2014 kpss çalışma günlüğüm

bende bugün 20. yy osmanlı ve kurtulluş savaşına hazırlık dönemine çalışcam.
vaktim kalırsa da vatandaşlığa başlicam. tekrar yapmadım hiç. denemelerde yerlerde sürünüyo vatandaşlığım :)
sabahtan osmanlı duraklama gerileme dağılmadan 200 soru çözdüm bi de deneme çözebildim . deneme de 75.50:confused: türkçeden 19 net yaptım ya. ne yapcaz bu türkçeyi:KK43:
safransarı dil bilgisini ne yaptın canım ?

vaktim kalırsa da vatandaşlığa başlicam. tekrar yapmadım hiç. denemelerde yerlerde sürünüyo vatandaşlığım :)
sabahtan osmanlı duraklama gerileme dağılmadan 200 soru çözdüm bi de deneme çözebildim . deneme de 75.50:confused: türkçeden 19 net yaptım ya. ne yapcaz bu türkçeyi:KK43:
Iyi soru cozmussun canm bende vatandaslkta unutmuşum birde tarihte cog ile turkce ii o yuzden denemelerde düşük yapiyorm diye denemelere ara verip konu eksiklerimi kapatmaya calisiyorm hizlica az kaldı sinava ama eksiklerim artti sanki :confused:

dilbilgisi anlatan arkadaşımın eşi yıllık izin aldı 15 gunluğune izne gidiyorlar
sadece 1 ders görebildim :KK43:
ya o geldıkten sonra tamamlayacagız
yada simdiye kadar lise çıkmış soruları bitirdim ve çok dilbilgisi çıkmadığını gördüm 1-2 sini de yapabildim
önlisansta da böyle az olurda çalışıp çok zaman harcamamayı düşünüyorum
alt yapım yok hic
son ay ona kafa patlatmak çok mantıklı gelmedi

Iyi soru cozmussun canm bende vatandaslkta unutmuşum birde tarihte cog ile turkce ii o yuzden denemelerde düşük yapiyorm diye denemelere ara verip konu eksiklerimi kapatmaya calisiyorm hizlica az kaldı sinava ama eksiklerim artti sanki :confused:
erken kalkıyorum canım. sabah serinlikte güzel çalışılıyor.
o his bende de var. her şeyi unutmuşum gibi. hiçbir şey bilmiyorum sanki.

dilbilgisi anlatan arkadaşımın eşi yıllık izin aldı 15 gunluğune izne gidiyorlar
sadece 1 ders görebildim :KK43:
ya o geldıkten sonra tamamlayacagız
yada simdiye kadar lise çıkmış soruları bitirdim ve çok dilbilgisi çıkmadığını gördüm 1-2 sini de yapabildim
önlisansta da böyle az olurda çalışıp çok zaman harcamamayı düşünüyorum
alt yapım yok hic
son ay ona kafa patlatmak çok mantıklı gelmedi
benim de alt yapım hiç yok. senin gibi bende es geçmeyi düşünüyordum.
ama geçen yıl atanan bi akrabamız boşverme , çalışınca yapılabilecek konular. çoğu kişi senin gibi düşünüp çalışmıyor dil bilgisine dedi. aklıma girdi.
vaktim oldukça bakıcam ben sanırım. mantıkları yapamıyorum bazı denemelerde. 1-2 soruyu dil bilgisinden kurtarabilirsem iyi olacak.

dil bilgisi çok zor değil aslında da akıl da kalmıyor pek sorunu orada. bir kaç okuyacağım artık onun için uzun bir zamanımız kalmadı. bende duraklama, gerileme ve avrupadaki gelişmelere çalıştım pusula da amma bilmediğim bilgiler varmış hee. birazdan da oran orantı çalışacağım. vaktim kalırsa birazda soru çözerim. ya sanki 24 saat bana yetmiyormuş gibi. öğlen bir oturuyorum derse bir bakmışım akşam olmuş. sonra yemek biraz dinlenme derken hop gece olmuş o_O

