surdu otobusle.sicakta kosturdum hep. cok yorulmusum yeni uyanabildim.
SAFRANSARI gecmis olsun.
POLİSESİ ne oldu? derslere mi sinirlendin?
ZEYCANİM benim denemeler de berbat.son 2 denemem guzel geldi ama.
uzman kariyer ihtiyac yediiklim beyaz kalem murat cozuyorum ben.
denemedeki dusuk netler beni epey yavaslatti. takilmamak gerek.muhim olan sinav.

Son düzenleme:
Valla ben bu aksam degil ders calismak uyusam dua ederrm okadar sinirliyimki avazim ciktigi kadar bagiricam simdi
hayırdır canım neye sınırlendın ?
en sımdı ıhtı
zeycanım bende hastalıktan 3 gündür çalışamıyorum
bende bu aralar ıhtıyaç çöçözüyorum ama çok zorlanıyorum

geçmiş olsun canım
rabbım kısa zamanda şifa versın
doktorun dediği gibi rahat olmaya çalış
herşey olacağına varıyor

Dun aksam ablam gelmişti onu biraktm saat onbir gibi eve esimin park ettgi yere geri park ettm indm arabadan bitane kadin arabani baska yere cek benim esim oraya park ediyor filan dedi baska yerde yok bzm kapinin onunde binayi yiktilar insaat var dedm nereye park edicem filan bayabi dirdir etti ya sabir dedim suraya bakyim varsa yer aliyim arkamdan bitane adam kadnla alakasi yok zaten kapinin onune oturmuslar kalabalk muhabbet ediyorlar pesimden bagiriyor arabayi cekermsnz hanfendi sabaha cizik vuruk olur karismayiz dedi orda koptu film zaten baya bagirdm cagrdm arabayi da cektm snra esm gorevdeydi onu aradm soledm geldi hemen tabi ama muhattap ettirmedm bi park yeri yuzumden esimin kavga etmesini istemem gorgusuz cahil toplulugu okadar bagirip cagirmama ragmen icimde kaldi hala sinirliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…