2014 kpss çalışma günlüğüm

temizlik yaptık hala dersın basına oturamadım
bırazdan dersın basına gecip dün yarım bıraktığım denemenın türkçe sorularını çözeceğim
yeni bir deneme daha çözerim
akşam yemeği yaparım
ales türkçe denemesi çözerim
tarihten 1 konu okurum
zaman kalırsa birazda geometri çalışırım insallah
dünüm çok verimsiz geçti
insallah bugün yazdıklarımı yaparsam biraz rahatlarım
hadi ben dersin başına

Değerli Arkadaşlar sizler için güzel bir öneri de bulunayım: alpakademi.com video ders platformu.
not:site ilk seferde biraz geç açılabilir ama faydalanacağınız konusunda %100 garanti verebilirim.başarılar.
güzel site canım videolar da ücretsizmiş matematik videoları arıyordum güzele benziyor teşekkürler

bu aralar biraz sıkıldım derslerden ondan olsa gerek denemeye fazla yoğunlaşamıyorum sonradan diyorum aa soruda bunu mu demek istemiş diye
Bende işten ayrilmadan önce bir ara bosladm sıkılmistim ama smdi baya unutmuşum ya ara verince hemen kopukluk oluyor şu sinavi bi atlataydik iyiydi

Bende işten ayrilmadan önce bir ara bosladm sıkılmistim ama smdi baya unutmuşum ya ara verince hemen kopukluk oluyor şu sinavi bi atlataydik iyiydi
katılıyorum hayırlısıyla geçseydi güzel bir puan alsaydık uzadıkça insan sıkılıyor ara veriyor sonra unutuyor
bir de sürekli çalışınca garip bir şekilde insan daha çok unutuyor
halbüki aynı konuları artık kazımamız lazım hafızaya

Bende unutuyorm acaba yanlış bir sistemlemi calisiyorm diyorm kendime etkili calisamiyorm demekki diyorm off bukdr calistk allahim yüzümüzü kara cikarmasn bide sinavda zor sorarlarsa lisansların sinavi gibi beklenmedk yerlerden cikarsa diye stres bile yapmaya basladm

merhaba ,

Lise mezunu olarak kpss ye giricem kamu yönetimi 4.sınıf öğrencisiyim ama.
Biliyorum geç kaldığımın da farkındayım.
Hızlandırılmış olarak kpss ye çalışmak istiyorum.
Neler yapabilir , nerden başlayabilirim.
Lütfen bana yardımcı olurmusunuz.

Sevgiler

Bence bütün derslerin konularini cikar ve hemen başla calismaya knulari int anlatan cok hoca var video olarak hergun her dersten bir video izlesen yine yetisirsn temelin nasil bilmiyorm ama ayrica bölümün ve atama puaninda onemli en son kacla alim yapmış çok yuksekse atama puanlarnz ve temelin yoksa zorlanabilirsn

pusula inkilaplar konusunu okumaya başlıyorum şimdi
bu hafta full konu çalışacağım deneme çözmeyeceğim
eksiklerimi halledeceğim
herkese ıyı çalışmalar

pusula inkilaplar konusunu okumaya başlıyorum şimdi
bu hafta full konu çalışacağım deneme çözmeyeceğim
eksiklerimi halledeceğim
herkese ıyı çalışmalar
Massallah sarfansari baya ilerlemissin ben yeniden basladm ya bütün derslern konularina birinci konulari daha yeni bitirebildm video izliorm oyuzden yavaş gidiorm :S

merhaba kızlar .. toipiği yeni gördüm kardeşimde yeni basladı kpss hazırlanmaya .. işletme yönetimi mezunu.. hangi kaynaklardan hazırlanıyorsunuz birde nette videosunu izleyebileceği ücretsiz siteler var mı bilginiz olan.. tüm sayfaları okuyamadım o da zaman az kaldığından netden zaman kaybetmek istemiyor yerine ben bakıyorum.. önerdiğiniz videolar ve adresleri olursa sevinirim...

Massallah sarfansari baya ilerlemissin ben yeniden basladm ya bütün derslern konularina birinci konulari daha yeni bitirebildm video izliorm oyuzden yavaş gidiorm :S
yok canım aradaki konuları atladım
arada okumadığım 120 felan sayfa var
bu konuda baya eksıktım
inkilap tarih sorularını boş bırakıyordum
ondan çalışayım dedim
iç politika, ilkeler bitti
inkilaplarda çok uzunmuş biraz okudum 20-25 sayfa var daha okumam gerek
şi,mdi başka derse geceyım kalan okumamı da akşam hallederım artık yoruldum

kardeşiniz hangi derslerden eksik öncelikle
artık yeni konular eklendiği için internetteki eski videolar eksık kalıyor
http://kpsskazani.blogspot.com.tr/2012/10/tarih.html
buradan izleyebilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…