dil bilgisi çok zor değil aslında da akıl da kalmıyor pek sorunu orada. bir kaç okuyacağım artık onun için uzun bir zamanımız kalmadı. bende duraklam ve gerileme çalıştım birazdan da oran orantı çalışacağım. vaktim kalırsa birazda soru çözerim. ya sanki 24 saat bana yetmiyormuş gibi. öğlen bir oturuyorum derse bir bakmışım akşam olmuş. sonra yemek biraz dinlenme derken hop gece olmuş o_O
aynen bende öyleyim bade.
eş,çocuk,ev,ders... hepsine yetişmek öyle zor ki.
bide 2 akrabamızın düğünü vardı. onlarda çok vaktimi aldı yakın akraba olunca.
geçen gün safransarıya da söyledim. rüyamda seni bi de safransarıyı gördüm. bi evde toplanmışız. ders çalışcakmışız. ama kitaplarımızı bulamıyoruz. sonra ben takvime bakıyorum 1 hafta kalmış sınava. ah vah ederken sabah olmuş. uyanınca daha vaktimizin olduğu için şükrettim:)

aynen bende öyleyim bade.
eş,çocuk,ev,ders... hepsine yetişmek öyle zor ki.
bide 2 akrabamızın düğünü vardı. onlarda çok vaktimi aldı yakın akraba olunca.
geçen gün safransarıya da söyledim. rüyamda seni bi de safransarıyı gördüm. bi evde toplanmışız. ders çalışcakmışız. ama kitaplarımızı bulamıyoruz. sonra ben takvime bakıyorum 1 hafta kalmış sınava. ah vah ederken sabah olmuş. uyanınca daha vaktimizin olduğu için şükrettim:)

aa ciddi misin :KK70: bilinçaltımız ne hale gelmiş korkudan :eek: bende hep kendimi sınava yetişememiş vs görüyorum yada sınav vakti gelmiş benim kimliğim yokmuş gibi gibi :KK70: iyice gitti bizim devreler hayırlısıyla atlatsaydık :rolleyes:

dil bilgisi çok zor değil aslında da akıl da kalmıyor pek sorunu orada. bir kaç okuyacağım artık onun için uzun bir zamanımız kalmadı. bende duraklama, gerileme ve avrupadaki gelişmelere çalıştım pusula da amma bilmediğim bilgiler varmış hee. birazdan da oran orantı çalışacağım. vaktim kalırsa birazda soru çözerim. ya sanki 24 saat bana yetmiyormuş gibi. öğlen bir oturuyorum derse bir bakmışım akşam olmuş. sonra yemek biraz dinlenme derken hop gece olmuş o_O
bade bende kendımı sıkıyorum dersın basına oturmak ıcın
dun hiç oturmadım
bugun de 3 saat çalışmısımdır
fazla calıstım dıye sevınıyorum
kendıme gunluk program yaptım
ona uymaya calısacam

E="ayhkdry, post: 36456842, member: 605078"]Siteyi begendim :) zeycanım çiçeklerımın resımlerını attım http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-saks-ieklerimizi-gsterelim-mi.240039/page-93 burdan bakabılırsın[/QUOTE]
Cab
Siteyi begendim :) zeycanım çiçeklerımın resımlerını attım http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-saks-ieklerimizi-gsterelim-mi.240039/page-93 burdan bakabılırsın

Canim cok tesekkur ederim baktim koymussun
Cok guzeller masallah cok canli gorunuyorlar.
Şarka gelince cok ozenli tasittir onlari.
Forumu cozemedim bnde bi ara atcam :)

E="ayhkdry, post: 36456842, member: 605078"]Siteyi begendim :) zeycanım çiçeklerımın resımlerını attım http://www.kadinlarkulubu.com/forum...-saks-ieklerimizi-gsterelim-mi.240039/page-93 burdan bakabılırsın
Cab

Canim cok tesekkur ederim baktim koymussun
Cok guzeller masallah cok canli gorunuyorlar.
Şarka gelince cok ozenli tasittir onlari.
Forumu cozemedim bnde bi ara atcam :)[/QUOTE]
Tesekkur ederim canm insallah sarkada saglam götürürüm :):)

825295149834115e2b.png
82529514983410e8f9.png

safranım bunlar sana :KK68:

kızlar nasıl gidiyor:cool:

X